seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2343 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen tengildet »

bir sorun yok, internet bağlantınızı kontrol ediniz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

tayf65 yazdı:
Cmt Ara 05, 2020 4:09 pm
merhaba
saat gibi çalışan, görselliği şiir gibi bir uygulama için emeği geçen herkezi tüm kalbimle kutlarım. Öndeki 46 sayfayı kestirmeden tarayamadım sorum şu: komedi diye filmleri ımdb puanlarına Göre dizip geri dönmek istediğimde. tarama ikonu komedi ikonu üstünde değil; sayfanın ilk başındaki ikonun üstüne geri dönüyor. son taranan yerin üstünde kalamaz mı? teşekkür ederim.
Konuyu kontrol edeceğiz, bir düzeltme olursa bir sonraki sürümde kullanabilirsiniz. Geri bildiriminiz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Bizi motive ediyorsunuz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

The flight attendat adlı dizinin 6. Bölümünde 1. Kaynakda Türkçe altyazı yok ikinci kaynak ise açılmıyor. Bilginize

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

yarınki güncellemeyi bekleyiniz. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
kunteper
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen kunteper »

Diziplus kaynağındaki dizilerin çoğu açılmıyor saygı-çukur vb
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kunteper mesajı için:
6582
Değerlendirme: 1.52%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

iki mesaj öncesini ve yanıtımızı okuyunuz. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Acet
3

Mesaj gönderen Acet »

An itibariyle Mibox 'un android güncellemesini (637 mb) yaptım ve büyü bozuldu.!. 🤔☹.Seyirtürk gitti..Anasayfa yarım açık..Donmuş durumda..Hiç bir sayfa acilmiyor..Box 'u defalarca açtım,kapattım, fişten çekip tekrar taktım ama nafile!..Geçici bir sorundur umarım.

Kullanıcı avatarı
Acet
3

Mesaj gönderen Acet »

Düzeltiyorum. Cihazin belleği dolmuş sanırım. Boşaltinca durum düzeldi.Sorun yok.👍

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Acet yazdı:
Cmt Ara 12, 2020 12:48 pm
Düzeltiyorum. Cihazin belleği dolmuş sanırım. Boşaltinca durum düzeldi.Sorun yok.👍
Deri bildirimleriniz için teşekkürler. Yazınızı dün gece okudum, yatmak üzere olduğumdan yanıt verememiştim sabah kalkınca yanıtlarım dedim ama yaşlılık işte yine unutmuşum. seyirTURK ün önbellek verilerini sistem ayarlarından temizleyin diyecektim ama siz çözüm üretmişsiniz.

Bilgi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

prowell
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen prowell »

Hocam programı telefonuma da yükleyeyim dedim, normal üye girişimi filan yaptım ama her açılışta "Emailiniz eksik" diyerek benden e-posta girmemi istiyor, ben de giriyorum ancak hata veriyor, "Email adresiniz eklenirken hata oluştu. Uygulamayı bir sonraki açışınızda tekrar deneyebilirsiniz" ibaresi gözüküyor. Email girmeyip "Atla" butonuna tıklasam bile programı her açtığımda bu kutucuk karşıma çıkıyor ve eklemeye çalıştığımda hep aynı hatayı veriyor. Programın kullanımında başka herhangi bir sıkıntı yaratmıyor sanırım ama her açılışta inatla aynı durumun oluşması tuhaf, benden başka yaşayan var mı bilmiyorum. Daha önce Mi Box ve Philips Android TV cihazlarına yüklediğimde hiç böyle bir sorun yaşamadığımı da belirteyim. Telefon Xiaomi Poco X3. Sorunla ilgili görüşünüzü merak ettim açıkçası, iyi çalışmalar ve sağlıklı günler dilerim.

Kilitli