16.04.2024 tarihinde saat 10:00 ile 12:00 arasında uygulama sunucumuzun da içinde bulunduğu sunucular hizmet veren firma tarafından bakma alınacaktır. Bakımın 45 dak. sürmesinin planlandığı belirtildi. Sabrınız için şimdiden teşekkürler.

seyirTURK Kodi Eklentisi indirme ve kurulum adımları

seyirTURK Kodi eklentisi hakkında paylaşımlar
diophantus2000
2
Teşekkür etti: 0

Re: seyirTURK Kodi Eklentisi indirme ve kurulum adımları

Mesaj gönderen diophantus2000 »

Merhaba Linux box kullanıyorum önceden bu nedenle repo linkini kodi ye ekleyip daha sonra zipten kur adminina geçmeliyim. Repo linkini direkt çekebileceğimiz bir link yok mudur?

Kullanıcı avatarı
ahuramazda
1

Mesaj gönderen ahuramazda »

Xiaomi Mi TV Stick kullanıyorum. zip dosyasını siteden indirdim harici belleğe yükledim ve tv taktım ama xip dosyasından yükle kısmına geldiğimde gözükmüyor. pek çok harici bellek kullandım ama olmadı.yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Mesaj gönderen tengildet »

@ ahuramazda
forumun ilk giriş sayfasında konu mevcut zaten.
Kodi 20 de .zip sorununun çözümü.
başlığı ile, linki burayada bırakıyorum.
viewtopic.php?f=9&t=526
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
ahuramazda
1

Mesaj gönderen ahuramazda »

sayın yönetici o dediğini denedim olmadığı için buraya çözüm amaçlı yazdım. ayrıca vip üyenizim ama sistemsel bir sıkıntı var ve çözümünüz yok gibi.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Yaşadığınız sıkıntı seyirTURK ile alakalı değil. Nasıl çözüm üretebiliriz?
Kodi kurulumunda kodiye gerekli izinleri vermediğinizde yaşadığınız sorun yaşanıyor.
Sorun bizimle ilgili olsa çözüm üretebilirdik.
Başka cihazda deneme fırsatınız olsaydı dediğimi daha rahat anlatmış olacaktım.
Ayrıca VIP üye olduğuunuz zten Nickinizin rengnde belli. VIP olmanız yada olmamanız çözüm üretme şansımızı(sorun bizden kaynaklı ise) maalesef arttırmıyor.

Dediğimi mümkünse deneyiniz. Başka bir cihazda kurulum yapınız yani.

Ayrıca kodiyi kullanmanızın özel bir nedeni yoksa Android APK mızı kullanmanız daha iyi olabilir.

Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
homers
4
Teşekkür etti: 454 kez

Mesaj gönderen homers »

ahuramazda yazdı:
Pzr Eki 15, 2023 7:32 pm
sayın yönetici o dediğini denedim olmadığı için buraya çözüm amaçlı yazdım. ayrıca vip üyenizim ama sistemsel bir sıkıntı var ve çözümünüz yok gibi.
Yöneticinin belirttiği gibi sorun Kodi 20 ile ilgili, seyirTURK reposu ile ilgili değil. Herhangi başka bir repo kurmak istediğinizde de aynı sorunu yaşarsınız. Anlatılan yöntem ile cözemedi iseniz Kodi 19 u kurarak sorunu aşabilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
deşarjtengildet
Değerlendirme: 3.08%

Dizikolik
1
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Dizikolik »

Merhaba, bir geri bildirimde bulunmak istiyorum, gereği yapılır mı bilmem yine de görüş belirtmek istedim.

Daha önce arama bölümünü tıklayınca hemen karşımıza çıkıyordu şimdi tıkladığımızda arama geçmişimiz çıkıyor. Bunu ayarlar bölümüne alınırsa daha iyi olur, isteyen böyle ayarlara gidip geçmişini görebilir veya temizleyebilir. Kimse izlediği şeyi tekrar izleyeceğini sanmıyorum o yüzden arama geçmişini görmek isteyeceğini sanmıyorum, her defasında o pencereyi kapatmak yorucu bence. İyi günler dilerim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Dizikolik mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
homers
4
Teşekkür etti: 454 kez

Mesaj gönderen homers »

Dizikolik yazdı:
Prş Eki 19, 2023 2:30 pm
Merhaba, bir geri bildirimde bulunmak istiyorum, gereği yapılır mı bilmem yine de görüş belirtmek istedim.

Daha önce arama bölümünü tıklayınca hemen karşımıza çıkıyordu şimdi tıkladığımızda arama geçmişimiz çıkıyor. Bunu ayarlar bölümüne alınırsa daha iyi olur, isteyen böyle ayarlara gidip geçmişini görebilir veya temizleyebilir. Kimse izlediği şeyi tekrar izleyeceğini sanmıyorum o yüzden arama geçmişini görmek isteyeceğini sanmıyorum, her defasında o pencereyi kapatmak yorucu bence. İyi günler dilerim.
Arama geçmişi ,arayıpta bulamadığınız bir medyayı tekrar aramak için kullanışlı bir özellik bence.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Arama geçmişini aktif olarak kullanan bir çok kişi var. VE maalesef kodinin kısıtları sebebi ile o kısımda göstermek zorundayız. Öneriniz için teşekkürler.

Dizikolik
1
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Dizikolik »

@homers , ileride tekrar yazıp arayabiliriz sürekli karşımıza çıkmasına gerek yok arama geçmişinin. Genelde bulamadığım olursa tekrar aradığım olmuyor. O pencere daha uygun bir yere taşınabilir.

@tengildet , madem gerekli ise bunu dublaj ve kişi arama penceresinin oraya alınabilir veya dizi/film bölümünde en alta eklenebilir arama seçeneğinin aşağısına yani. Başkaları kullanışlı mı buluyor bilemem ama sürekli reklam gibi karşımıza çıkmasını rahatsız edici buluyorum. Kodi'yi kullanmamın sebebi sitelerdeki reklamlardan ve gereksiz pencerelerden kaçmaktı.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Dizikolik mesajı için:
tengildethomers
Değerlendirme: 3.08%