seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
flypage
3
Teşekkür etti: 4 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen flypage »

Selamlar...
Mi android tv box kullanıyorum. Android sürümü 10
İlk problemim: Dizi veya filmlerden ne seyredersem seyredeyim yaklaşık 25 dakika sonra player kendi kendine pause'luyor.
Geri dönüp yüklenmiş başka bir seçeneği tıklıyorum ve kaldığı yerden devam ettiriyorum.
Henüz bu şekilde kesilmeden izlediğim bir film veya dizi yok. Bu neden oluyor sizce?
İkinci soracağım ise şu: Yabancı dizileri seyrederken tercihim ilk olarak dizibox oluyor. Kendi sitesinde dizibox dbx pro oynatıcısında 720p kalitesi var. Ama seyirtürk'ten oynatmak istediğinde dbx pro seçeneğinde 360p kalitesi var. Bu seçenekteki görüntü kalitesini 720p'ye nasıl çıkartırız?
Ama genel olarak app MÜKEMMEL! 🤗🤗🤗
Şimdiden teşekkürler ve başarılar. 👏👏👏
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti flypage mesajı için:
TeJRTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
kruisland
3
Teşekkür etti: 5 kez
İletişim:

Mesaj gönderen kruisland »

Mumkunse İp TV de kanal isimleri logoları TV nin ortasında değil de sagda ,solda yada altta olursa kucuk olarak ekranin saginda yada solunda olsun ,daha güzel olur ekranı kapatmaz. ekranin ortasinda berbat ve hic kullanisli olmuyor malesef ,ayni sekilde menude ekranin ortasinda hic ama hic iyi deyil.

sag olun var olun . :kahve
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kruisland mesajı için:
tengildetTeJRTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.55%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2348 kez

Mesaj gönderen tengildet »

kruisland yazdı:
Prş Haz 18, 2020 1:10 am
Mumkunse İp TV de kanal isimleri logoları TV nin ortasında değil de sagda ,solda yada altta olursa kucuk olarak ekranin saginda yada solunda olsun ,daha güzel olur ekranı kapatmaz. ekranin ortasinda berbat ve hic kullanisli olmuyor malesef ,ayni sekilde menude ekranin ortasinda hic ama hic iyi deyil.

sag olun var olun . :kahve
Bazı şeyler bizim yoğurt yiyişimiz, renkler, iptv de menünün ortada olması, eklenti ismi gibi. Ama diğer her şeyde öneriye açığız. Teşekkürler.
Not: Ama ileride ne olur bilemem.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
MersisTeJRTuran_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

hakan2200 yazdı:
Çrş Haz 17, 2020 11:42 pm
Ana sayfa Afişleri önceden Doğru görüntüleniyordu. (Cihaz Sony TV)
Şimdi "Yeni çıkanlar" seçili olmasına rağmen "İzlemeye devam ettiklerim" görüntüleniyor.
Video linki. https://we.tl/t-sncmsnO8KY
Geç yanıtım için kusura bakmayın lütfen. Ancak bu hata düzeltilmişti ve yarın verilecek güncelleme ile sizlerde düzelmiş halini kullanacaksınız. Sorunu gösteren video içinde ayrıca teşekkürler.
hakan2200Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

flypage yazdı:
Prş Haz 18, 2020 12:17 am
Selamlar...
İlk problemim: Dizi veya filmlerden ne seyredersem seyredeyim yaklaşık 25 dakika sonra player kendi kendine pause'luyor.
Geri dönüp yüklenmiş başka bir seçeneği tıklıyorum ve kaldığı yerden devam ettiriyorum.
Henüz bu şekilde kesilmeden izlediğim bir film veya dizi yok. Bu neden oluyor sizce?
İkinci soracağım ise şu: Yabancı dizileri seyrederken tercihim ilk olarak dizibox oluyor. Kendi sitesinde dizibox dbx pro oynatıcısında 720p kalitesi var. Ama seyirtürk'ten oynatmak istediğinde dbx pro seçeneğinde 360p kalitesi var. Bu seçenekteki görüntü kalitesini 720p'ye nasıl çıkartırız?
Bu sorunu ilk kez sizinle yaşıyoruz, ama muhtelen hatta kuvvetle muhtemelen internetiniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz, ikinci sorununuza gelince orada 360p yazmasına bakmayınız, gelen dosya mp4 değil m3u8 dosyası ve internetiniz ne kadar hızlı ve kaliteli ise o kadar kaliteli izlersiniz. Aklınızda bulunsun m3u8 dosyalarının bir çoğu text dosyasıdır ve genelde içinde video linki kalite kalite yazar ve client ın internet hız ve kalitesine göre video kalitesini arttırır veya düşürür. Yani internetiniz kaliteli ve hızlı ise m3u nun içindeki en yüksek kalite ile izlersiniz.
MersisflypageTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
flypage
3
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen flypage »

tengildet yazdı:
Cum Haz 19, 2020 12:17 am
flypage yazdı:
Prş Haz 18, 2020 12:17 am
Selamlar...
Bu sorunu ilk kez sizinle yaşıyoruz, ama muhtelen hatta kuvvetle muhtemelen internetiniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz, ikinci sorununuza gelince orada 360p yazmasına bakmayınız, gelen dosya mp4 değil m3u8 dosyası ve internetiniz ne kadar hızlı ve kaliteli ise o kadar kaliteli izlersiniz. Aklınızda bulunsun m3u8 dosyalarının bir çoğu text dosyasıdır ve genelde içinde video linki kalite kalite yazar ve client ın internet hız ve kalitesine göre video kalitesini arttırır veya düşürür. Yani internetiniz kaliteli ve hızlı ise m3u nun içindeki en yüksek kalite ile izlersiniz.
Cevabınız için teşekkürler. Hızım 50 mbit. 40-45 mbit'ten aşağı da düşmedi kontrollerimde şuana kadar.
Modem ise wi-fi için 5 GHz frekansına ayarlı.
Yarım saat önce farkına vardım: dizibox'ın dbx pro videoları 360p ile başlıyor. Ben bu kaliteyi görünce çıkıp başka bir altetnatiften seyrediyordum. Ama 1-2 dakika sonra 1080p'ye çıktığını ve sağ üst köşede bunun uyarısını da verdiğini gördüm. 😊
Ama en az 40 mbit hız ve 5 GHz frekansa rağmen video 20-25 dakika sonra pause'luyor hâlâ.
Modem yeni. Olmazsa ayarlarını gurcalayayım bi... 🛠️🛠️
Teşekkür ediyorum tekrar. Saygılar... 🙏🙏🙏
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti flypage mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
bluebey
3
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen bluebey »

Yeniden merhaba herkese. Emeğinize sağlık. Eskisinden de mükemmel olmuş uygulama. Android 4k uhd 120 ekran tv de sonuç mükemmel. Menü kumanda işlevleri ve arayüz kusursuz.
T95z plus Android box ve 80 inc tv ile yine arayüz ve kumanda işlevleri mükemmel yalnız poster boyu biraz küçük kalıyor.
Şimdiye kadar yapılmış en harika uygulama. Seyirtürk ü yeniden aktif görmek çok güzel.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti bluebey mesajı için:
deşarjtengildetTuran_Turkaz

isocolaq
3
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen isocolaq »

An itibarı ile tvboxta açtığımda güncelleme aldı. Güncellemeden sonra bütün dizi ve filmler aynı diziyi (Esk annem dizisinin bir bölümünü)
açmaya başladı.Sorun benim cihada mı yoksa programda mı bilemedim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti isocolaq mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

isocolaq yazdı:
Cum Haz 19, 2020 3:10 pm
An itibarı ile tvboxta açtığımda güncelleme aldı. Güncellemeden sonra bütün dizi ve filmler aynı diziyi (Esk annem dizisinin bir bölümünü)
açmaya başladı.Sorun benim cihada mı yoksa programda mı bilemedim.
şimdi yeni güncelleme çıktık. Geri bildirim için teşekkürler.
isocolaqTuran_Turkaz

xezonn
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen xezonn »

tengildet yazdı:
Cum Haz 12, 2020 7:53 pm
Yeni seyirTURK Android sürümünde (1.87), Android TV OS larda cihaz ana ekranına eklenen kanallarda bir hata tespit edildi (sağolsun bir dostumuz uyardı) kanal ayarlarınız ile oynamayın :). Bir sonraki güncellemede düzeltilmiş olacak.
Merhaba Android tv kullanıcısıyım, yeni sürümde bahsedilen sorun düzeldi ancak ana ekrana gelen kanallar favorilere ekleme sırasına göre değil, rastgele olarak sıralanıyor.

Tv oynatıcısına bildirim görseliyle saat koymanız sağa sola hızlı kanal taraması yaparken hafif tekleme yaratsa da güzel dokunuş olmuş. Zamanla kanalları özel olarak sıralayabilme seçeneği getireceğinize de şüphem yok. Kolay gelsin.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti xezonn mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kilitli