Radyo'da Ekran Görüntüsü

Kullanıcı avatarı
flypage
3
Teşekkür etti: 4 kez

Radyo'da Ekran Görüntüsü

Mesaj gönderen flypage »

Selamlar. Android tv'mde radyo dinlemek istediğimde TuneIn uygulamasını kullanıyordum. Bugün uygulamada problem yaşadığım için SeyirTurk'ün radyosunu kullanayım dedim. Takılma olmadan güzel güzel dinliyoruz.
Ve talebim: Radyo çalarken çıkan ekran görüntüsünü (mesela 20-30 görsellik) 30 saniyede 1 değişecek şekilde bir ekran koruyucusu haline getirmek mümkün mü acaba?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti flypage mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Re: Radyo'da Ekran Görüntüsü

Mesaj gönderen tengildet »

flypage yazdı:
Cum May 20, 2022 11:40 am
Selamlar. Android tv'mde radyo dinlemek istediğimde TuneIn uygulamasını kullanıyordum. Bugün uygulamada problem yaşadığım için SeyirTurk'ün radyosunu kullanayım dedim. Takılma olmadan güzel güzel dinliyoruz.
Ve talebim: Radyo çalarken çıkan ekran görüntüsünü (mesela 20-30 görsellik) 30 saniyede 1 değişecek şekilde bir ekran koruyucusu haline getirmek mümkün mü acaba?
Ayarlar kısmında 3 adet resimden birisini seçebiliyorsunuz.
Ancak önerinizi değerlendirip uygulamaya ekleyebilecek gibi ise bir kaç uygulama sürümü içinde eklemiş oluruz.
Öneriniz için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
flypagehomers
Değerlendirme: 3.08%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
fb_44
4
Teşekkür etti: 31 kez

Mesaj gönderen fb_44 »

tengildet yazdı:
flypage yazdı:
Cum May 20, 2022 11:40 am
Ayarlar kısmında 3 adet resimden birisini seçebiliyorsunuz.
Ancak önerinizi değerlendirip uygulamaya ekleyebilecek gibi ise bir kaç uygulama sürümü içinde eklemiş oluruz.
Öneriniz için teşekkürler.
Radyolarda ileri geri yaptığınızda seçilen fotoğraf her kanalda ekrana gelmiyor. İlk radyo seçiminde geliyor, 2.radyo seçiminde de ekrana gelmesi için klasör içine girip çıkmak gerekiyor. Bu da kullanımı zorlaştırıyor. Düzelse müthiş olur ResimResim

Söylediğim durum YOUTUBE RADYOLARI için geçerli değil. O çok iyi çalışıyor.
Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2333 kez

Mesaj gönderen tengildet »

fb_44 yazdı:
Pzt Haz 20, 2022 4:08 pm

Radyolarda ileri geri yaptığınızda seçilen fotoğraf her kanalda ekrana gelmiyor. İlk radyo seçiminde geliyor, 2.radyo seçiminde de ekrana gelmesi için klasör içine girip çıkmak gerekiyor. Bu da kullanımı zorlaştırıyor. Düzelse müthiş olur ResimResim

Söylediğim durum YOUTUBE RADYOLARI için geçerli değil. O çok iyi çalışıyor.
Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geri bildiriminiz için teşekkürler.
Bir sonraki uygulama güncellemesi ile düzelmiş olur.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
fb_44
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran