Kodi Kanal Listesi Sorunu

seyirTURK Kodi eklentisi hakkında paylaşımlar
bluezones
3
Teşekkür etti: 0

Kodi Kanal Listesi Sorunu

Mesaj gönderen bluezones »

Merhaba arkadaşlar dün kodi de tv listesinde kanallar vardı bugün kodiyi açtım kanallar bilinmiyor olmuş seyirtürk ün sitesinden güncel repoyu indirdim fakat düzelmedi çözümü nedir acaba
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti bluezones mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Kodi Kanal Listesi Sorunu

Mesaj gönderen tengildet »

bluezones yazdı:
Prş Ara 10, 2020 9:38 pm
Merhaba arkadaşlar dün kodi de tv listesinde kanallar vardı bugün kodiyi açtım kanallar bilinmiyor olmuş seyirtürk ün sitesinden güncel repoyu indirdim fakat düzelmedi çözümü nedir acaba
Nasıl bilinmiyor olmuş? Açabilir misiniz? German IPTV yi denedim DW kanalını açıyor, IPTV8 de trt yi denedim açıyor, IPTV2 yi denedim bir kanal açılıyor? siz hangi kanalı açmaya çalıştınız?
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

bluezones
3

biraz kurcalarken listeden tv hep gitti birde önceden tv kategorisindeydi şimdi seyirtürk eklentisine girince açıyor bugün oldu
https://prnt.sc/vzzxij

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Tam anlamadım "listeden tv hepten gitti" demişsiniz. seyirTURK ün içindeki IPTV bölümünden bahsediyoruz değil mi? ayrıca seyirTURK sürekli Video addonu olarak açılır hiç bir zaman TV addonu olarak açılmaz. Gönderdiğiniz görüntüde normal kodi görüntüsü, yani durumunuzla ilgili bir şey ifade etmiyor.
Eğer tane tane (adım adım) anlatabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

bluezones
3

hocam sorun kodiden kaynaklıydı galiba az önce yeniden kaldırdım yükledim düzeldi bi sorun yok şuan yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti bluezones mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%