seyirTURK Android 1.4 Kodi 3.4.5 yayınlandı.(düzeltme yayınlandı seyirTURK Anroid 1.41)

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2344 kez

seyirTURK Android 1.4 Kodi 3.4.5 yayınlandı.(düzeltme yayınlandı seyirTURK Anroid 1.41)

Mesaj gönderen tengildet »

Kodi Sürüm 3.4.5

Android Sürüm 1.4

1. Kodi: IMDb Top 250 ye yanlışlıkla üyelik girişi isteniyordu, düzeltildi.
2. Genel: SuperVideo parser ı eklendi.
3. Genel: IPTV için Favorilere ekleme ve silme getirildi. Kullanabilmek içn üye girişi yapmalısınız.
4. Genel: Rabbit IPTV ye Chaturbate kanalları eklendi. Türkiye'de bazı ISP lerde engelli ya vpn yada dns değiştirmeyi deneyiniz.
5. Genel: IPTV3 IPTV12 ye taşındı.
6. Genel: IPTV3 e yeni kaynak eklendi.
7. Genel: Radyolar Kodide ana menuye, androidde menu ye alındı.
8. Android: Giriş yapmadan filmlerde iki son çıkanlar vardı, düzeltildi.
9. Android: İptv listeslerinden birine girildiğinde üstte liste ismi yazmıyordu, artık hangi listede olduğunuzu üst barda görebileceksiniz.
10. Android: Görünümde poster sayısı ekranı dolduracak şekilde ayarlandı.
11. Android: Android TV boxlarda ana diziler yeni çıkanlar ekrana 3. kanal olarak eklendi.
12. Android: Bazı telefonlarda navigation bar video playerda kaybolmuyordu, düzeltildi.
13. Android: Iptv kanallarında kanaldan çıkmadan kanal zaplayabileceksiniz. Kumandanızın sağ sol tuşları ile kanallar arasında gezebilir, yukarı tuşuna basarak o anki listeyi görüntüleyebilrsiniz.
14. Android: Film ve dzilerin bir kısmı izlendikten sonra video bulunamadı hatası veriyordu, aynı hatayı biz yaşamadığımız için tahmini düzeltmeler yapıldı, muhtemelen bu sorunu yaşamayacaksınız.

seyirTURK Android 1.41 düzeltme sürümü:
seyirTURK Android Sürüm 1.4 de iptv kanal geçişlerinde çalışmayan kanallarda iptale basıldığında geri dönüş ana listeye oluyordu. Düzeltildi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
biraliGuCLudeşarjMersisRessamAlperen2016rsnckrtrhnxTuran_Turkazespandos ve başka bir kullanıcı
Değerlendirme: 21.21%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Ressam
4
Teşekkür etti: 40 kez

Re: seyirTURK Android 1.4 Kodi 3.4.5 yayınlandı.

Mesaj gönderen Ressam »

Yenilikler çok çok güzel bizleri memnun etmek için elinizden geleni her zaman yapıyorsunuz
sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. yazılımlarınız çok güzel ben her zaman takdir ediyorum.
o yüzden gözlerinize ellerinize emeklerinize sağlık Teşekkürler Saygılar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Ressam mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.03%

Kullanıcı avatarı
Mersis
4
Teşekkür etti: 148 kez

Re: seyirTURK Android 1.4 Kodi 3.4.5 yayınlandı.(düzeltme yayınlandı seyirTURK Anroid 1.41)

Mesaj gönderen Mersis »

Güncelleme harika olmuş.
Sağolun.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mersis mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
maho35
4
Teşekkür etti: 187 kez

Re: seyirTURK Android 1.4 Kodi 3.4.5 yayınlandı.(düzeltme yayınlandı seyirTURK Anroid 1.41)

