seyirTURK Kodi de üye girişi ve avantajları

seyirTURK Kodi eklentisi hakkında paylaşımlar
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

seyirTURK Kodi de üye girişi ve avantajları

Mesaj gönderen tengildet »

seyirTURK Kodi Kullanıcı girişi,

seyirTURK Kodiye dileyen herkes giriş yapabilir.
Üye olmak için sadece ayarlar kısmında bir kullanıcı ismi, bir şifre ve kullandığınız bir e-mail girerek (dilerseniz forumdaki kullanıcı isminiz ve şifreniz dilerseniz yeni belirlediğiniz bir kullanıcı ismi ve şifresi ) giriş yapabilirsiniz.
Yani giriş yapmak için sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterli seyirTURK Kodi ayarları kapatıp Ana sayfaya girdiğinizde otomatik olarak giriş yapacak ve size giriş yapıldığına ilişkin bir mesaj gösterecektir.

Bu aşamadan sonra:
1. seyirTURK Favorilerinize filmlere sağ tıklayarak filmi ekleyebilirsiniz. (VIP)
2. Filmi seyirTURK Favorilerinden çıkarmak için favorilerinize giriniz ve filme sağ tıklayarak çıkan menüden filmi kaldır seçeneğini seçmeniz yeterli, bir daha ki Favorilere girişinizde o film Favorilerinizde listelenmeyecek.(VIP)
3. İzlemeye başladığınız herhangi bir filmi daha sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edersiniz.
4. seyirTURK Android uygulamalarında Favorilere ekledikleriniz seyirTURK Kodinin favorilerinde görünür.(VIP)
5. seyirTURK Androidde başlayıp yarım bıraktığınız bir filmi seyirTURK Kodi üzerinden İzlemeye Başladıklarım listesinden ulaşıp izleyebilirsiniz.
6. Filmlerin %95 i bittiğinde veya siz filmi bitirmeden 1 hafta geçtiğinde o filmi artık İzlemeye Başladıklarımda göremezsiniz kaldırılır.
7. Dizilerde kaldığınız bölüm o dizinin bölüm sayfasında en üst sıraya gelir,(VIP)
8. Dizilerde kaldığınız bölüm adında kırmızı play tuşu konur, siz unutsanız da biz kaldığınız bölümü unutmayız.(VIP)
9. Rabbit bölümüne girebilirsiniz.
10. IPTV Favorilere IPTV ekleyip çıkarabilirsiniz.(VIP)
11. Film ve diziler için benzer filmler, oyuncular ve filmleri, yönetmen ve filmleri, senarist ve filmleri menüsüne ulaşabilirsiniz. detay için viewtopic.php?f=14&t=261 a bakınız.(VIP)
12. Favorilerinize alarak takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümleri çıktığında uygulama açılışında bildirim gösterilecektir.(VIP)

(VIP) yazanlar sadece VIP üyelere özeldir. Normal üyeler kullanamaz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
osmankenunoglubiralitarik1967ozkaradagTuran_Turkazonurdeşarjrsnckrnezih62tr ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 20%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
onur
4
Teşekkür etti: 221 kez

Re: seyirTURK Kodi de üye girişi ve avantajları

Mesaj gönderen onur »

valla kodiden ve kodi uygulamalarının yavaş çalışmasından dolayı tercih etmeyen beni,kodi kullanmayı sevdirdi seyirTURK uygulaması,özellikle benim gibi arka arkaya 3-4 bölüm dizi izleyen birisi için bu üyelik girişleriyle gelen kolaylıklar gerçekten çok başarılı.eski sistemde modül modül link link dolaşmaktan kurtuldum.valla emeğine sağlık usta çok güzel kullanıcı dostu yapmışsın uygulamayı.sevgiler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti onur mesajı için:
tengildetdeşarjTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

onur yazdı:
Cum Tem 24, 2020 11:21 pm
valla kodiden ve kodi uygulamalarının yavaş çalışmasından dolayı tercih etmeyen beni,kodi kullanmayı sevdirdi seyirTURK uygulaması,özellikle benim gibi arka arkaya 3-4 bölüm dizi izleyen birisi için bu üyelik girişleriyle gelen kolaylıklar gerçekten çok başarılı.eski sistemde modül modül link link dolaşmaktan kurtuldum.valla emeğine sağlık usta çok güzel kullanıcı dostu yapmışsın uygulamayı.sevgiler.
Onur çok teşekkür ederim. TeJR sağolsun.
onurTuran_TurkazAmator07x
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 512 kez

Mesaj gönderen deşarj »

onur yazdı:
Cum Tem 24, 2020 11:21 pm
Sonuna kadar yazdıklarının tamamına katılıyorum @onur. Ah keşke bu güzel uygulamayı Samsung Tizene ekletebilseydik kodi falan uğraşmazdık.Ustalarım olmayacak dedi gerçi ama keşke enigma2 uydu cihazları ve Windows pc ler içinde uygulama olsa.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
Turan_Turkazonurnezih62trHuman46Amator07x
Değerlendirme: 7.69%
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Cirkin
3
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen Cirkin »

Usta kolay gelsin. K. Adı ve şifre yazıyorum şifre yanlış diyor favori eklemek istediğimde de giriş yapın uyarısı veriyor
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Cirkin mesajı için:
tengildetTuran_TurkazKadir

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Ya o ismi başkası almıştır yada şifrenizi unutmuşsunuzdur. Başka bir kullanıcı adı deneyiniz.
Turan_TurkazCirkin
Değerlendirme: 3.08%

dizikci2004
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen dizikci2004 »

İyi akşamlar. İzlemeye başladıklarım bölümünü bir türlü kullanamadım. Favorilere ekliyorum ancak izleyip yarıda çıktıktan sonra izlemeye başladıklarımda bölüm görünmüyor. Liste boş uyarısı veriyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti dizikci2004 mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Üye girişini yapmamışsınız. Başka türlüsü mümkün değil.
Turan_Turkaz

dizikci2004
3

Mesaj gönderen dizikci2004 »

Deneyeyim tekrardan.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti dizikci2004 mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%

lunarogred
3

Mesaj gönderen lunarogred »

üye girişimi yaptım benden mail adresi istedi girdim fakat adult kısmını göremiyorum. Rabbit yazınca da arama yerine çıkmıyor hiçbir şey.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti lunarogred mesajı için:
tengildet