istek

Film ve Dizi önerilerinizi paylaşabileceğiniz konular.
kavalye33
2
Teşekkür etti: 0

istek

Mesaj gönderen kavalye33 »

selam exxen konuşanlar neden yok

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: istek

Mesaj gönderen tengildet »

Forumumuzun giriş sayfasındaki kayan yazıyı okuyunuz.
Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Sarkastik
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Sarkastik »

Hocam mr. queen diye bir kore dizisi var. Seyirtürk içindeki linklerde çıkmıyor. Ama nette yayınlayan siteler var. Eklemeniz mümkün müdür? Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Sarkastik yazdı:
Pzt Oca 17, 2022 9:02 pm
Hocam mr. queen diye bir kore dizisi var. Seyirtürk içindeki linklerde çıkmıyor. Ama nette yayınlayan siteler var. Eklemeniz mümkün müdür? Teşekkürler
Maalesef şu an için kaynak sitelerimizin hiçbirinde yok. Belki bir iki hafta içinde onlinedizi.tv sitesinide kaynak olarak ekleyeceğiz o zaman bu dizi de eklenmiş olur.
Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Sarkastik
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Sarkastik »

tengildet yazdı:
Pzt Oca 17, 2022 9:31 pm
Sarkastik yazdı:
Pzt Oca 17, 2022 9:02 pm
Maalesef şu an için kaynak sitelerimizin hiçbirinde yok. Belki bir iki hafta içinde onlinedizi.tv sitesinide kaynak olarak ekleyeceğiz o zaman bu dizi de eklenmiş olur.
Teşekkürler.
Teşekkür ederim hocam. Umarım eklenir. Kolay gelsin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sarkastik mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
muratates1973
3
Teşekkür etti: 34 kez

Mesaj gönderen muratates1973 »

Üstad trt1 kara tahta diye bir dizi var aradım ama bulamadım,yoksa eklemeniz mümkün mü teşekkürler . Bir de camdaki kız dizisinin son bölümü açılmadı .
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti muratates1973 mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

muratates1973 yazdı:
Pzr Nis 03, 2022 3:17 am
Üstad trt1 kara tahta diye bir dizi var aradım ama bulamadım,yoksa eklemeniz mümkün mü teşekkürler . Bir de camdaki kız dizisinin son bölümü açılmadı .
saat 15 ten sonra eklenmiş olurlar.
Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
muratates1973

Abbi32
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Abbi32 »

Merhaba, güzel içerikleriniz için teşekkürler. Oldukça faydalı ve geniş bir arşiviniz var. Birçok film sitesi ve torrent kaynaklarında şu filmi çok aradım. Ölü Yatırım filmi korku komedi türünde yerli yapım, sosyal ağlarda fragmanı var. Bulabileceğimiz bir kaynak var mıdır? Uygulama içine koysanız da güzel olur. Özellikle rica ediyorum mümkünse tabiki. İyi çalışmalar, kolaylıklar dilerim.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Abbi32 yazdı:
Pzt Nis 18, 2022 1:21 pm
Merhaba, güzel içerikleriniz için teşekkürler. Oldukça faydalı ve geniş bir arşiviniz var. Birçok film sitesi ve torrent kaynaklarında şu filmi çok aradım. Ölü Yatırım filmi korku komedi türünde yerli yapım, sosyal ağlarda fragmanı var. Bulabileceğimiz bir kaynak var mıdır? Uygulama içine koysanız da güzel olur. Özellikle rica ediyorum mümkünse tabiki. İyi çalışmalar, kolaylıklar dilerim.
Malesef uzunca bir süre kaynak site ekleyemeyeceğiz. Film ve linkleri biz eklemiyoruz kaynak siteler eklerse bizden de izleyebilirsiniz.