seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 29.03.2024)

staluer
4
Teşekkür etti: 7 kez

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 06.01.2023)

Mesaj gönderen staluer »

siteden indirdiğim apk ile güncelliyorum, fakat tekrar yeni güncelleme var uyarısı çıkıyor, bilginize.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

Mesaj gönderen tengildet »

staluer yazdı:
Cum Oca 06, 2023 4:11 pm
üstat forumdan daha önce yazmıştım. ana sayfada yatay ilerlerken seçili film ortada kalsın şeklinde. ayrıca filme tıklayıp geri geldiğimizde en baştaki film seçili kalıyor yatay sırada.
Bu hala listemizde bir yol bulmaya çalışıyoruz. Kolay değil maalesef. Ama olacak.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

staluer yazdı:
Cum Oca 06, 2023 4:12 pm
siteden indirdiğim apk ile güncelliyorum, fakat tekrar yeni güncelleme var uyarısı çıkıyor, bilginize.
Bazen browserlar daha önce indirdiği dosyayı yeni indirmişler gibi yapabiliyorlar.
Başka bir browser ile deneyin. Kaynakta hata olsa hiç bir kullanıcı güncelleme alamaz.
Geri bildiriminiz için teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 07.01.2023)

Kodi eklenti güncellemesi verildi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Epey güzel bir güncelleme verildi. Detaylar ilk mesajda.
homersdeşarj
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
Phozel
1
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Phozel »

Güncellemeyi geçen hafta yapmıştım ve sorunsuz kullanıyordum, dün yeni güncelleme geldiğini söyleyen uyarı ekranıyla karşılaştım be siteden son sürümü indirdim, kurdum ama ekranda aynı uyarı tekrar çıktı. Bunun üzerine farkettim ki aslında 07 ocak tarihli güncellemeden başka güncelleme olmamış, ben aynı dosyayı indirmişim.
Yani güncelleme olmadığı halde güncelleme ekranıyla karşılaşıyorum sonra aplikasyon kapanıyor. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Phozel yazdı:
Cmt Oca 14, 2023 10:46 pm
...07 ocak tarihli güncellemeden başka güncelleme olmamış...
Demişsiniz ama 13.01.2023 te iki güncelleme birden verildi.
Muhtemelen android cihazlarınızızdan gerekli izinleri vermediğiniz için kendini güncelleyemiyor. lütfen https://seyirturk.net/kullanici-el-kitabi/ tı ziyaret edin ve "seyirTURK Android uygulamasını açtığımda sürekli güncelleme var diyor çözüm var mı?" sorusunun yanıtını uygulayın.
Ayrıca öncelikle cihazınızın download klasöründeki seyirTURK.apk yı silin ve WEB sitemizden tekrar indirerek kurun. ve yukarıda bahsettiğim izni verin.

Sailing10
1

Mesaj gönderen Sailing10 »

Sayın yönetici
Güncellemeyi nasıl indirebilirim acaba

Kullanıcı avatarı
Phozel
1

Mesaj gönderen Phozel »

Demişsiniz ama 13.01.2023 te iki güncelleme birden verildi.
Merhaba ilk olarak hemen ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Seyirtürk ile aralık ayında tanıştım ve çok beğendiğim için sırf destek olmak amaçlı bir yıllık abonelik aldım onu belirtmek isterim. Bütün ihtiyaçlarımı karşılayan mükemmel bir aplikasyon , bütün seyirtürk ailesine teşekkürü borç bilirim.
Herşeyin daha da iyi olması için bunu feedback amaçlı yazıyorum yanlış anlamayın. Geçen gün yaşadığım problemde herhangi bir hatam bulunmamakta, sorun dolaylı olarak benden kaynaklanıyor olabilir de olmayabilir de. Neden;1- android cihaza gerekli izinleri bermemiş olsam zaten aplikasyonu kuramazdım, kuramadığım aplikasyona güncelleme gelemezdi. 2- güncelleme ekranını görünce derhal siteye girip indirme sayfasından aplikasyonu indirdim, kurdum, tekrar güncelleme var ekranıyla karşılaşınca şaşkınlık geçirdim. Tekrar ve tekrar indirdim, hatta chromedan vazgeçip opera ile de indirdim. Dosyalar bilgisayarımda duruyor üçü de 16.030 kb. Foruma girip baktım son güncelleme başlığı 07 ocak. 13 ocakta güncelleme olduğuna dair bir yazı yoktu. Bugün sizin cevabınızı görünce tekrar şaşırdım ve hemen tekrar indirdim. Bu seferki apknın boyutunun 15.925 kb olduğunu görünce bu yüklemenin başarılı olacağını anladım.
Bence apk dosyalarına versiyon adı eklenmesi faydalı olur. Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Phozel mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 20.01.2023)

Uygulama güncellemeleri verildi. Detay ilk mesajda.
homers