seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 15.03.2024)

staluer
4
Teşekkür etti: 7 kez

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 20.01.2023)

Mesaj gönderen staluer »

Muhtemelen VIP girişinizi yapmadınız yada kullanıcı adını yanlış yazarak ikinci bir hesap oluşturdunuz ve onunla giriş yaptınız.
Sistemde bir sıkıntı yok. Ve kontrol ettiğimizde VIP üyeliğiniz devam ediyor.

Hem cep, hem mibox aynı durum söz konusu.
Vip girişi yapılmış durumda.
Zaten vip girişi yapmadan arama yapamam bildiğim kadarıyla.
Kullanıcı çıkışı yapıp tekrar giriş yaptım sonuç aynı.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

@ staluer

seyirTURK ayarlarından önbelleği bir temizler misiniz. Bakalım sonuç değişecek mi?
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

mebe yazdı:
Cum Oca 20, 2023 11:08 pm
tengildet yazdı:
Cum Oca 20, 2023 11:00 pm
mebe yazdı:
Cum Oca 20, 2023 10:52 pm
Merhaba,

KODI versiyon 20 de seyirturk hata vermekte ama 19,1 versiyonda sıkıntısız çalışmakta. Önbelleği de temizledim ama sonuç yok.
Bizde hem kodi 20 de hemde 18 de deniyoruz bir sıkıntı yok. eklentiyi kodi içinden silin. Repomuzdan yeniden kurun.
Dediğinizi uyguladım ama malesef gene çalışmamakta.
Girmiyor bir türlü.
Repoya mı giremiyor, eklentiyi kurdunuz rklentiye mi giremiyor. Eklenti kurulu ve giremiyor ise eklenti sürümü nedir?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
mebe
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen mebe »

homers yazdı:
Cum Oca 20, 2023 11:47 pm
mebe yazdı:
tengildet yazdı:
Cum Oca 20, 2023 11:00 pm

Bizde hem kodi 20 de hemde 18 de deniyoruz bir sıkıntı yok. eklentiyi kodi içinden silin. Repomuzdan yeniden kurun.
Girmiyor bir türlü.
Repoya mı giremiyor, eklentiyi kurdunuz rklentiye mi giremiyor. Eklenti kurulu ve giremiyor ise eklenti sürümü nedir?
Repo ya girmekte kurulum yapılıyor. 3.57.0 seyirturk sürümü - KODI 20 - Google Tv 12 sürüm. İki farklı cihazda sıkıntı olmakta her iki cihaz da Chromecast Google Tv.
Ama Windows Kodi 19,2 versiyonda sorunsuz çalışmakta.

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 444 kez

Mesaj gönderen homers »

mebe yazdı:
Cmt Oca 21, 2023 12:32 am
homers yazdı:
mebe yazdı:

Girmiyor bir türlü.
Repo ya girmekte kurulum yapılıyor. 3.57.0 seyirturk sürümü - KODI 20 - Google Tv 12 sürüm. İki farklı cihazda sıkıntı olmakta her iki cihaz da Chromecast Google Tv.
Teşekkürler, yarın yardımcı olmaya çalışırım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
mebe
3

Mesaj gönderen mebe »

homers yazdı:
Cmt Oca 21, 2023 12:54 am
mebe yazdı:
homers yazdı:

Teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
mebe
3

Mesaj gönderen mebe »

homers yazdı:
Cmt Oca 21, 2023 12:54 am
mebe yazdı:
homers yazdı:

Şu anda çözdüm ama sıkıntılı oldu.
Mi stick de deneyip ve problemsiz çalışınca konunun seyirturk ver. 3.57.0 ile KODI V20 alakalı değil, Google Tv 12 ile KODI 20 arasında olduğunu çözdüm.
KODI tüm bellek ve önbellek verilerini temizledim ve kaldırdım. Tekrar yükledim ve Repo yu kurdum. Sonra seyirturk kurdum ve VIP şifrelerimi girdim ve çalıştı.
Eğer repo kurmak isteyipte repo zip dosyası gözükmez ise tekrar bellek ve önbellek dosyalarını silip kurmayı deneyin.

Ben bu şekilde çözdüm ve başka biri daha aynı sorunu yaşarsa diye ayrıntılı anlattım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti mebe mesajı için:
homers

staluer
4
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen staluer »

tengildet yazdı:
Cum Oca 20, 2023 11:25 pm
@ staluer

seyirTURK ayarlarından önbelleği bir temizler misiniz. Bakalım sonuç değişecek mi?

Maalesef, sonuç aynı.
Bu kısımda filtreleme yapınca vip uyarısı çıkıyor.

Bir de komple uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyeceğim.

Kullanıcı avatarı
simirnatvbox
1

Mesaj gönderen simirnatvbox »

Dün size mail attım siteniz üzerinden ama her zaman olduğu gibi yine bir dönüş yapmadınız. İnsan en azından ilginize teşekkürler falan der. Ben de belki burası ilginizi çekiyordur diye forumdan yazmaya karar verdim.

Yazacaklarım mibox için geçerlidir. Kodi kullanmıyorum.

1. Sistem büyüdükçe çökmeye başladığını düşünmeye başladım. Son zamanlarda özellikle dizi kısımlarına çokça ekleme yapıyorsunuz. Şu anda bile pek çok dizinin yayınlanmış bölümleri yanında yayınlanmamış bölümleri de uygulamada açılıyor. Örneğin Behzat Ç bildiğim kadarıyla yeni sezonunda 6. bölüme kadar yayınlandı. Ama uygulamada 7-8 gibi yayınlanmamış bölümler de gözüküyor. Gereksiz heyecan yapması dışında önemli bir şey değilmiş gibi görünebilir. Ama ne gerek var.

