iptv player tavsiye?

Kullanıcı avatarı
Turan_Turkaz
4
Teşekkür etti: 2132 kez

Re: iptv player tavsiye?

Mesaj gönderen Turan_Turkaz »

tengildet yazdı:
Turan_Turkaz yazdı:
Cmt Haz 27, 2020 1:47 am
Nereden buluruz GuCLu.
Bende var isterseniz göndereyim usta

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
Sevinirim e mailime atabilirsiniz. [email protected]
Emailini kontrol et Resim

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Turan_Turkaz mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.52%
Resim

Kullanıcı avatarı
GuCLu
4
Teşekkür etti: 55 kez

Mesaj gönderen GuCLu »

Önceden de atmış olduğum bana ait olan filelinked kodunda da var çoğunluğu. Filelinked.com adresinden apk indirip kurarsanız. Kod 55895489 pin 2020 . Var olan uygulamanın yenisi çıkarsa güncellenir. Günlük güncelleniyor zaten filelinked içine attığım uygulamanın yenisi çıktı ise. Genelde modlu ve android tv yada android box için uygulamalar. Telefonlar için atmıyorum, ancak bazı appler telefonlardada çalışıyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti GuCLu mesajı için:
tengildetTuran_Turkazemrebursali_2
Değerlendirme: 4.55%

Kullanıcı avatarı
GuCLu
4

Mesaj gönderen GuCLu »

emrebursali_2 yazdı:
Cum Haz 26, 2020 10:39 pm
GuCLu yazdı:
Cum Haz 26, 2020 10:13 pm
Android televizyonlar için , yada android boxlar için onlarca program denemiş biri olarak sıralama şu şekil bana göre;
1- Tivimate Full versiyon yada modlu
2- İmplayer
3- İptvsmarters
4- Xciptv player
5- Ott Navigator

Mac adresine göre bakacaksan , bunda m3u çalışmaz.
Stbemu Pro programı.
Teşekkür ederim peki iptv extreme hakkında tecrübeniz var mı?
Extremede denedim, gse, perfect player, smart iptv vs vs halen de yeni çıkan olursa denemeler yapıyorum. İlk 5 Sıralamaya malesef giremedi iptv extreme. Yenilerden tek implayer girdi, bu implayer mi yada benzer isim mi var aklımda değil şuan appletv de çok iyi.
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%

emrebursali_2
3
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen emrebursali_2 »

İptv extreme Pro o kadar denemeler sonucu daha mantıklı bana göre çoğu şey özelleşebiliyor çok detaylı diyebilirim. Buffering özelliği vs. de var.
Tabi iyi demek de şöyle her program kişiye özel benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir herkesin isteği program beklentisi farklı kaç gündür araştırıyorum deniyorum ama mantıklı olan extreme gibi "mi box" cihazım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti emrebursali_2 mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
GuCLu
4

Mesaj gönderen GuCLu »

emrebursali_2 yazdı:
Cmt Haz 27, 2020 11:35 pm
İptv extreme Pro o kadar denemeler sonucu daha mantıklı bana göre çoğu şey özelleşebiliyor çok detaylı diyebilirim. Buffering özelliği vs. de var.
Tabi iyi demek de şöyle her program kişiye özel benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir herkesin isteği program beklentisi farklı kaç gündür araştırıyorum deniyorum ama mantıklı olan extreme gibi "mi box" cihazım.
Benim yazdığım uygulamaları ben kendim kullanmıyorum. Müşterilerime, tanıdıklarıma kurduğum , denediğim onlarca farklı android tv, android boxlarda denenerek , hepsinde en uyumlu çalışabilen, kumanda edilebilen uygulamalar.

Mesela bazı uygulamalar da iptv de film dizi bölümünde birden çok alt yazı , birden çok dublaj seçeneği varsa birleştiremiyor, seçilemiyor.

Başka bir örnek genelde Android tvlerin ram ve hafızası az olduğundan ve arka planda çalışan uygulamalar kapatılamadığından bazı uygulamalar ilk bir hafta yada bir ay iyi çalışmakta bir hafta sonra takılmalar donmalar başlıyor. Bunun çözümüde restart yada fişi takıp sökmek, geçici 1 günlük bir çözüm oluyor. Yada formatlayıp herşeyi yeniden kurmak. Ama bunun yerine mesela tivimate uzun süre sorun yaratmayan bir app. Her uygulamanında eksiği yada sevilmeyen yönleride var, Tivimate de sevmediğim film bölümünde afiş resim boyutu , film açıklaması, yada dizi bölümlerini sezon içine atmayıp ayrı ayrı atması.
Turan_Turkaztengildetemrebursali_2
Değerlendirme: 4.55%

emrebursali_2
3

GuCLu yazdı:
Pzr Haz 28, 2020 9:41 am
emrebursali_2 yazdı:
Cmt Haz 27, 2020 11:35 pm
Benim yazdığım uygulamaları ben kendim kullanmıyorum. Müşterilerime, tanıdıklarıma kurduğum , denediğim onlarca farklı android tv, android boxlarda denenerek , hepsinde en uyumlu çalışabilen, kumanda edilebilen uygulamalar.

Mesela bazı uygulamalar da iptv de film dizi bölümünde birden çok alt yazı , birden çok dublaj seçeneği varsa birleştiremiyor, seçilemiyor.

Başka bir örnek genelde Android tvlerin ram ve hafızası az olduğundan ve arka planda çalışan uygulamalar kapatılamadığından bazı uygulamalar ilk bir hafta yada bir ay iyi çalışmakta bir hafta sonra takılmalar donmalar başlıyor. Bunun çözümüde restart yada fişi takıp sökmek, geçici 1 günlük bir çözüm oluyor. Yada formatlayıp herşeyi yeniden kurmak. Ama bunun yerine mesela tivimate uzun süre sorun yaratmayan bir app. Her uygulamanında eksiği yada sevilmeyen yönleride var, Tivimate de sevmediğim film bölümünde afiş resim boyutu , film açıklaması, yada dizi bölümlerini sezon içine atmayıp ayrı ayrı atması.
Tam kapsamlı istediğimiz gibi bir iptv uygulaması bulmak zor gibi.
Turan_Turkaztengildet

emrebursali_2
3

Bu arada ekleme yapmak isterim Ott Navigator ü de bugün biraz baktım o da iptv extreme alternatif gösterilebilir hattaki ott de Mac portal vs. gibi daha fazla değişik sağlayıcı ekleme olayları var. Hattaki ott extreme'i de geçebilir bana göre fakat tamamen kullanıcıya kalmış bir durum.
Turan_Turkaztengildet

Kullanıcı avatarı
Kaptan
4
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Kaptan »

Selam , You Tube de (By Gencer )diye bir beyefendinin ve ekibinin sayfası var,sağlam virüssüz herkese açık programlar koyuyor ,(sizler de oradan onlarca videları bakıp indirebilirsiniz.video altlarında apk.lar var)bakıp oradan sizler için 2 ip tv.apk indirme programı yazıyorum.telefona kurarken virüslü gibi işlem yapıyor,iptal deyip kurabilirsiniz.ben 5 adet verdiği ip tv.örneklerini kurdum,sorunsuz çalışıyor,arada reklam çıkıyor,reklamları az izleyip devam edebiliyorsun..... :cola saygılar..
https://.....

Edit tengildet: Linkler kaldırılmıştır, açıklama aşağıdaki mesajda.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Kaptan mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Kaptan yazdı:
Pzt Haz 29, 2020 10:51 am
Selam , You Tube de (By Gencer )diye bir beyefendinin ve ekibinin sayfası var,sağlam virüssüz herkese açık programlar koyuyor ,(sizler de oradan onlarca videları bakıp indirebilirsiniz.video altlarında apk.lar var)bakıp oradan sizler için 2 ip tv.apk indirme programı yazıyorum.telefona kurarken virüslü gibi işlem yapıyor,iptal deyip kurabilirsiniz.ben 5 adet verdiği ip tv.örneklerini kurdum,sorunsuz çalışıyor,arada reklam çıkıyor,reklamları az izleyip devam edebiliyorsun..... :cola saygılar..
Biz ne uygulmalarımıza, ne web sitemize, nede forumumuza reklam almazken, reklam linkinden 3-5 kuruş kazanaç sağlamaya çalışan (Sizi kastetmiyorum bu linke uygulama koyanlardan bahsediyorum) kişilerin linklerini burada paylaşamayacağımızı anlayışla karşılayacağınızı düşünerek, forumda verdiğiniz linkleri kaldırıyorum. Vereceğiniz dosyaları dilerseniz isimlerini veriniz dilersenizde dropbox yandexdisk gibi ücretsiz ve reklamsız servislere yükleyerek onların linklerini veriniz.
Teşekkürler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
GuCLuTuran_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran