Arama önerisi

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
hukaos
3
Teşekkür etti: 3 kez

Arama önerisi

Mesaj gönderen hukaos »

Öncelikle merhaba. Uygulamayı beğenerek kullanıyorum. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Uygulamada aramaya dair bi önerim olacak. Arama yaparken film/dizi ve altyazı/dublaj filtrelemeleri ile arama yapabiliyoruz. Bunların yanına "tür" de eklenirse gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum. Örneğin türkçe dublajlı komedi filmlerini listeleyebiliriz. Hatta aramaya imdb puan aralığı da eklenirse daha da iyi olacaktır.
Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Re: Arama önerisi

Mesaj gönderen tengildet »

hukaos yazdı:
Sal Kas 10, 2020 1:45 pm
Öncelikle merhaba. Uygulamayı beğenerek kullanıyorum. Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Uygulamada aramaya dair bi önerim olacak. Arama yaparken film/dizi ve altyazı/dublaj filtrelemeleri ile arama yapabiliyoruz. Bunların yanına "tür" de eklenirse gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum. Örneğin türkçe dublajlı komedi filmlerini listeleyebiliriz. Hatta aramaya imdb puan aralığı da eklenirse daha da iyi olacaktır.
Teşekkürler
Haklısınız ama artık arama arama olmaktan çıkmaz mı :) , insanlar yazayım arasın beklentisinde iken neden bu kadar çok seçenekle karşılaşsınlar? Sizin dediğiniz artık filtrelemeye girer, ama bakalım ne yapabiliriz.
Ama IMDB ye göre filtreleme işini arama yapmadan türlere girdiğinizde sağ üstte IMDB ye göre yapabiliyorsunuz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
hukaosTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
hukaos
3
Teşekkür etti: 3 kez

Re: Arama önerisi

Mesaj gönderen hukaos »

Haklısınız benim önerim daha çok filtreleme olmuş :D
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hukaos mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 3.08%