16.04.2024 tarihinde saat 10:00 ile 12:00 arasında uygulama sunucumuzun da içinde bulunduğu sunucular hizmet veren firma tarafından bakma alınacaktır. Bakımın 45 dak. sürmesinin planlandığı belirtildi. Sabrınız için şimdiden teşekkürler.

seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 29.03.2024)

Haticeoz
2
Teşekkür etti: 1 kez

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 10.12.2021)

Mesaj gönderen Haticeoz »

Öncelikle bize bu denli kaliteli hizmeti üstelik bedava verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Benim bir kaç sorum olucakti ama burası yerimi bilemiyorum.

1. En son guncellemeden sonra andorid TV m de (Sony) ana ekranda bulunan ( TV bin ana ekranı) IPTV favoriler listesinden hiç bir kanal çalışmıyor . Kanallar var ancak tepki vermiyor.
Ikincisi ise ne yaptimsa uygulamnin kendi içinden IPTV sekemsinde bulunan favori IPTV kerim boş duruyor ve ekleme silme yapamıyorum. Eklediklerim devamlı birikiyor ve her defasında TV bij listesinden silsemde geri geliyor. Sanırım favori IPTV leri uygulamanın favori IPTV bölümünden ayarlamak gerekiyor ancak dediğim gibi bir türlü ulaşamıyorum. TV de kullanıcı adı şifre ve mail yazdıktan sonra giriş yapıldı diyor hepsi de doğru bilgiler sizlerin dediği gibi başarıyla giriş yapıldı eskiden diyordu ama şimdi aynı bilgileri kullanmama rağmen sadece giriş yapıldı diyor.

Bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Şimdiden teşekkürler
Kolay gelsin.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Haticeoz yazdı:
Pzt Ara 13, 2021 4:01 pm
Öncelikle bize bu denli kaliteli hizmeti üstelik bedava verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Benim bir kaç sorum olucakti ama burası yerimi bilemiyorum.

1. En son guncellemeden sonra andorid TV m de (Sony) ana ekranda bulunan ( TV bin ana ekranı) IPTV favoriler listesinden hiç bir kanal çalışmıyor . Kanallar var ancak tepki vermiyor.
Ikincisi ise ne yaptimsa uygulamnin kendi içinden IPTV sekemsinde bulunan favori IPTV kerim boş duruyor ve ekleme silme yapamıyorum. Eklediklerim devamlı birikiyor ve her defasında TV bij listesinden silsemde geri geliyor. Sanırım favori IPTV leri uygulamanın favori IPTV bölümünden ayarlamak gerekiyor ancak dediğim gibi bir türlü ulaşamıyorum. TV de kullanıcı adı şifre ve mail yazdıktan sonra giriş yapıldı diyor hepsi de doğru bilgiler sizlerin dediği gibi başarıyla giriş yapıldı eskiden diyordu ama şimdi aynı bilgileri kullanmama rağmen sadece giriş yapıldı diyor.

Bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?
Şimdiden teşekkürler
Kolay gelsin.
Merhaba
1. bildirdiğiniz sorunu kontrol edelim, evet dediğiniz gibi bende denediğimde çalışmadı.
2. Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve mailinizi bana özel mesaj yoluyla atabilir misiniz kontrol edelim. (benim kullanıcı adıma tıklayın açılan sayfada özel mesaj at kısmına tıklayın)
Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

zorba
4
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen zorba »

aynı sorun bende de var Xiaomi Mi Box S ıptv favorilerde ana ekranda kanallar açılıyordu şimdi açılmıyor yardımcı olur musunuz
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti zorba mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

IPTV favoriler VIP özelliğidir.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

ahmettamoglu
3

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 16.12.2021)

Mesaj gönderen ahmettamoglu »

Merhaba,

Seyirturk Kodi'nin 3.31.3 sessiz güncellemesinden sonra raspberry pi libreelec kodi 18.9 da bulunan seyirturk eklentisi çalışamıyor. Eklentiyi kaldırıp yeniden kurmama rağmen sonuç değişmedi. kodi log'unda aşağıdaki hatayı veriyor:
ERROR: Unable to find plugin
ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://
ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://) failed
Buna karşılık Windows 10'da kurulu Kodi 18.9 da bulunan seyirturk eklentisinde herhangi bir sorun olmadı.

Teşekkürler,

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

ahmettamoglu yazdı:
Pzr Ara 19, 2021 4:08 pm
Merhaba,

Seyirturk Kodi'nin 3.31.3 sessiz güncellemesinden sonra raspberry pi libreelec kodi 18.9 da bulunan seyirturk eklentisi çalışamıyor. Eklentiyi kaldırıp yeniden kurmama rağmen sonuç değişmedi. kodi log'unda aşağıdaki hatayı veriyor:
Buna karşılık Windows 10'da kurulu Kodi 18.9 da bulunan seyirturk eklentisinde herhangi bir sorun olmadı.

Teşekkürler,
openelecten tamamen kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?

ahmettamoglu
3

Mesaj gönderen ahmettamoglu »

tengildet yazdı:
Pzr Ara 19, 2021 5:27 pm
ahmettamoglu yazdı:
Pzr Ara 19, 2021 4:08 pm
Merhaba,

Teşekkürler,
openelecten tamamen kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?
Evet. Tamamen kaldırdım. Herhangi bir konfigurasyon dosyası veya kalıntı dosya olup olmadığını kontrol ettim ve tekrar kurdum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ahmettamoglu mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

bir sonraki güncellemeyi verdiğimizde düzelecektir. Birde özel mesajınıza bakar mısınız? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 24.12.2021)

Uygulama güncellemeleri verildi. Detaylar ilk mesajda.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deşarjhomers
Değerlendirme: 3.08%

delmandede
2

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 24.12.2021)

Mesaj gönderen delmandede »

Tv box ta sürekli kendini kapatıyor siliyorum yüklüyorum yine kapanıyor . Bir haftadır böyle düzelmesi bekledim ama düzelmiyor