Oyuncu kadrosu gösterme özelliği

Kullanıcı avatarı
wert
3
Teşekkür etti: 0

Oyuncu kadrosu gösterme özelliği

Mesaj gönderen wert »

Öncelikle herkese merhaba. Seyirtürk kullanıcısıyım severek VIP olarak kullanıyorum. Ancak uygulama da ihtiyaç duyulan bir eksiklik var ilginize sunmak istiyorum. Filme tıkladığımızda oyuncu kadrosunu görmek çok önemli. Film hakkında o anda bilgi sahibi olmak için yada bazı filmleri sırf o oyuncu var diye izlemek istersin yada izlemek istemezsin. Bu konu hakkında bir atılım bekliyorum sizlerden. Bir çok iptv uygulaması dahil bu sisteme geçmiş durumda. İptv de yer alan filmlere tıklandığında otomatik oyuncu kadrosunu resimli olarak geliyor. Bu konu hakkında güzel bir güncelleme ile bu özelliği getirmeniz biz kullanıcılara mükemmel iyilik olacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 445 kez

Re: Oyuncu kadrosu gösterme özelliği

Mesaj gönderen homers »

wert yazdı:
Çrş Kas 16, 2022 1:30 pm
Öncelikle herkese merhaba. Seyirtürk kullanıcısıyım severek VIP olarak kullanıyorum. Ancak uygulama da ihtiyaç duyulan bir eksiklik var ilginize sunmak istiyorum. Filme tıkladığımızda oyuncu kadrosunu görmek çok önemli. Film hakkında o anda bilgi sahibi olmak için yada bazı filmleri sırf o oyuncu var diye izlemek istersin yada izlemek istemezsin. Bu konu hakkında bir atılım bekliyorum sizlerden. Bir çok iptv uygulaması dahil bu sisteme geçmiş durumda. İptv de yer alan filmlere tıklandığında otomatik oyuncu kadrosunu resimli olarak geliyor. Bu konu hakkında güzel bir güncelleme ile bu özelliği getirmeniz biz kullanıcılara mükemmel iyilik olacaktır.

İyi forumlar dilerim.
Bu özellik epeydir mevcut uygulamada, afiş üzerine uzun bastığınızda açılan menüde istediğiniz özelliği seçenekler arasında bulabilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
wert
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen wert »

homers yazdı:
Çrş Kas 16, 2022 2:20 pm
wert yazdı:
Çrş Kas 16, 2022 1:30 pm

İyi forumlar dilerim.
Bu özellik epeydir mevcut uygulamada, afiş üzerine uzun bastığınızda açılan menüde istediğiniz özelliği seçenekler arasında bulabilirsiniz.
Filmin üzerinde tıkladığımızda özetin altında yer alsa daha şık ve daha detaylı olacaktır. Uzun süredir bekliyorum. Umarım gelir bu özellik.

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 445 kez

Mesaj gönderen homers »

İstediğiniz bölüme eklenirse korkarım ekrana sığmaz ve haliyle çok yer kaplar.