Seyirturk Son gunlerde malesef Calismiyor,Aboneliklerin hicbir faydasi olmamis malesef

seyirTURK Kodi eklentisi hakkında paylaşımlar
Kullanıcı avatarı
kruisland
3
Teşekkür etti: 5 kez
İletişim:

Seyirturk Son gunlerde malesef Calismiyor,Aboneliklerin hicbir faydasi olmamis malesef

Mesaj gönderen kruisland »

Seyirturk malesef son birkac gundur dogru durust calismiyor,eskiden abonelik filan yok iken daha iyi ve daha guvenli bir sekilde calisiyordu,

simdi ise aboneliklerin para odemesine ragmen surekli sunucu bulunamiyor filan diye uyari aliyoruz ve saatlerce seyirturk sunuculariyla baglanti kurulamiyor.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kullanıcı avatarı
Mesudum
2
Teşekkür etti: 0

Re: Seyirturk Son gunlerde malesef Calismiyor,Aboneliklerin hicbir faydasi olmamis malesef

Mesaj gönderen Mesudum »

Buradaki ilk mesajım.

Belki 1 hafta olabilir. Bende de MiBox ayarları aynı olduğu halde programı tekrar yüklemeyi bile düşündüm.

Her işte bir hayır var ki buralara gelip üye oldum :mrgreen:

Tam VIP seçeneklerini gezerken bu şikayet mesajı iyi oldu. IPTV dışında hiç bir bölüm çalışmıyor. İlk zamanlar bağlantı hatası veriyordu, şimdi hiç tepki vermiyor.

Denemeye devam bakalım.
.oO⁰Oo.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Seyirturk Son gunlerde malesef Calismiyor,Aboneliklerin hicbir faydasi olmamis malesef

Mesaj gönderen tengildet »

mesaıj tarihine bakmadınız sanırım :)
IPTV de IPTV 8 i öneririm.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Mesudum
2

Mesaj gönderen Mesudum »

Buraya mesaj yazdıktan sonra televizyonda tekrar deneme yaptım ve normal kullanılan özelliklerin de VIP kapsamına alındığı müjdesini aldım.

Bu arada, telefonuma Android sürümünü indirip çalıştırdım. Orada dizilere girebiliyorum ama normal Kullanıcı olarak foruma giriş bilgilerimle girmeye çalışınca kullanıcı adımın kullanımda olduğu veya şifremin yanlış olduğu bilgisi geldi. TV-Box kurarken girdiğim şifre de, forum şifresi de işe yaramıyor. Telefonumdaki program da kaput, şu haliyle.
.oO⁰Oo.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

şifrenizi hatılamıyor olabilirsiniz. Dilerseniz uygulamadaki kayıtlı mail adresinizi ve belirlediğiniz bir şifreyi özel mesaj yoluyla iletin. Normal Üyeliğinizi çalışır duruma getirelim birlikte.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
srhtozt
3

Mesaj gönderen srhtozt »

iyi akşamlar, u an mibox kodi üzerinden giremiyorum. internet bağlanılamadı hatası veriyoru ama youtube vs çalışıyor. genel bir sorunmu var acaba

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

srhtozt yazdı:
Pzt Oca 03, 2022 9:34 pm
iyi akşamlar, u an mibox kodi üzerinden giremiyorum. internet bağlanılamadı hatası veriyoru ama youtube vs çalışıyor. genel bir sorunmu var acaba
sohbet sayfasında, facebook ta, twirtter da da yazmıştık sunucuda sıkıntı vardı. Teşekkürler.