seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen tengildet »

leo yazdı:
Pzt Mar 15, 2021 6:06 pm
mobilde hizlandirarak izleme secenegi bulunuyor mu bulunuyorsa nasil kullanilir
şu anda bulunmuyor, daha önce önerildi, üzerinde çalışıyoruz. Öneriniz için teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

reef1905
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen reef1905 »

Merhabalar, dün forumdan okuduklarımdan anladığım kadarıyla bende televizyonuma indirmeyi denedim ama başarısız oldum.

Televizyonum Sony XE9005 model, PuffinTarayıcı ile Seyirtürk sayfasını açıp " Download " bölümünden " Android " tıkladığımda uyumlu olmadığına dair bir mesaj çıktı ve indirmedi.

Ben mi yanlış uyguladım yapılması gerekenleri acaba ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

reef1905 yazdı:
Çrş Mar 17, 2021 1:32 pm
Merhabalar, dün forumdan okuduklarımdan anladığım kadarıyla bende televizyonuma indirmeyi denedim ama başarısız oldum.

Televizyonum Sony XE9005 model, PuffinTarayıcı ile Seyirtürk sayfasını açıp " Download " bölümünden " Android " tıkladığımda uyumlu olmadığına dair bir mesaj çıktı ve indirmedi.

Ben mi yanlış uyguladım yapılması gerekenleri acaba ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?
Maalesef puffin o şekilde söylüyor ve kurdurmuyor. Başka browser kullanırsanız olduğunu göreceksiniz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

reef1905
3

Mesaj gönderen reef1905 »

tengildet yazdı:
Çrş Mar 17, 2021 1:37 pm
reef1905 yazdı:
Çrş Mar 17, 2021 1:32 pm

Maalesef puffin o şekilde söylüyor ve kurdurmuyor. Başka browser kullanırsanız olduğunu göreceksiniz.
Tamam, o halde dediğinizi uygulamak lazım. En olmadı Kodi içine kurarım artık.

Teşekkür ederim ilgi ve cevabınız için...

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

Tengilted hocam yeni eklenen filmlerde oluyor genellikle filme tıklayınca film oynatilamiyor genellikle. Bu yeni eklenen filmler için belli bir süre beklemek gerekiyor mu? Örneğin şu an da girl in The basement öyle
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Evet, bir süre beklenmesi rahatlatabilir.
Ama genel olarak: her kaynak site aynı anda eklemiyor linkleri bir iki gün içinde alternatif linkler artıyor, bu anlamda beklemek daha doğru olur.
Ama aynı kaynak sitenin aynı linki için konuşmak doğru olmayabilir.

Kullanıcı avatarı
tayf65
3
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen tayf65 »

iyi geceler
Alexander dünya tvleri altında USA altında kendinden altyazılı güzel film kanalları vardı hbo ve starz. son güncellemeden önce bu kanallar açılmamaya başladı ve güncelleme sonrası isimleride gitti. güncelleme ile birlikte gelen USA kanalları başta çalışırken şimdi seçim halinde çalışmıyor. Bu konuda bir önceki aktif çalışan kanal dizinine ulaşmanın bir yolu varmıdır. uygulamada emeği geçen herkezi teşekkürler ve saygılar...
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tayf65 mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

tayf65 yazdı:
Prş Nis 08, 2021 11:07 pm
iyi geceler
Alexander dünya tvleri altında USA altında kendinden altyazılı güzel film kanalları vardı hbo ve starz. son güncellemeden önce bu kanallar açılmamaya başladı ve güncelleme sonrası isimleride gitti. güncelleme ile birlikte gelen USA kanalları başta çalışırken şimdi seçim halinde çalışmıyor. Bu konuda bir önceki aktif çalışan kanal dizinine ulaşmanın bir yolu varmıdır. uygulamada emeği geçen herkezi teşekkürler ve saygılar...
Bildiğiniz gibi tüm medya linkleri internet sitelerinden alınıyor, onlar değişiklik yaptığında bizede yansıyor. Ama IPTV linkleri haftalık (cumartesileri) güncellenir bakalım ekleyecekler mi?
Birde IPTV'ler için bir açıklamamız vardı neden çalışmadığı ile ilgili, konuyu anlamak için faydalı olabilir okuyunuz:
viewtopic.php?f=7&t=155
teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
tayf65
3
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen tayf65 »

teşekkür ederim. mantığını söylediğiniz mesajdan anladım sanırım. takipte olmaya devam, kolay gelsin....
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tayf65 mesajı için:
tengildet

cagriguler
2

Mesaj gönderen cagriguler »

Öncelikle böyle güzel bir uygulama için emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Benim sorunum hareketli sahnelerde ufak titremeler oluyor. sorun mi stick gibi düşük kapasiteli bir cihaz kullanmamdan kaynaklı diye düşünüyorum ancak zaten cihazı almamın sebebi sırf seyirtürkü kullanmak içindi çünkü Samsung tizen tv ve iPhone kullanıcısı olduğumdan son çare bi boxtı ve ucuza kaçtık araştırmadan.velhasıl sorunumun bir çözümü var mıdır. Hayırlı geceler dilerim 🙂

Kilitli