Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni ayarı. (Android Tv)

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
hakan2200
3
Teşekkür etti: 48 kez

Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni ayarı. (Android Tv)

Mesaj gönderen hakan2200 »

Güncellemeleri cihazınız üzerinden yapmak istediğinizde.
Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni vermeniz isteniyorsa, aşağıdaki adımları uygulayarak uygulamaya izin verebilirsiniz.

1.Resim

2.Resim

3.Resim

4.Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hakan2200 mesajı için:
deşarjhomersTuran_Turkaztengildet
Değerlendirme: 6.15%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni ayarı. (Android Tv)

Mesaj gönderen tengildet »

Elinize sağlık. Sabitliyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
hakan2200Turan_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
prowell
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen prowell »

Bende bu ayarlar yapılı olmasına rağmen (ve ayrıca uygulama izinlerinde "dosyalar ve medya" izni de açık) yine de uygulama içinden güncelleme yapmaya çalışırken takılı kalıyor, güncelleme yapılmıyor. Mecburen her seferinde tarayıcıdan siteye girip APK'yi indirip öyle kuruyorum. Cihaz lisanslı Sunny Prime TV Stick, Android TV OS 11 sürümü.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

prowell yazdı:
Cmt Mar 12, 2022 4:27 pm
Bende bu ayarlar yapılı olmasına rağmen (ve ayrıca uygulama izinlerinde "dosyalar ve medya" izni de açık) yine de uygulama içinden güncelleme yapmaya çalışırken takılı kalıyor, güncelleme yapılmıyor. Mecburen her seferinde tarayıcıdan siteye girip APK'yi indirip öyle kuruyorum. Cihaz lisanslı Sunny Prime TV Stick, Android TV OS 11 sürümü.
Cihazınıza özel bir ayar vardır belki kurcalayın biraz. Bizde cihaz olmadığı için vede bu sorunu yaratamadığımız içinde çözüm üretemiyoruz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
prowell
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen prowell »

tengildet yazdı:
Cmt Mar 12, 2022 5:58 pm
prowell yazdı:
Cmt Mar 12, 2022 4:27 pm
Cihazınıza özel bir ayar vardır belki kurcalayın biraz. Bizde cihaz olmadığı için vede bu sorunu yaratamadığımız içinde çözüm üretemiyoruz.
Olabilecek tüm seçenekleri kurcaladım ama çözüm üretemedim hocam, neyse canınız sağ olsun. Android TV OS'un güncel sürümlerinde bu tarz permission konuları önceki sürümlere göre oldukça sıkı bir tavra sahip gibi duruyor ne yazık ki, naçizane bir tecrübe olarak paylaşayım bunu.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti prowell mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.54%

nart
3
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen nart »

Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni ayarı. (Android Tv 11 verisyon) için bende seyirtürk uygulaması çıkmıyor enteresan bir şekilde TCL 65C728 de her güncelleme ardından seyirtürk açılmıyor güncelleme olduğunu belirtiyor ama otomatik güncellenmiyor her seferinde eskiyi silerek (yoksa güncellemiyor) ve yerine internetten indirip tv ye göndererek yeniden kurulum yapıyorum. amazon firetv stick 4k da bu sorun yok mesela direk güncelleme uyarısı ardından yenilenerek devam edebiliyoruz sorun nasıl çözülebilir sizlere zahmet.

aztekler
1
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen aztekler »

bende izin ver açık ama güncelleme yapmıyor

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

aztekler yazdı:
Cmt Oca 28, 2023 6:04 pm
bende izin ver açık ama güncelleme yapmıyor
Uygulamaya özel verdiniz mi izni? Yani uygulamalardan seyirTURK e girip oradan?