Rabbit bölümü ve bu bölümü etkinleştirme

Bu bölümde konu açamazsınız sadece yönetim tarafından açılmış konulara yanıt verebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 512 kez

Re: Rabbit bölümü ve bu bölümü etkinleştirme

Mesaj gönderen deşarj »

tengildet yazdı:
Prş Eki 21, 2021 1:30 pm
Ben denediğimde bir sıkıntı olmadan izleyebiliyotum. Hangi kaynaktan sizin izlemeye çalıştığınız.
Adult bölüm vip harici de açıkmı?
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

karagoz yazdı:
Prş Eki 21, 2021 1:39 pm
tengildet yazdı:
Prş Eki 21, 2021 1:30 pm
Ben denediğimde bir sıkıntı olmadan izleyebiliyotum. Hangi kaynaktan sizin izlemeye çalıştığınız.
Adult bölüm vip harici de açıkmı?
Hayır ama bir şekilde bu arkadaşımızın kullanıcı adı VIP rengi olmamış düzelttim. Uyarın için teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
spartacus059
2
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen spartacus059 »

Tengildet Usta öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederim kolaylıklar diliyorum...
Maalesef Adult FİLİMLER bölümündeki hiçbir filmi sonuna kadar izleyemiyorum sorun benden mi kaynaklanıyor acaba yapılacak bir şey var mıdır ? Filmin ilk dakikalarında daha önce yazdığım gibi (en uzun 1 dk 24sn) kesiliyor...
Vpn kullanıyorum ve hızımda 30 mbs indirme hızımda 10 mbs ama bir türlü bu sorunu kendi imkanlarımla çözemiyorum...
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla...

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Biliyorsunuz online olarak TR den bu tip içeriklere ulaşmak hemen hemen imkansız
ayrıca internette tam süreli bu tip filmlerin topluca bulunduğu siteleride bulmak oldukça zor. Zamanında 3 adet site bulmuştuk, adlarını ve şu anda konrol ettiğimdeki durumlarını altta yazıyorum:

streamtape (Tüm içerikler silinmiş. Dogal olarak bu kaynaktan linklerimiz maalesef Medya Bulunamadı hatası veriyor)

k2s ( Buradan verileri İlk aldığımız zamanlar düşük çözünürlüklü videolar herkese açık ama yüksek çözünürlüklü videolar ücretli idi, bizde düşük çözünürlüklülerin linklerini paylaştık ancak ,süresini bilmiyorum, bir süredir düşük çözünürlüklerinde tamamını sadece üyelerine açmışlar, üye olmayanlar bir kaç dakika izleyebiliyorlar)

s.x-empire (Malesef VPN siz ulaşmak mümkün değil TR den. Bu siteyi kontrol edeceğiz ne yapılabilir siye)

Durum bundan ibaret
sizinle ilgili bir sorun yok anlaşılan.
Ancak bildiğiniz siteler varsa değerlendirmek isteriz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
spartacus059
2

Mesaj gönderen spartacus059 »

Teşekkürler, yeni güncelleme ile sorun çözüldü...

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

S.x Empire kod değiştirmiş yeni eklenen videolarda sorun olabilir. Güncelleme ile düzelecektir.

Blaxis
2

Mesaj gönderen Blaxis »

Bende rabbit bölümü görünmüyor bir türlü. herşeyi denedim r harfini de büyük yazdım şifre de doğru ama bir türlü filmler kısmında adult kısmını göremiyorum. vip üyeliğim de var. mi box 4k kullanıyorum.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Adult kısmını filmler kısmında değil, sol üstteki menü tuşuna basınca çıkan menünün alt kısımlarında görebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Salman003
4
Teşekkür etti: 6 kez

Mesaj gönderen Salman003 »

Mrb seyirturk u uzun zamandır kullanıyorum ve beğeniyorum ilk çıktığı zamandaki xxx adult filmler çok geldi onlar için ayrı bir kategori yapabilirmisiniz tşk
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Salman003 mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Salman003 yazdı:
Sal Mar 01, 2022 12:04 am
Mrb seyirturk u uzun zamandır kullanıyorum ve beğeniyorum ilk çıktığı zamandaki xxx adult filmler çok geldi onlar için ayrı bir kategori yapabilirmisiniz tşk
Tüm içerikler gibi adult kısımdaki tüm medya günlük güncelleniyor. Ayrı kategori derken adult filmleri kategorilere ayırmakda o mümkün görünmüyor. Normal filmler için IMDb yı baz alıyoruz. Adultlar için sistemsel olarak da bu mümkün değil.
Öneriniz için teşekkürler.