Yıllar, Ülkeler ve Stüdyolar filtreleri

Bu bölümde konu açamazsınız sadece yönetim tarafından açılmış konulara yanıt verebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2327 kez

Yıllar, Ülkeler ve Stüdyolar filtreleri

Mesaj gönderen tengildet »

Kodi eklentimizde ve Android uygulamamızda bulunan bu üç filtreyi artık 12.11.2021 tarihinden itibaren sadece VIP olan kullanıcılarımız kullanabilecektir.

Yıllar Filtresi ile seçilen yıla ait filmler veya diziler kısmında iseniz diziler listelenir.
Ülkeler Filtresi ile seçilen ülkeye ait filmler veya diziler kısmında iseniz diziler listelenir.
Stüdyolar Filtresi ile seçilen stüdyoya ait filmler veya diziler kısmında iseniz diziler listelenir.

Ayrıca Android uygulamamızda bu filtrelerden biri kullanıldıktan sonra sağ üstte beliren simgeye tıklayarak iIMDb puanına görede sıralayabilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
[email protected]
2
Teşekkür etti: 0

Re: Yıllar, Ülkeler ve Stüdyolar filtreleri

Mesaj gönderen [email protected] »

Keşke bu tarafta Türkçe dublaj ve alt yazılı olarak da ayrılabilir e özelliği de olsaydı mesela az önce yazdığım gibi yıllarda 2023 2022 2021 diye tıkladığımda Türkçe dublaj veya altyazılı ülkelerde Amerika'ya girdiğimde Güney Kore'ye girdiğimde japonya'ya girdiğimde Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleri türlerde korku aksiyon komedi diye girdiğimde orada da Türkçe veya altyazılı izlemek istediklerinde ayrılabilse stüdyolarda Disney plus Marvel gibi içeriklerin kanallarına girdiğimizde Türkçe veya alt yazılı ayrı ayrı afişleri çıksa

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2327 kez

Mesaj gönderen tengildet »

[email protected] yazdı:
Cmt Eyl 24, 2022 6:33 pm
Keşke bu tarafta Türkçe dublaj ve alt yazılı olarak da ayrılabilir e özelliği de olsaydı mesela az önce yazdığım gibi yıllarda 2023 2022 2021 diye tıkladığımda Türkçe dublaj veya altyazılı ülkelerde Amerika'ya girdiğimde Güney Kore'ye girdiğimde japonya'ya girdiğimde Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleri türlerde korku aksiyon komedi diye girdiğimde orada da Türkçe veya altyazılı izlemek istediklerinde ayrılabilse stüdyolarda Disney plus Marvel gibi içeriklerin kanallarına girdiğimizde Türkçe veya alt yazılı ayrı ayrı afişleri çıksa
Size gönderdiğimiz mailde filtrelemenin kış aylarında yoğun bir kodlama ile yapılıp hayata geçirilecceğini iletmiştik. Bir kezde buradan duyurmuş olalım.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
[email protected]
2
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen [email protected] »

Ben e-posta kullanmıyorum lakin ihtiyaç olunca girip bakıyorum şu anda baktım teşekkür ederim cevap da vermişsiniz umarım bu kışın bu problemi güzel bir şekilde birlikte hallederiz şimdiden emeğinize ve elinize kolunuza sağlık ekip arkadaşlarınıza da çok teşekkürler şu ana kadar herhangi bir sıkıntı çekmedim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti [email protected] mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%