seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

seyirTURK Android Telefon uygulaması hakkındaki paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
Nucleus
2
Teşekkür etti: 3 kez

Re: seyirTURK Android sorunlarını buradan paylaşalım.

Mesaj gönderen Nucleus »

homers yazdı:
Cmt Ara 04, 2021 12:31 am
Resim

Kodinin de arayüzü isteğe göre şekillenebiliyor, farklı arayüzler ile çeşitli özelleştirmeler de yapılabilir.
Tercih sizin tabii
Özür dileyerek soruyorum Bunu nasil yapabiliriz acaba?

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

Rica ederim. Android tv / tv kutusu üzerinde Kodi ve standart arayüz olan Estuary 'yi Türkçe dil ile kullandığınızı varsayıyorum.

SeyirTURK eklentisi ana menü üzerinden örneğin ; Filmler/son eklenenler i seçtiniz
Kumandanızın sol tuşuna basınca , sol kenarda "görünüm seçenekleri" adı ile bir pencere "görünüm türü" seçili olarak açılacaktır. Kumandanızın "ok" tuşuna basarak mevcut seçenekleri görebilirsiniz. ( Görseldeki "poster" adlı seçenektir). İstediğiniz görünümü bulduktan sonra kumandanızın sağ tuşu ile seçim onaylanmış olur. Bunu tüm menülere tek tek uygulamanız gerekecektir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
deşarjtengildet
Değerlendirme: 3.08%

Kullanıcı avatarı
muratates1973
3
Teşekkür etti: 34 kez

Mesaj gönderen muratates1973 »

selămun aleykum,uygulamada üyeler üyeler arasında film dizi paylaşımı yapmak mümkün mü?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

muratates1973 yazdı:
Cmt Ara 11, 2021 12:37 pm
selămun aleykum,uygulamada üyeler üyeler arasında film dizi paylaşımı yapmak mümkün mü?
değerlendirme listemizde var ama biraz uzun sürebilir.Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deşarjmuratates1973
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 512 kez

Mesaj gönderen deşarj »

tengildet yazdı:
Cmt Ara 11, 2021 2:19 pm
muratates1973 yazdı:
Cmt Ara 11, 2021 12:37 pm
değerlendirme listemizde var ama biraz uzun sürebilir.Teşekkürler.
Ustam Üyeler arasında Film dizi paylaşımı yanısıra nacizane bir öneri olarak daha önce yapan arkadaşlarımız vardı tekrar Portal yapamazlarmı?Sizler içinde büyük kolaylık olabilir kanaatimce özellikle günlük yerli dizi saat 13 yabancı diziler saat 17 de güncelleme kısmında.Dediğim gibi nacizane bir öneriydi.Eskisi gibi uğraşan hala oluyormu onu da bilmiyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
tengildetmuratates1973
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Kullanıcı avatarı
dkc44
4
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen dkc44 »

Merhaba; uzun zamandır foruma girmiyordum dolayısıla apple tv 4k için bir uygulama çalışmanız var mı? Kodi yüklü ve oradan kullanıyorum fakat sizin android uygulamanızın bir benzerini kullanmak çok daha keyifli olurdu.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Maalesef yok. Çünkü Apple, Samsung, LG vs tümü sideloading ( magaza dışı uygulama yükleme) e izin vermiyor.
Daha geniş yelpazede uygulama kullanmak istiyorsanız Android'i tercih etmelisiniz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
dkc44
4
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen dkc44 »

Haklısınız ama imkansız değil 😊 koditvbox.tv adında yabancı bir ekip var apple tv lere jailbreak yapmadan kodi, popcorntime ve safari yüklemesi yapıyorlar😊 belki duymuşsunudur. Tabi ücretli yıllık abonelikle! Onlar yatıysa siz takla bile attırısınız bence 😊 bu arada ben de yüklü yani duyum değil 😊
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti dkc44 mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

cyberrx
2
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen cyberrx »

İyi günler arkadaşlar, bugün deneme amaçlı vip üyelik yaptım ve şu basit ama çok gerekli eksikleri gördüm
-arama kısmında sadece film ve dizi arayabiliyorsunuz oysa belgeseller içinde de arama olmalı
-favoriler tek kutuda toplanıyor, filmler diziler ve belgesel olmak üzere 3 kısım olabilir. Çoğu uygulamada böyle, kullanıcıya kolaylık sağlıyor

Umarım sonraki güncellemede düzeltilir
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti cyberrx mesajı için:
tengildethomers

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

cyberrx yazdı:
Cum Ara 17, 2021 3:37 pm
İyi günler arkadaşlar, bugün deneme amaçlı vip üyelik yaptım ve şu basit ama çok gerekli eksikleri gördüm
-arama kısmında sadece film ve dizi arayabiliyorsunuz oysa belgeseller içinde de arama olmalı
-favoriler tek kutuda toplanıyor, filmler diziler ve belgesel olmak üzere 3 kısım olabilir. Çoğu uygulamada böyle, kullanıcıya kolaylık sağlıyor

Umarım sonraki güncellemede düzeltilir
- Filmler ve Diziler olarak iki ana kategorimiz var ve bunlar içinde arama yapabiliyorsunuz. Belgeseller diye bir kategorimiz yok. Çünkü bir belgesel hem film formatında hem de dizi gibi bir çok bölümden oluşabilir. Onun için belgesel adını biliyorsanız ilgili kategoride arama yapmanız durumunda zaten sonuç olarak çıkacaktır. Ancak Belgesel ana kategorisi oluşturulabilir mi sistemin yapısını incelemek lazım.

- favorileri 3 kısımda ayırmak fikri güzel olabilir onu da değerlendirelim.

Teşekkürler.

Kilitli