Uygulama için önerim var

Kullanıcı avatarı
gurkanarslan
Teşekkür etti: 3 kez

Uygulama için önerim var

Mesaj gönderen gurkanarslan »

Merhabalar. Uygulamayı uzun süredir severek ve vip olarak kullanıyorum. Sonraki güncellemeler için iki önerim var. Özellikle ilk önerim eğer düzeltilirse çok iyi olur. İlk önerim, bazı filmler özellikle sadece ugurfilm.com'da yer alan filmler süresi uzun olduğu için iki bölüm halinde siteye yüklenmiş oluyor. Ancak biz seyirtürk uygulaması üzerinden girdiğimizde filmin sadece 1. Bölümünü izleyebiliyoruz. 2. bölümü izlemek için bilgisayardan siteye girip izlemek zorunda kalıyoruz. Uygulama üzerinden iki bölümü de izleme imkânımız olsaydı ve sonraki güncellemelerde bu yapılabilirse şahane olur. İkinci önerim de https://filmatek.net/ sitesi de kaynaklara eklenirse yine bulunamayan çoğu eski filmi de bulma imkânımız olur. Umarım önerilerim dikkate alınır. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti gurkanarslan mesajı için:
deşarjhomers
Değerlendirme: 3.03%
Gürkan Arslan

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

Re: Uygulama için önerim var

Mesaj gönderen tengildet »

Her iki önerinizi de kontrol edelim ancak parçalı filmler sisteme çok uygun değil ama ne yapılabilir bakalım.
Site farklı ve değişik filmler içeren bir site, sisteme uygunsa ekleyebiliriz.
Önerileriniz için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homersdeşarjgurkanarslan
Değerlendirme: 4.55%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
gurkanarslan

Merhaba daha önce bahsettiğim konuyla alakalı olarak şöyle bir şey yaşadım o yüzden yazmak istedim. Dün 1975 yapımı bir filmi ugurfilm üzerinden izledim ama sadece 1. kısmı. Çünkü film dediğim gibi iki parça halinde yüklenmiş. İkinci kısmı izlemek için bilgisayardan açıp izlemem gerekiyor. Ancak araştırdığımda aynı film filmatek.net sitesi üzerinde tek parça. Eğer filmatek'i eklerseniz seyirtürk uygulaması üzerinden filmi tek parça halinde izleyebiliriz. Teşekkürler, iyi günler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti gurkanarslan mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.52%
Gürkan Arslan

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Ugur filmde hangi film örnek verirseniz kontrol edelim, ben en az 10 filme baktım ama çift parçalı film bulamadım. Adını verin düzeltelim.
Filmatek hazır yarınki güncelleme ile kullanabileceksiniz. Normalde bu kadar az medyaya sahip siteleri eklemeyiz ama bu site cidden özel bir site. Öneriniz üzerine eklendi.
gurkanarslanhomers
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
gurkanarslan

Bahsettiğim filmin linki bu https://ugurfilm7.com/ironiya-sudby-ili-s-legkim-parom/
Önerimi dikkate aldığınız için de çok teşekkür ederim.
Gürkan Arslan

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

birden fazla parçalı filmler için kodlar düzeltildi.
Uygulama güncellemesi ile kullanableceksiniz.
gurkanarslanhomers