Android TV Uygulaması İçin Öneriler

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Android TV Uygulaması İçin Öneriler

Mesaj gönderen tengildet »

muratates1973 yazdı:
Çrş Oca 19, 2022 12:40 am
Güncellenen film bildiriminde ki "Tamam" seçeneği yerine Teşekkürler gibi bir kelime olsa daha iyi olur mu?
Bencede gayet güzel olur. Nezaketiniz için ayrıca teşekkür ederim.
Ancak Bir bildirim olarak düşünelim ve bildirimi kapatmak için genel geçer kural tamam veya okey tuşunun olmasıdır. Öneriniz aklımızda olsun.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
muratates1973
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
muratates1973
3
Teşekkür etti: 34 kez

Mesaj gönderen muratates1973 »

Selâmun aleykum ,vip olan aynı hesaba bağlı 3 cihazın izledikleri favorileri vs. vip özelliğine bağlı ayrıcalıklar cihaza özel olma imkânı var mı yapilabilir mi ya da zor bir şey mi bilmiyorum ama kızımın izlediklerini ben ,benim izlediklerimi kızımın görmesini istemiyorum doğrusu 🤔😊.|Teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

muratates1973 yazdı:
Sal Şub 01, 2022 2:46 pm
Selâmun aleykum ,vip olan aynı hesaba bağlı 3 cihazın izledikleri favorileri vs. vip özelliğine bağlı ayrıcalıklar cihaza özel olma imkânı var mı yapilabilir mi ya da zor bir şey mi bilmiyorum ama kızımın izlediklerini ben ,benim izlediklerimi kızımın görmesini istemiyorum doğrusu 🤔😊.|Teşekkür ederim.
Maalesef bu öneriniz , sizi ayrı tutuyorum, suistimale açık olacaktır.
Onun yerine uygulamada iki ayrı giriş var. Dilerseniz ikinci bir VIP alarak, ki bir çok kullanıcımız bu şekilde kullanıyor, yada biriniz VIP olmadan devam edebilirsiniz.
Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
muratates1973
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran