seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen tengildet »

kamilcicek yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 7:59 pm
tengildet yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 6:16 pm
turbetfur yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 6:03 pm
Konu ile alakalı değil ama an itibari ile dizilla, dizibox, yabancı dizi, filmmakinesi ve bir çoğu siteye şu anda erişim sağlanamıyor, sakata geldik heralde
Uygulamalarımızda sorun yok. Sizi etkilemez.
Nasıl etkilemez hocam açılmıyor bölümler
Sonraki mesajımı okudunuz mu?
viewtopic.php?p=3028#p3028
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

Bu akşam bayağı sorunlu tv box daki android uygulama. İnternetimde de sorun yok.Bakim falan mı var?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

turbetfur yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:16 pm
Bu akşam bayağı sorunlu tv box daki android uygulama. İnternetimde de sorun yok.Bakim falan mı var?
Hayır bakım yok, senin mesajına istinaden denedim bir sıkıntı yok. yani ana sayfa 4-5 saniyede geliyor, film ve dizi detay sayfaları bastığım anda geliyor.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

tengildet yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:18 pm
turbetfur yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:16 pm
Hayır bakım yok, senin mesajına istinaden denedim bir sıkıntı yok. yani ana sayfa 4-5 saniyede geliyor, film ve dizi detay sayfaları bastığım anda geliyor.
Diyelimki bir dizi linki bozuk başka bir linke bakmak için geri tuşuna basınca program donuyor, önceden böyle değildi. Neyse.
Turan_Turkazkursatcoskunlu
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

"neyse" olmaz, senin dediğin durumu oluşturdum evet bir yavaşlık var çok geç açılıyor, ama sunucumuza mı geç giriliyor yoksa sistemdemi bir sıkıntı var kontrol ediyoruz.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

tengildet yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:51 pm
"neyse" olmaz, senin dediğin durumu oluşturdum evet bir yavaşlık var çok geç açılıyor, ama sunucumuza mı geç giriliyor yoksa sistemdemi bir sıkıntı var kontrol ediyoruz.
"neyse" kelimesini abartmamak için yazdım, şimdi satın alacak kişiler olur devamlı olduğunu sanırlar sizede sebep olmayım dedim.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

turbetfur yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:54 pm
tengildet yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:51 pm
"neyse" kelimesini abartmamak için yazdım, şimdi satın alacak kişiler olur devamlı olduğunu sanırlar sizede sebep olmayım dedim.
Kontrol ettik, sunucuda sorun yok, sistem kaynakları normal sınırlar içinde, muhtemelen internetle alakalı, sizinki demiyorum dikkat edin, Belki Türkiye'nin yurtdışı çıkışlarında yavaşlama vardır bilmiyorum. Ama sunucumuz ok.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
web_2020
4
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen web_2020 »

sn:@turbetfur. şu özellik olsun, bu özellik olsun diye yaz. sonrada linkler zor açılıyor diye yaz. birşeyi abartmamak lazım.
herzaman sade ve yalın olan daha seri çalışır. tengin Resam hikayesini okudunuz ama hiçbirşey anlamadığınız anlaşılıyor.
lütfen uygulamayı hazırlayanlaraı rahat bırakın. gerekeni zaten eniyi şekilde yaparlar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti web_2020 mesajı için:
tengildetdeşarjMersisTuran_Turkaz
Değerlendirme: 6.15%

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

web_2020 yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 10:10 pm
sn:@turbetfur. şu özellik olsun, bu özellik olsun diye yaz. sonrada linkler zor açılıyor diye yaz. birşeyi abartmamak lazım.
herzaman sade ve yalın olan daha seri çalışır. tengin Resam hikayesini okudunuz ama hiçbirşey anlamadığınız anlaşılıyor.
lütfen uygulamayı hazırlayanlaraı rahat bırakın. gerekeni zaten eniyi şekilde yaparlar.
Sn: Web_2020 ressam hikayesini anladım orda beğenmemezlik var, benimkinde talep var, benim @tengildet e yazdığım programda bir ağırlık olduğu idi, o da bana programda gerçekten o an için bir ağırlık olduğu araştıracağını söyledi. Daha sonra bir anormallik olmadığını Türkiye nin yurt dışı İnternet çıkışında bir yavaşlık olabileceğini yazdı. Zaten sonra beni Türk Telekom dan aradılar dedilerki sayın turbetfur lütfen seyirturk programına çok istekde bulunma turkiyede İnternet yavasliyor ayrıca yazık programda yavaşlıyor dediler. :D Ya şaka bir yana ustad senin dediğin gibi bu işler olsa idi dünyadaki hiç bir programa, Windowsa, iosa Androide güncelleme gelmezdi çıktıkları gibi kalırlardı. Koskoca Apple windows neredeyse hergun hata güncellemesi yapıyorlar. Bende bazı taleplerde bulundum @tengildet e oda sagolsun ilgilendi cevap verdi. . Sıkıntı yok. Ha bundan sonra programda gördüğüm eksiklikleri, tavsiyeleri yazmayada devam edeceğim. Bu talepler gerçekleşebilir de olmayabilir de ( bu arada biliyorum sonucda seyirturk ücretsiz de kullanılabilen bir platform, bir windows ios değil ama talep ve istek oluşturmanın sakıncası yok bence)
Turan_Turkaztengildet
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

Iphonlar için uygulamanın ios sürümü var mı?
tengildet

Kilitli