Mesaj gönderen maho35 »

slm usta ilk önce emekelrinizden dolayai cok tsk ederim.
yanliz benim bir sorum olacak amazon fire stickte neden otomatik günceleme yapilmiyor ben hala cözemedim. her zaman silip yeniden
yükleme yapmam gerekiyor.yardimci olursaniz cok memnun olurum.
saygilarimla
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti maho35 mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

maho35 yazdı:
Çrş May 13, 2020 3:50 pm
slm usta ilk önce emekelrinizden dolayai cok tsk ederim.
yanliz benim bir sorum olacak amazon fire stickte neden otomatik günceleme yapilmiyor ben hala cözemedim. her zaman silip yeniden
yükleme yapmam gerekiyor.yardimci olursaniz cok memnun olurum.
saygilarimla
olayı daha öncede anlatmıştım tekrarlayayım,
yeni güncelleme verdiğimizde size uygulama üzerinden bilgi geliyor ve güncellemenin kurulacağı yazıyor. Siz izin verdiğinizde seyirTURK yeni güncellemeyi sitemizden indirip, cihazınıza kurmaya çalışıyor, burada önemli olan şey şu kurmaya çalışan şey uygulama siz değilsiniz yani her uygulamayı kurmayı siz başlatırsınız cihaz sizin izniniz olduğunu bilir ve kurar, bu noktada kurucu seyirTURK olduğundan cihaz da her uygulamaya güvenmediği için kurulumu engeller ve size de haber vermez çünkü kurulumu başlatan siz değilsinizdir. ve kurulum uyarı vermeden sonlanır. hiç bir yere haber verilmediğinden seyirTURK kurulumun bitmesini bekler :) siz kurulumun bitmesini beklersiniz :) boşuna.
Burada yapılacak şey seyirTURK ün kurulum yapmasına cihaz ayarlarından izin vermek yada her güncellemede seyirTURK ü kaldırıp "sizin" yeniden kurmanız.
Bizim çokda yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

nasıl izin vereceğiniz her cihaza göre değişebilir hatta her android sürümüne görede değişebilir ama genel hatları ile:
viewtopic.php?f=2&t=32
da anlatmıştım nasıl olacağını.
deşarjonurTuran_Turkazmaho35
Değerlendirme: 6.06%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

staluer
4
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen staluer »

Gayet başarılı oldu program.
Bir ricam var, Rastgele film seçtikten sonra gelen film ekranında Favori(Kalp) ikonu yanına tekrar rastgele film seçme tuşu eklenebilir mi?
Geriye gidip tekrar menüden rastgele film seçmek biraz uzun oluyor.
Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti staluer mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

staluer yazdı:
Çrş May 13, 2020 4:31 pm
Gayet başarılı oldu program.
Bir ricam var, Rastgele film seçtikten sonra gelen film ekranında Favori(Kalp) ikonu yanına tekrar rastgele film seçme tuşu eklenebilir mi?
Geriye gidip tekrar menüden rastgele film seçmek biraz uzun oluyor.
Teşekkürler.
Maalesef o alanda yer yok hiç bir şey koyamıyoruz.
Turan_Turkaz

Serdar44105
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Serdar44105 »

Elinize sağlık güzel bir uygulama izlenen ve izlemeye devam et başlığı altına alınan filmler nasıl kaldırılıyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Serdar44105 mesajı için:
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Serdar44105 yazdı:
Çrş May 13, 2020 9:35 pm
Elinize sağlık güzel bir uygulama izlenen ve izlemeye devam et başlığı altına alınan filmler nasıl kaldırılıyor.
Teşekkürler, kaldıramazsınız ancak bir haftlık ömürleri var bir hafta sonra silinirler kendiliğinden.
Turan_Turkaz

yy42
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen yy42 »

Üstadım Cihazın android versiyonu 5.1 videolar açılmıyor ekran beyazlaşıyor ve başa dönüyor. Düşük versiyon android de de çalışma yapılırsa memnun kalırız.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti yy42 mesajı için:
Turan_Turkaz

Kilitli