Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
flypage
3
Teşekkür etti: 4 kez

Teşekkürler

Mesaj gönderen flypage »

Az önce baktım: 17.06.2020 tarihinde SeyirTürk ile tanışmışım. YouTube'da bir tanıtım videosunda duymuştum uygulamayı ilk olarak. Aynı gün üye olup kullanmaya başlamıştım cihazlarımda.
2,5 sene olmuş kullanmaya başlayalı. Bu uygulama ile benzeri onlarca uygulama kullandım android cihazlarımda alternatif olması için. Stremio, Kodi eklentileri ve aklıma ismi şuan gelmeyen uygulamalar...
VIP üyeliği başlattığınızda açık söylemek gerekirse ilk başta olumsuz yaklaştım. Aynı hizmeti tamamen ücretsiz veren varken "SeyirTürk'e cüz-i bile olsa neden para ödeyeyim ki" diye düşündüm.
Sebebini bir süre sonra anladım: O uygulamaların hepsi ya kapandı, ya da stabil olamama sorunu yaşadılar. Bunları yaşayınca da SeyirTürk VIP üyeliği aldım.
En ufak problemde çözümü kısa bir süre içinde bulmanız, geri dönüşlerdeki hızınız, güncellemeler tercihimi haklı çıkardı.
Dün bir problem yaşandığını farkettim ve chat bölümüne yazdım. Ardından sorunun çözülmesini beklemeden de VIP üyeliğimi 1 yıl daha uzattım. Çünkü sizin o sorunu kısa sürede çözeceğinize artık emindim. Ki çok kısa bir sürede problemi çözdünüz.
Ve daha ben size ödemeyi yaptığımı bildiremeden sizden 1 yıl uzatıldığı e-postası geldi.
İlgi ve alakanız, problemlere dönüş hızınız, stabil uygulamanız için çok çok teşekkürler... İyi ki varsınız... :D :D :D
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti flypage mesajı için:
deşarjhomerstengildetyakamoz01Turan_Turkaz
Değerlendirme: 7.69%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Teşekkürler

Mesaj gönderen tengildet »

Zaman ayırıp, seyirTURK ile olan birlikteliğinizi detaylı anlattığınız için teşekkürler. Kullanıcılarımızda gelen her geri bildirim gibi çok sevindik. Olumlu yada olumsuz, problem bildirme veya teşekkür mesajlarını her ortamdan alıyor (forum, mail, sosyal medya hesaplarımız) ilgi ile okuyup tümünü yanıtlamaya çalışıyoruz.

Her konuda yazdığınız mesajlar mutlaka değerlendiriliyor ve aksiyon alınıyor.

Elimizden gelen ve paylaşabildiğimiz her şeyi açık, ve güvenilir bir biçimde paylaşıyoruz. Bunu fark edilmiş olmasını ve yazılmış olmasını çok büyük bir sevinçle karşıladık.

Bizi mutlu ettiniz teşekkürler.

Mesajınıza teşekkür ederek görüşlerinize katılan dostlara da çok teşekkürler.

İzninizle Duyuru panosuna taşıyarak forumun üst kısmında yer almasını sağlıyorum. (Edit uzun bir süre panoda kaldı, normal konu şekline geri aldım. Teşekkürler.)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homersflypageTuran_Turkaz
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran