Uygulama Hakkında Önerilerim Var

Kullanıcı avatarı
MG68
1
Teşekkür etti: 0

Uygulama Hakkında Önerilerim Var

Mesaj gönderen MG68 »

Öncelikle uygulamayı severek ve uzun süredir vip olarak kullanıyorum. Bir çok arkadaşıma da vip aldırdım. Hepimizin beğeniyoruz. Emeğinize sağlık.

1. Önerim kendi sayfamıza koyabileceğimiz sekme sayısını artırırsak bizim için daha güzel olur diye düşünüyorum. En azından 4 çok az geliyor bana 6-7 olsa çok güzel olur.

2. Önerim filmler de olduğu gibi dizilerde de imdb en popüler ya da en popüler diye bir sekme olsa ya da en azından seçenek olsa çok güzel olur bence. Çünkü filmlerde olduğu gibi dizilerde de trend hit olan dizileri ve popüler olan dizileri hem merak ediyorum hemde izlemek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum:))
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti MG68 mesajı için:
tengildethomers
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

Re: Uygulama Hakkında Önerilerim Var

Mesaj gönderen tengildet »

1. önerinizi daha öncede bazı kullanıcı arkadaşlar dile getirdi ancak en büyük sorun o sayfadaki her satır sunucudan ayrı ayrı istekle alınıyor yani oradaki sayıyı arttırırsak o sayfanın açılma süresi %50 artacak yani bekleme süreniz en az 1.5 kat olacak bunu normal zamanlarda umursamak gerekmeyebilir ama akşamları internet yükü genelde daha fazla olduğundan yanıt verme süresi ciddi anlamda artıyor ve o sayfanın yanıt vermesi ve tamamlanması da çok daha uzun sürecek. Yani evet bu öneri kodlaması zorda olsa yapılabilir (çünkü tüm uygulama kodu bu 4 satır üzerinden yapıldı ve değişiklikte çok kolay değil) ama kullanıcılar bu süre artışına ne der belli :)
Ancak yapılabilirse Ayarlarda sayıyı seçme fırsatı tanınabilir. Üzerinde çalışıyoruz ne yapabiliriz bakalım.

2. Öneriniz uygulanabilir (yani IMDB de en popüler dizi listesi alınıp verilebilir) ama sadece sayfama eklenecek şekilde olabilir. Bir iki uygulama güncellemesinde muhtemelen eklenmiş olacaktır.

Öneriniz ve güzel sözleriniz için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.52%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
MG68
1
Teşekkür etti: 0

Re: Uygulama Hakkında Önerilerim Var

Mesaj gönderen MG68 »

Tabiki sizde haklısınız biraz yavaşlaması tatsız olabilir. Ama yine dediğiniz gibi bunu kabul edecek kullanıcılar için ekstra ekleme fırsatı da olabilir tabiki işin ne kadar uğraştırıcı ve zor olduğunu anca tahmin edebilirim. :) Sizi ekstra zora sokacaksa yapılması önemli değil. Stabil uygulama bozulsun istemem. :)
Ben her halükarda uygulamayı çok beğeniyorum. :))

Önerimi ciddiye almanız ve hızlı bir dönüş yapmanız uygulamaya ne kadar değer ve emek verdiğinizi belli ediyor.
Çok teşekkür ederim.

Yeni güncellemeleri heyecanla bekliyorum. :) :)
Kolay gelsin.
Kalın sağlıcakla.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti MG68 mesajı için:
homerstengildet
Değerlendirme: 3.03%