seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
turbetfur
3
Teşekkür etti: 18 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen turbetfur »

homers yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 6:50 pm
turbetfur yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 5:27 pm
@tengilted hocam bilmiyorum mibox kullanıyor musunuz, miboxlarin ana ekranında Netflix olsun seyirturk olsun yeni çıkan film ve dizilerin gösterildiği bir ana ekran var. Fakat seyirturk de yeni çıkan diziler ve filmler hiç değişmiyor aynen duruyor. (Dikkat edin seyirturkun içinden bahsetmiyorum mibox ana ekranından bahsediyorum. ) Bunu düzeltmeniz mümkün mü ?
Yanlış bilmiyorsam uygulama geliştiricilerimiz MiBox S üzerinde test ederek geliştiriyor uygulamayı.

* Ben ana ekrana seyirTURK favoriler kısmını ekledim, yeni favori ekledikçe güncelliyor.
Ben yeni çıkan diziler ve filmleri ekledim ama yeni film veya dizi çıkınca güncellenmiyor. Favorileri demiyorum ki gayet açık yazdım

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

@tengilted hocam cevap verdiniz ama sildiniz heralde. Siz beni yanlış anladınız. Ben programın açılış sayfasından bahsetmiyorum. Miboxun ana ekranından bahsediyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
TeJR
Değerlendirme: 1.54%

TeJR
Site Admin
4
Teşekkür etti: 157 kez

Mesaj gönderen TeJR »

turbetfur yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 6:58 pm
homers yazdı:
turbetfur yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 5:27 pm
@tengilted hocam bilmiyorum mibox kullanıyor musunuz, miboxlarin ana ekranında Netflix olsun seyirturk olsun yeni çıkan film ve dizilerin gösterildiği bir ana ekran var. Fakat seyirturk de yeni çıkan diziler ve filmler hiç değişmiyor aynen duruyor. (Dikkat edin seyirturkun içinden bahsetmiyorum mibox ana ekranından bahsediyorum. ) Bunu düzeltmeniz mümkün mü ?
Yanlış bilmiyorsam uygulama geliştiricilerimiz MiBox S üzerinde test ederek geliştiriyor uygulamayı.

* Ben ana ekrana seyirTURK favoriler kısmını ekledim, yeni favori ekledikçe güncelliyor.
Ben yeni çıkan diziler ve filmleri ekledim ama yeni film veya dizi çıkınca güncellenmiyor. Favorileri demiyorum ki gayet açık yazdım
Hocam netflix uygulamayı hiç açmadan kendisi mi güncelliyor o listeleri? Bizim listelerimizin güncellenmesi için ana ekranın (film ve diziler için ayrı olarak) açılması gerekiyor ne yazık ki. Eğer netflixde durum böyle değilse ve kendisi otomatik güncelliyorsa çözüm arayalım.

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

TeJR yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 7:59 pm
turbetfur yazdı:
Çrş Oca 27, 2021 6:58 pm
homers yazdı:

Hocam netflix uygulamayı hiç açmadan kendisi mi güncelliyor o listeleri? Bizim listelerimizin güncellenmesi için ana ekranın (film ve diziler için ayrı olarak) açılması gerekiyor ne yazık ki. Eğer netflixde durum böyle değilse ve kendisi otomatik güncelliyorsa çözüm arayalım.
Evet hocam Netflix hiç açmadan kendi düzenliyor. Mibox seyirturk içinde böyle bir ekran ayarlıyor ama hiç güncellenmiyor. Halidaha eski yeni çıkan film ve dizileri gösteriyor. Bu özelliği düzeltebilirseniz çok güzel olur
TeJR

Kullanıcı avatarı
turbetfur
3

Sayın adminler seyirturk android uygulamasının playerini miboxlarda kullanmak iskence oldu. İleri sarmak istiyoruz hep şu 1x 2x falan hızlandırmaya gidiyor. Bir türlü ileri veya geri sarmaya getiremiyoruz. Film oynarken direkt ileri tuşuna basincada Çok ileri gidiyor. Bu ileri sarmayi hiç değilse 15 veya 20 saniye olarak ayarlayamaz mısınız? Teşekkürler
tengildetTeJR
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
babaeskili
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen babaeskili »

Merhaba,
Android tv de ve tvbox ta film oynatırken pause yapamıyoruz artık hiç bir türlü
Önceden alt ekran çıkınca pause veya tab a basınca durup başlıyordu.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti babaeskili mesajı için:
TeJR

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Kumandanın orta tuşuna basmayı denediniz mi?
Yada klavye kullanıyorsanız boşluk tuşuna.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deşarj
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 512 kez

Mesaj gönderen deşarj »

tengildet yazdı:
Cmt Mar 06, 2021 11:21 pm
Kumandanın orta tuşuna basmayı denediniz mi?
Yada klavye kullanıyorsanız boşluk tuşuna.
Pause yapmada sorun yok tengildet sıkıntı ileri geri yapmada.Altdaki durum çubuğuna inmek zor oluyor 1.00-0,75,0,50 diye olan yerde takılıyor genelde.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
TeJR
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

TeJR
Site Admin
4
Teşekkür etti: 157 kez

Mesaj gönderen TeJR »

Tuşlarla ilgili olan sıkıntıyı kısaca açıklayacak olursak alt bara uzun süredir inilememesi gerekiyordu aslında fakat inildiğinde bazen sıkıntı yaşayanlar oluyordu (geri sararken istemeden geri tuşu üstüne gelinmesi gibi). Bu durumu bir sonraki sürümde tuşlarla ileri-geri sarma için ayarlara ileri-geri sarma süresi ayarı ekleyerek çözmeyi planlıyoruz. Bunun dışında Android 11lerde ses kısma sırasında yaşanan bir sorun yaşanmakta. Bu sorun için geçici bir çözüm getirdik fakat durum bizden değil Android yazılımından kaynaklanmakta. Bunun dışında oynatıcı arayüzünde birkaç değişiklik yaparak sorunlara karşı birkaç önlem daha almaya çalışalım. Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti TeJR mesajı için:
tengildetdeşarj
Değerlendirme: 3.08%

leo
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen leo »

mobilde hizlandirarak izleme secenegi bulunuyor mu bulunuyorsa nasil kullanilir

Kilitli