seyirTURK VIP Özellikleri ücretlerimiz Mart (2022) ayının başında artacaktır.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Re: seyirTURK VIP Özellikleri ücretlerimiz Mart ayının başında artacaktır.

Mesaj gönderen tengildet »

Merdo2562 yazdı:
Sal Şub 22, 2022 9:38 pm
Merdo2562 adlı üyenizim. sistemde [email protected] mailimli le kayıtlıyım. VİP olarak görünüyorum ama erişkin başlıklarını göremiyorum.iki gündür sieteye normal üyeler gibi muamele görüyorum.rabbit yazdım allttaki şifrenin ne olduğunu bilmiyorum.kayıt yaparken oluşturduğum şifreyi yazdım ama değişen bir şey olmadı.bu konuda iki gündür yazıyorum ama habire açıklamaları oluyun deuip savuşturorsunuz bu konuda biraz daha anlayış bekliyorum. iyi çalışmalar.
Normal üyelere nasıl davranılıyorsa VIP üyeler ede aynı davranılır. Kimseyi şu ana kadar cevapsız bırakmadık Kaldıki sizede Neyi nerede bulacağınıza dair mailde attım bu konuda. Elbette konuları okuyun diyeceğiz binlerce üyeye aynı şeyleri tek tek yazmak durumunda değiliz. Konularda anlaşılmayan yer olursa buradan, mailden, twitterdan, facebook tan, web sitemizden yani hemen her kanaldan bize ulaşabilirsiniz. Sadece VIP ler değil Normal kullanıcılarda aynı şekilde ulaşabilir. Kaldıki sizde mail ile ulaştınız sizede yanıt verdim.

Rabbit konusunu okumamış veya anlamamışsınız yada gözden kaçırdığınız bir şeyler var, açıkca belli oluyor. Konuda yazını bir kez de burada yazayım umarım faydalı olur.

seyirTURK ayarlarından Rabbit ayarlarına girin,
Ardından keyword yazan yere Rabbit yazın,
Şifre kısmının varsayılanı 1234 dür. Dokunmayabilirsiniz yada dilediğiniz şifreyi girebilirsiniz,

Bunları yaptıktan sonra Adult kısma Apk yı kullanıyorsanız Menüye basın alt sıralarda Adult yazısını görürsünüz, yok kodi kullanıyorsanızda Menüde altta Adult görürsünüz
Girerken sizden şifre ister yukarıda açıkladığım yerde şifreyi değiştirmediyseniz 1234, yok şifreyi değiştirdiyseniz değiştirdiğiniz şifreyi girin

bu kadar

Evet konusunda da bunların dışında bir şey yazmıyor, orayı dikkatli okumuş olsaydınız burada tekrar aynı şeyleri yazmamış olurduk.

Ayrıca lütfen aklınızdan çıkarmayın ki VIP olan üyeye nasıl davranıyorsak Normal üyeye de aynı şekilde davranıyoruz.

VIP olmanız program özelliklerini kullanmanızı sağlar size başka ayrıcalık vermez.

Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2340 kez

Re: seyirTURK VIP Özellikleri ücretlerimiz Mart (2022) ayının başında artacaktır.

Mesaj gönderen tengildet »

Fiyat listesi güncellenmiştir.
viewtopic.php?f=14&t=276
Konu kapatıldı.
Teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kilitli