2. Bir çok dizi ya da filmi açtığımda alakasız şeylerle karşılaşıyorum. Son bir haftada 5-6 defadan fazla yaşadım bunu. En son örneği az önce yaşadım hemen bilginize sunayım. Dizi bölümünde TOLGSHOW'u tıklayın. Altta Boncuk2 diye bir adresten çekiyormuş. Tıklatın görün ne çıkıyor. Ben söyleyeyim NTV'deki 30 dakikalık istanbul belgeseli. O da sezon 1 bölüm 14 ten itibaren başlıyor. sezon 1 bölüm 1 ile sezon 1 bölüm 13 arası zaten boş geliyor.

3. Galiba bir önceki güncellemede duyurusunu yapmıştınız (Aylar önce size yazdığım bir mesaj da bunu ben istemiştim hatta). Kore dizileri ile animasyon içeriklerini gösterip göstermemeyi seçimlik yapmışsınız. Ama çalışmıyor. Kapat dediğim halde hala o içerikler geliyor.

4. Sayfam kısmında 4 satır içerik ekleyebiliyoruz. Mesela bende izlemeye devam et/favoriler/son çıkan filmler/son çıkan diziler. İPTV lere girmek içinse menüden ilgili kısma gitmek gerekiyor. Burayı beş satır yapsanız iptv favorilere eklediklerimiz buraya gelse olmaz mı?

5.Forum sitesini şöyle bir inceledim hemen hemen her yerinde kurdum çalışmıyor, vip üyelik aldım açılmıyor mesajlarının her yere dağıtıldığı görülüyor. En azından yukarıda benim yaptığım gibi uygulama için dilek şikayet öneri adına her ne derseniz yazılanların ayrı bir başlık altında toplanması daha uygun olmaz mı.

6. Yeni eklediğiniz dizirix ile ilgili ciddi sorunlar var. Neredeyse dizirix bağlantılarının hiçbiri çalışmıyor. Örneğin Amerikan Horror Story dizirix üzerinden açılmıyor. Hoş diğerlerinden de açılmıyor ama en azından dizirixin web sayfasına gittim kontrol ettim webde var.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

@simirnatvbox
bize atılan her maili abartısız mutlaka ben kendim yanıtlarım bundan yana bir endişeniz olmasın.

Bize attığınız bir mail ise ulaşmışsa mutlaka ama mutlaka yanıtlanır. Yanıtlanmamışsa bize ulaşmamıştır. Bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.
Bazen face ve twitte gecikme olabiliyor ama mail de ve forumda hiç gecikme yaşamazsınız yanıt konusunda.
Bir sıkıntınız yada geri bildiriminiz yada öneriniz olursa lütfen [email protected] ya mail atınız.

1. Haklısınız ocak ve haziran ayları tüm kaynakların linklerinin güncellendiği aydır. Bu dönemde bu tip hatalar sıkca bildiriliyor ve gerekli düzeltmeler peyderpey yapılıyor. Önümüzdeki aylarda bu durum oldukça azalacaktır. Bunun tek sebebi linklerin otonatik alınması ve sisteme eklenmesidir. Eğer kaynak site fake link koyarsa bir çok durumda engelliyoruz ama aradan kaçanlarda oluyor maalesef.

2. 1. nedenle aynı ama tolgshow bizde olmamalı kaldıralım. Tam olarak nerede gördünüz yani nereden ulaştınız?

3. Dizi ve film detayları imdb den alınıyor ve buradada maalesef dmedya genre lerinde ülke adları yok. Sadece koreanturk leri kaldırabiliriz, normal kaynaklardan gelenleri süzmek şu durumda imkansız. Ama animeler için genre anime geldiğinden engellenebiliyor. Yani dizi kaynağı koreanturk ise engellenebilir, ama diğer kaynaklardan geliyorsa maalesef çıkmaya devam edecek.

4. Maalesewf 4 satır olarak kalmak zorunda sayfam kısmı diğer birininden feragat etmelisiniz. Teknik olarak anlatamam kısaca ama veri miktarı çok fazla o sayfaya gelen biraz daha arttırmak sıkıntılara yol açabilir.

5. forum, facebook, twitter ve mail sistemleri zaten bu amaç için var. Ayrıca uygulamalarımızdan direk foruma ulaşabilirsiniz ve yazabilirsiniz. Yani ayrıyeten bir browser açmanıza ve adresimize girmenize gerek yok. sizin yerinize bunları uygulama yapıyor. menüden foruma girin ve chat alanına yazın bu kadar :) Uygulamadada olsa bu şekilde olacak zaten.

6. Bahsettiğiniz dizi zaten bir çok kaynakta teliften kaldırılmış. Bizde kaldırdık. Ama şunu sorayım siz ne zaman bu diziyi gördünüz?

Uzunca zaman ayırıp detaylı bir geri bildirimde bulunduğunuz için çok teşekkürler.

Ek:
Dün size mail attım siteniz üzerinden ama her zaman olduğu gibi yine bir dönüş yapmadınız
demişsiniz. sitemiz üzerindeki iletişim kısmı bir sorun nedeni ile mailleri atamıyormuş, uyarınız üzerine kontrol etme fırsatı bulduk ve düzelttik. Size sitemiz üzerinden bu olumsuz deneyimi yaşattığımız için lütfen kusurumuza bakmayın.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran