seyirTURK Kodi Eklentisi indirme ve kurulum adımları

seyirTURK Kodi eklentisi hakkında paylaşımlar
Kullanıcı avatarı
homers
4
Teşekkür etti: 458 kez

Re: seyirTURK Kodi Eklentisi indirme ve kurulum adımları

Mesaj gönderen homers »

çobanyıldızı yazdı:
Prş Ara 07, 2023 1:32 pm
kodi eklentisini dreambox 920 kurdum ancak kodinin ana sayfasında ADDONS yok . bundan dolayı seyitrürkü kuramıyorum. Ne yapmam lazım ki addonsu görebileyim.
Varsayılan olarak "addons" Kodi ana sayfasında görünür normal şartlarda.
"Dişli Çark" simgesine tıklayarak da "addons"a ulaşmanız mümkün.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.52%

Dizikolik
1
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Dizikolik »

tengildet yazdı:
Çrş Ara 06, 2023 4:17 pm
Geçen günlerde 6 saatlik bakım vardı sanırım bundan kaynaklı sorun olabilir mi? Ondan şüphelenmeye başladım ben hiç bir şey yapmadım çünkü. Ne yapmam gerek düzeltmem için?
UYGULAMA ile ilgili bir bakım değildi Bozulması için sizin bir şey yapmanıza gerek yok bilgisayar dünyasında, kendini güncelleyen küçücük bir servis bile buna neden olabilir.

Eklentiyi kaldırırken şunu yapın: kodiyi açın eklenti logosuna sağ tıklayın Bilgi(information) kısmını seçin açılan pencerede uninstall u seçin.

Homers'ın dediklerine ek olarak son bir çözüm önerisi de Kodiyi tamamen kaldırmak ve yeniden kurmak, evet çok zahmetli bir yöntem olabilir hele de birden fazla eklenti kullanıyorsanız.

kodi.log dosyasını gönderebilirsenz sebebini görebiliriz. viewtopic.php?t=539 konusundan yararlanabilirsiniz.

Eklentiyi tekrar etkinleştirip baktım bir daha atma sorunu olmadı her neyse düzelmiş olmalı umarım tekrarlamaz. Log Viewer eklentisini kurup show tıkladım bir sürü şey yazıyordu nereden indireceğimi bilemedim TV Box üzerinde ekran görüntüsü alamadım sorun düzeldiği için üzerinde durmadım. İlginiz için sağ olun ikinizde.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Dizikolik mesajı için:
tengildethomers
Değerlendirme: 3.03%

silopi
4
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen silopi »

Sunny webos tv ye kodiyi kurdum ancak sitedeki kodi eklentisini flaşa takıp tv ye taktığımda kodi zip dosyasını flası görmüyor…repo direkt link varmı kaynak yükleden yüklemek için…not webosa farklı browser yükleyemediğim için siteden yükleyemiyorum…

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Maalesef repo adresi açık şekilde yok güvenlik nedeni ile. Ama webosda izin verme olayı nedir bilmiyorum, Android'de kodi ye gerekli izinleri vermezseniz zip dosyası boş olarak görünüyor. Konunun ilk mesajında yazılı. Başka kullanabilen varsa yardımcı olur umarım.

Buradan tekrar duyurmuş olayım bu ve benzeri uygulama kullanacaksanız tercihiniz android olmalı.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran