seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 15.03.2024)

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 06.02.2021)

Mesaj gönderen tengildet »

Güncelleme yayınlandı. Detaylar ilk mesajda.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

Kral güncelleme olmuş
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen fatmeto »

Monster Hunter filminin - Uğur Film kısayolundan bahsettim. baska film çıkıyor. 2 lezbiyenin filmi :D

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 01.02.2021)

Mesaj gönderen fatmeto »

Evet durumunuzu FArkettim. Bir önerim var program güncelleme ile ilgili. PArserlar değişiyor ve siz güncelleme yayınlıyorsunuz ya. Kaynak çekme işi yani parser döndürme işini sabit bir kısayol linki ile DB den çekse. Sizde sadece db de değişiklik yaparsınız parser değişince. Herseferinde güncelleme ile uğraşmazsanız.
2. olarak bir filme bakıyorum geri çıktığımda her seferinde ana sayfa refreshleniyor bekletebiliyor baya bazende takılıor. Bunun yerine geri dönüldüğünde refreshlemeyip üst menüye yenile butonu koyarsanız daha kral olur bence. Program ilk açıldığında 1 kere rehreshlesin yeter kanımca.

Merhaba, Uğur diye bir filmi bulamadık maalesef. Filmin tam ismini verirseniz kontrol edelim,
evet bildiriliyor ancak kontrol etme fırsatı henüz yakalayamadık, Bunda da sıkıntı var sizde açılmayıp bildirilen bir film bir başkasında açılabiliyor. Yani biraz göreceli bir durum
oto script güzel fikir bizde sürekli üzerinde düşünüyoruz ancak o kadar çok parametresi var ki örneğin site 200 kodu döndürüyor yani isteğiniz var diyor ama gerçekte film yok bunu ancak filmi oynatmaya başlayarak ayırt edebilirsiniz. bu durumda da (vereceğim rakamları her gün eklenenlerle birlikte uygulamalarımızın istatistik kısmında görebilirsiniz yada viewtopic.php?f=14&t=120&p=1074#p1074 forum konumuza bakınız.) toplam film link sayımız 150.657, toplam dizi bölümleri link sayımız 384.706 yani toplamda yaklaşık 525.000 film link var her birini kontrol etmek için sadece 1 sn harcasa program yaklaşık tüm linkleri kontrol etmesi 6.5 gün sürer buna daha internet hızı sunucuların yanıt verme hızı vb eklemedik ki bir filmin açıldığını anlamak en az 10 sn sürer dersek tüm linklerin sadece 1 er kez kontrolü 65 gün sürecektir. yani bir filmi iki kez kontrol etmek istesek aralarında 65 gün olacak demektir. buna ne kaynak yeter ne emek. Ki bu sadece bir parametresi işin daha teknik kısımlara girmiyorum bile. Ancak Öneriniz için teşekkürler.
[/quote]
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti fatmeto mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3

Mesaj gönderen fatmeto »

Dizilerden Game of thrones eski bölümlerden bakasım geldi.
Diziplus hem altyazı hemde dublaj parserinde program hata verip kapanıyor. Bilginize.
1 şeyleri düzeltirken bazılarıda bozuluyor sanırım :)

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

fatmeto yazdı:
Cmt Şub 06, 2021 8:35 pm
Dizilerden Game of thrones eski bölümlerden bakasım geldi.
Diziplus hem altyazı hemde dublaj parserinde program hata verip kapanıyor. Bilginize.
1 şeyleri düzeltirken bazılarıda bozuluyor sanırım :)
bugün derbi günü herkes selçuk sporrtsa bakamaya çalışıyor, bazışarıda engellemeye çalışıyor, dizi plus selçuk sportsun muhtemelen aynı sunucuyu kullanıyorlar. onun için site bazen çalışıyor bazen çalışmıyor adresi dizi5.plus. arada kontrol edebilirsiniz saniyelik site kesintileir bolca var.

bizim bir şey bozduğumuz yok tek sıkıntı güncelleme günğ derbinin olması. sitemize bile ulaşamadık bir ara o kadar daralttılarki yurtdışı çıkışını :)
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3

Mesaj gönderen fatmeto »

valla sorun devam ediyor. Siz yinede bir kontrol edin

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

fatmeto yazdı:
Cmt Şub 06, 2021 9:49 pm
valla sorun devam ediyor. Siz yinede bir kontrol edin
kontrol etmemiş olmamız mümkün değil :) ancak biz bir şeye müdahale etmeden kendi düzeldi.
Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 19.02.2021)

Güncelleme verildi. Detay ilk mesajda.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers

arslion84
3

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 19.02.2021)

Mesaj gönderen arslion84 »

Iyi aksamlar yeni sürümde sorun yasiyorum...
Intenet baglantinizi kontol edin yada link bulunamadi uyarsi aliyorum.
eski sürümü yükledigimde sorun olmuyor..
Komple sildim tekrar yükledim ise yaramadi

Kodi 18.9 android kullaniyorum
Saygilar