seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen tengildet »

Şimdi kodiyide denedim sıkıntısız ayarlar geldi. Ama sanırım siz yanlış yere bakıyorsunuz kodide,
uygulamaya girin ardından en altta bulunan Ayarlar menusunu seçin girecektir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.52%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

zarazar
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen zarazar »

Merhaba. Gakaxy s9 telefonumda sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Güncellemeleri de sorunsuz yapıyordum. Yalnız birkaç gündür her seferinde güncellenme yapmaya çalışıyorum. Fakat yuklenmedi uyarısı veriyor. Nedeni ne olabilir acaba?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

zarazar yazdı:
Cmt Eki 03, 2020 5:07 pm
Merhaba. Gakaxy s9 telefonumda sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Güncellemeleri de sorunsuz yapıyordum. Yalnız birkaç gündür her seferinde güncellenme yapmaya çalışıyorum. Fakat yuklenmedi uyarısı veriyor. Nedeni ne olabilir acaba?
Cihazınızın izinleri de bir değişiklik olabilir. Yada indirme yaparken sıkıntı çıkıyordur. Sitemizden indirip tekrar kurun. Teşekkürler.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

zarazar
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen zarazar »

Ön belleği temizleyince düzeldi. Teşekkür ederim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti zarazar mesajı için:
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

zarazar yazdı:
Cmt Eki 03, 2020 5:26 pm
Ön belleği temizleyince düzeldi. Teşekkür ederim.
Verdiğiniz bilgi için biz teşekkür ederiz.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
homers
4
Teşekkür etti: 454 kez

Mesaj gönderen homers »

hansolo yazdı:
Prş Eki 01, 2020 9:39 pm
Tamam deneyeceğim ,yalnız bilmiyorum farkediyor mu bendeki cihaz box değil stick,uygulamayı YouTube dan repo ismi girerek kurmuştum ,dediklerinizi yapıcam
Benzer bir durum(ayarlar menüsünün boş gelmesi) bir önceki SeyirTURK güncellemesinden sonra MiBox 3 cihazda başımıza geldi, kaldırıp yeniden kurunca düzeldi.

SeyirTURK ü cihazınıza Kodi kurmadan,uygulama olarak kurabilirsiniz. (Kurulum için forumda anlatımlar var)*
Kodiyi sadece SeyirTURK için kurdu iseniz ,Kodi'de başka eklenti ve özellikleri kullanmıyorsanız, doğrudan uygulama olarak kullanmak daha pratik ve kolay olacaktır.

*edit: Cihazınızda bir usb girişi olmadığından ve bir web tarayıcı yüklü olarak gelmediğinden dışardan uygulamaları (GooglePlay dükkanında yer almayan uygulama).apk olarak indirip yüklemeniz biraz dolambaçlı olacaktır.
Cihazınıza bir dosya yöneticisi yüklemeniz gerekli,
sonrasında cihazınıza ve android telefonunuza "send files to tv" uygulamasını indiriniz.
Telefonunuz ve mitv stickiniz aynı ağa bağlı iken ,telefonunuza indirmiş olduğunuz .apk dosyalarını "send files to tv" uygulaması ile mitv sticke gönderiniz.
Mitv sticke kurmuş olduğunuz Dosya yöneticisini kullanarak .apk dosyasını bulunuz ve çalıştırınız.
Dosya yöneticisi uygulamanızda 'gizli dosyaları göster' seçeneği aktif olmalıdır.
Apk kurulumu yaparken de MiTv sticke bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapma izni vermelisiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildetTuran_Turkazhansolo
Değerlendirme: 4.55%

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

Merhabalar, 5 gün önce xiaomi Mi TV stick aldım ve pişman olmuştum, çünkü YouTube netflix vardı sadece. Bende chromecast vardı ve zaten YouTube ve netflix zaten izliyordum chromecast ile. fuzuli para verdim dedim xiaomi Mi TV stick e. Amaaaa nette seyirturk u bulunca cihaz parasını hak etti. Bu arada bir soru sorayım : seyirturke güncelleme gelince tv box da programın kendisi uyarı verip guncelliyormu yoksa tekrar apk indirip kurmamız gerekiyor mu?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 519 kez

Mesaj gönderen deşarj »

turbetfur yazdı:
Sal Eki 06, 2020 12:58 pm
Merhabalar, 5 gün önce xiaomi Mi TV stick aldım ve pişman olmuştum, çünkü YouTube netflix vardı sadece. Bende chromecast vardı ve zaten YouTube ve netflix zaten izliyordum chromecast ile. fuzuli para verdim dedim xiaomi Mi TV stick e. Amaaaa nette seyirturk u bulunca cihaz parasını hak etti. Bu arada bir soru sorayım : seyirturke güncelleme gelince tv box da programın kendisi uyarı verip guncelliyormu yoksa tekrar apk indirip kurmamız gerekiyor mu?
Program size güncelleme uyarısı veriyor güncelliyorsunuz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Evet karagözün dediği gibi önce uyarı veriyor siz tamama basınca güncellemeyi otomatik yapıyor.
turbetfurTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

karagoz yazdı:
Sal Eki 06, 2020 1:40 pm
turbetfur yazdı:
Sal Eki 06, 2020 12:58 pm
Program size güncelleme uyarısı veriyor güncelliyorsunuz.
Teşekkürler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
Turan_Turkaz

Kilitli