Seyirtürk tv box favori hakkında

marac27
4
Teşekkür etti: 4 kez

Seyirtürk tv box favori hakkında

Mesaj gönderen marac27 »

Arkadaşlar mi box kullanıyorum. Apk olarak uygulamayı indirdim çok güzel özellikle kanallar ve uygulamalar kısmında gözükmesi 10 numara olmuş yapanın eline sağlık.
Sadece 1 sıkıntım var. Favori kanalina sadece film mi ekleme yapabiliyoruz? Uygulamanın içinden favoriye ekleme yapınca kanal kısmında çıkıyor ama sadece film yapabildim. Tv kanalı da ekleme yapılırsa çok güzel olacak. (mesela tv8, kanald gibi) yada yapılıyor ben bulamadım. Tv izlemek isteyince direk ana ekrandan kanala basarak izleyebilelim tek dokunuş ile. Şimdiden teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti marac27 mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2350 kez

Re: Seyirtürk tv box favori hakkında

Mesaj gönderen tengildet »

Öneriniz için teşekkürler.
Dizi de ekleyebilirsiniz. Ancak iptv linkleri çok çabuk öldüğünden kısa bir süre sonra Favorileriniz çöpe dönecektir. Ana iptv de ölen linklerin bir kısmını biz her gün güncellediğimizden siz fark etmiyorsunuz . Favorilere iptv linkleri eklendiğinde, ölen linkleri yenisi ile değiştirdiğimizde, sizin favorilerdeki ise eski link kalacak. Yani her gün Favoriler kısmını temizlemek zorunda kalacaksınız.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deşarjmarac27Turan_Turkaz
Değerlendirme: 4.55%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

marac27
4
Teşekkür etti: 4 kez

Re: Seyirtürk tv box favori hakkında

Mesaj gönderen marac27 »

tengildet yazdı:
Pzr May 03, 2020 12:05 pm
Öneriniz için teşekkürler.
Dizi de ekleyebilirsiniz. Ancak iptv linkleri çok çabuk öldüğünden kısa bir süre sonra Favorileriniz çöpe dönecektir. Ana iptv de ölen linklerin bir kısmını biz her gün güncellediğimizden siz fark etmiyorsunuz . Favorilere iptv linkleri eklendiğinde, ölen linkleri yenisi ile değiştirdiğimizde, sizin favorilerdeki ise eski link kalacak. Yani her gün Favoriler kısmını temizlemek zorunda kalacaksınız.
Teşekkürler, dizi kısmını gördüm şimdi bölüm bölüm ekleniyor evet. Ben dizi ismini direk kontrol ediyordum. En azından 9.10 tane sağlam link kanal olsa favori yapsak tadından yenmez.
İlerde yapacaksınız bundan eminim :):)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti marac27 mesajı için:
Turan_Turkaztengildet
Değerlendirme: 3.03%