seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 15.03.2024)

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2327 kez

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 29.08.2022)

Mesaj gönderen tengildet »

fb_44 yazdı:
Pzt Ağu 29, 2022 6:59 pm
Güncelleme için teşekkür ederim. Daha önce de söylediğim bir düzenlemeyi de bekliyordum ama göremedim. IPTV favori listesinde sondan veya ortadan bir kanal silinmesi halinde belirteç en başa gidiyor. Sildiğimiz yerde kalsa inanılmaz güzel olacak. Bu ayarlamayı yaparsanız eminim herkesin kolayına gelecek bir düzenleme olacak. Kolay gelsin...

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
biraz yoğun kodlama gerektiridiği için yaz ayşarında yapılma şansı yok, ileride olabimir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
fb_44
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 29.08.2022)

Uygulama güncellemelerimiz verildi. Detay ilk mesajda.
homers
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

SalemCounter
2
Teşekkür etti: 0

Re: seyirTURK Güncel Sürümler (Güncelleme: 16.09.2022)

Mesaj gönderen SalemCounter »

Arkadaşlar merhaba daha önce seyirtürk kendi sitesinden defalarca bu uygulamayı indirip mi box içine kurdum ve sorunsuz çalıştı fakat bugün indirdiğim uygulama sürekli olarak ayrıştırma hatası veriyor. Ne yaptım ise sorun çözülmedi. Uygulama telefona sorunsuz kuruluyor fakat cihaza kurulmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Sebebi ne olabilir?

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

SalemCounter yazdı:
Cmt Eyl 17, 2022 1:21 pm
Arkadaşlar merhaba daha önce seyirtürk kendi sitesinden defalarca bu uygulamayı indirip mi box içine kurdum ve sorunsuz çalıştı fakat bugün indirdiğim uygulama sürekli olarak ayrıştırma hatası veriyor. Ne yaptım ise sorun çözülmedi. Uygulama telefona sorunsuz kuruluyor fakat cihaza kurulmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Sebebi ne olabilir?
Muhtemelen Puffin browser kullanıyorsunuz, bu browser maalesef sorun çıkartıyor bu şekilde. Başka bir brovser ile indirip kurun yada pc de indirip usb bellege kurulum dosyasını atıp cihaza takın ve oradan kurun.

Kullanıcı avatarı
yakamoz01
1
Teşekkür etti: 12 kez

Mesaj gönderen yakamoz01 »

@tengildet hocam Üye girişi yaptıktan sonra izlemeye devam et kısmındaki dizileri veya filmleri kaldırmak için bir seçenek koyar mısın? Mevcut seçenekler arasında izlendi olarak işaretle var ve maalesef benim işimi görmüyor.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

yakamoz01 yazdı:
Sal Eyl 20, 2022 4:13 pm
@tengildet hocam Üye girişi yaptıktan sonra izlemeye devam et kısmındaki dizileri veya filmleri kaldırmak için bir seçenek koyar mısın? Mevcut seçenekler arasında izlendi olarak işaretle var ve maalesef benim işimi görmüyor.
Nasıl görmüyor işinizi? Kalkmıyor mu listenizden? şu olabilir ilk izlendi diye işaretlediğinizde kalkmamış görünür ama uygulamadan çıkıp girdiğinizde kalkmış olabilir.
Yaşadığınızı tam olarak anlatırsanız yardımcı olalım.
yakamoz01

Kullanıcı avatarı
yakamoz01
1
Teşekkür etti: 12 kez

Mesaj gönderen yakamoz01 »

tengildet yazdı:
Sal Eyl 20, 2022 6:17 pm
yakamoz01 yazdı:
Sal Eyl 20, 2022 4:13 pm
Nasıl görmüyor işinizi? Kalkmıyor mu listenizden? şu olabilir ilk izlendi diye işaretlediğinizde kalkmamış görünür ama uygulamadan çıkıp girdiğinizde kalkmış olabilir.
Yaşadığınızı tam olarak anlatırsanız yardımcı olalım.
şöyle söyleyeyim, izlemeyi düşündüğüm bir film/dizi var, açıyorum ancak beğenmiyorum. izlendi olarak işaretlemek ve izlenenler bölümünde durmasını istemiyorum. listeden tamamen silinmesini istiyorum. yani izlendi seçeneğinin altına listeden kaldır diye bir seçenek eklenirse güzel olur gibi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti yakamoz01 mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
Qzzy72
2

Mesaj gönderen Qzzy72 »

öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
vip üyeyim ve son 2 gündür siteye erişemiyorum. devamlı bu ekranla karşı karşıya kalıyorum.

https://www.hizliresim.com/4nuop3f

uygulamayı komple silip yeniden yükledim ama sorun çözülmedi.
bilgi alabilirsem çok sevinirim.
saygılar iyi çalışmalar.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Qzzy72 yazdı:
Çrş Eyl 28, 2022 4:19 pm
öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
vip üyeyim ve son 2 gündür siteye erişemiyorum. devamlı bu ekranla karşı karşıya kalıyorum.

https://www.hizliresim.com/4nuop3f

uygulamayı komple silip yeniden yükledim ama sorun çözülmedi.
bilgi alabilirsem çok sevinirim.
saygılar iyi çalışmalar.
Modeminizi kapatın bir süre bekleyin. Sonra tekrar açın. Yeni Ip almanız durumu değiştirecektir.

ahmettamoglu
3

film oynatma sorunu

Mesaj gönderen ahmettamoglu »

Merhaba,
Seyirturk Kodi 3.44.0 da bazı filmler oynatılamıyor. Benim denediklerim Yeşilçam bölümünde diziizle.mobi kaynaklı.
Örnek olarak adanalı tayfur kardeşler, afilli delikanlılar, katilin kızı filmlerini verebilirim. Filmi seçtikten sonra kalite seçiniz penceresi geliyor.
Kaliteyi de seçtikten sonra film oynatılmadan geri dönüyor.
Yine Kodi sürümünde diziizle.mobi kaynaklı abuzer kadayıf filmi oynatılabiliyor.
Android sürümünde ise tüm bu filmler sorunsuz oynatılıyor.
Önbelleği boşaltma işlemi de yaptım fakat farketmedi. Raspberry Pi, Windows ve sanal makine gibi birkaç farklı Kodi cihazında denedim. Hepsinde aynı sonuç verdi.
İyi çalışmalar,
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ahmettamoglu mesajı için:
tengildethomers
Değerlendirme: 3.08%