seyirTURK ü açtığında sürekli güncelleme var sorunu

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Egeli
4
Teşekkür etti: 27 kez

Re: seyirTURK ü açtığında sürekli güncelleme var sorunu

Mesaj gönderen Egeli »

Seyirturk uygulaması seçenek sunsun.
Güncelleme var bildirisini göstersin.
İsteyen güncellesin, istemeyen eski sürümü kullansın.
Eski sürümü kullanma imkanı olursa iyi olabilir bence.

Bende Fire Stick 2 var. Güncelleme var yazınca, ben Seyirturkü siliyorum ve yenisini indirip tekrar yüklüyorum.
Bende sorunsuz çalışıyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Egeli mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Egeli yazdı:
Cmt Nis 25, 2020 5:15 pm
Seyirturk uygulaması seçenek sunsun.
Güncelleme var bildirisini göstersin.
İsteyen güncellesin, istemeyen eski sürümü kullansın.
Eski sürümü kullanma imkanı olursa iyi olabilir bence.

Bende Fire Stick 2 var. Güncelleme var yazınca, ben Seyirturkü siliyorum ve yenisini indirip tekrar yüklüyorum.
Bende sorunsuz çalışıyor.
Öneriniz için teşekkürler. Yeni sürüm verildiğinde sunucu tarafında da bir çok değişiklik oluyor eski sürümler istesek de çalışmazlar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
EgelionurTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Sonosmanli
4
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Sonosmanli »

sagolasin bilgilendirme icin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sonosmanli mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
Mersis
4
Teşekkür etti: 148 kez

Mesaj gönderen Mersis »

Sony Tv için bilinmeyen kaynaklara izin vermek.
Ayarlar.
Güvenlik ve kısıtlamalar.
Bilinmeyen kaynaklar.
Gerisini yardırın gitsin. 😂
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mersis mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%

Erdincer
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Erdincer »

Bence fena bir fikir değil. Bu sürekli güncelleme sorunu bende hala devam ediyor. Burada verilen önerilerilerin tamamını defalarca denedim. Değişen bir şey olmadı. Sürekli güncelleme isteme sorununa ilaveten ben de bir de uygulamayı kullanırken yaklaşık 30 dk sonra birden uygulamanın kapanması problemi var. Hiç bir neden yokken. Geri dönüp uygulamayı açmaya çalıştığınızda bazen yine güncelleme isteyebiliyor, tabi ortada güncellenen bir şey yok.

Bugün bir de box üreticisinin yardım / destek departmanına e-posta attım. Bakalım onlar ne önerecek. Son bir aydır yaşamaya başladım bu sorunu ben, umarım kısa sürede bir çözüm bulunur ( Kullandığım TV box: Hiremco X6 PRO Android Box ).

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

Erdincer yazdı:
Sal Mar 26, 2024 1:13 pm
Bence fena bir fikir değil. Bu sürekli güncelleme sorunu bende hala devam ediyor. Burada verilen önerilerilerin tamamını defalarca denedim. Değişen bir şey olmadı. Sürekli güncelleme isteme sorununa ilaveten ben de bir de uygulamayı kullanırken yaklaşık 30 dk sonra birden uygulamanın kapanması problemi var. Hiç bir neden yokken. Geri dönüp uygulamayı açmaya çalıştığınızda bazen yine güncelleme isteyebiliyor, tabi ortada güncellenen bir şey yok.

Bugün bir de box üreticisinin yardım / destek departmanına e-posta attım. Bakalım onlar ne önerecek. Son bir aydır yaşamaya başladım bu sorunu ben, umarım kısa sürede bir çözüm bulunur ( Kullandığım TV box: Hiremco X6 PRO Android Box ).
"Sürekli güncelleme" sorunu derken uygulamanın sık sık güncellemesini kast ediyorsunuz sanıyorum. Uygulama güncellemeleri uygulamanın çalışmasını sürekli kılmak için gerekli aksi durumda uygulama kullanılamıyacak hale gelecektir.
Uygulamayı her açtığınızda "güncelleme var" uyarısı alıyor iseniz o konuda bir fikrim yok açıkçası.
Çökme sorunu ve güncelleme sorunu tahmin ettiğiniz gibi cihaz ile ilgili olabilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildetdeşarj

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

@homers a ek olarak şunu belirteyim google android uygulamalarında kullanılan bir sistem var ve bu sistem kullanıcıların yaşadıkları problemlerin kayıtlarını tutuyor ve app sahibinin ulaşabileceği bir sitede yayınlıyor. teJR buradan kontrol ederek bize kullanıcı tarafından haber verilmeyen hataları her hafta kontrol ederek düzeltmeler yapıyor zaten.
@Erdincer bu kayıtları sizin için incelediğimizde sizin bildirdiğiniz probleminize rastlamıyoruz, bu cihazınızla ilgili bir problem olabileceği yönünde fikir veriyor. Ayrıca bu tip bir problem sizin haricinizde bir kullanıcı tarafından da bildirilmedi, buda yine sizin sisteminize ait bir sorunu işaret ediyor olabilir. Bir ay öncesinde sisteminizde yaptığınız veya uygulamalar tarafından yapılan değişikliklere odaklanmanız sorunu çözebilmenize yardımcı olabilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homersdeşarj
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran