Android üye girişi yapamıyorum

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
burak0678
3
Teşekkür etti: 0

Android üye girişi yapamıyorum

Mesaj gönderen burak0678 »

Androidde üye girişi yapamıyorum forum kullanıcı adımı ve şifremi yazıyorum bu kullanıcı adı daha önceden alınmış diye uyarı veriyor nasıl giriş yapacağım?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Android üye girişi yapamıyorum

Mesaj gönderen tengildet »

forum ve uygulama üyelikleri farklıdır, ama siz aynısını girdiyseniz aynıda olabilir. Dilerseniz forum üyeliğini ve uygulama üyeliğinide ayrı tutabilirsiniz,
Bu uyarıyı almanızın tek sebebi uygulamadaki şifrenizi yanlış girmeniz, doğru şifreyi girdiğinizde bu uyarıyı almadan giriş yapabildiğinizi göreceksiniz.

Uygulamaya ilk giriş yaptığınız şifreyi hatırlamıyorsanız özel mesajdan yada [email protected] adresine yeni şifrenizi atın uygulama şifrenizi değiştirelim.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

burak0678
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen burak0678 »

tengildet yazdı:
Prş May 20, 2021 2:17 pm
forum ve uygulama üyelikleri farklıdır, ama siz aynısını girdiyseniz aynıda olabilir. Dilerseniz forum üyeliğini ve uygulama üyeliğinide ayrı tutabilirsiniz,
Bu uyarıyı almanızın tek sebebi uygulamadaki şifrenizi yanlış girmeniz, doğru şifreyi girdiğinizde bu uyarıyı almadan giriş yapabildiğinizi göreceksiniz.

Uygulamaya ilk giriş yaptığınız şifreyi hatırlamıyorsanız özel mesajdan yada [email protected] adresine yeni şifrenizi atın uygulama şifrenizi değiştirelim.
özel mesaj attım.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Şifreniz değiştirildi. Deneyiniz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran