Favorileri dizi,film ve belgesel olarak ayırma

cyberrx
2
Teşekkür etti: 1 kez

Favorileri dizi,film ve belgesel olarak ayırma

Mesaj gönderen cyberrx »

İyi günler, uygulamanızda böyle bir özellik var mı? Varsa nasıl kullanabilirim çünkü favorilere aldığımız her şey iç içe sıralanıyor.

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 445 kez

Re: Favorileri dizi,film ve belgesel olarak ayırma

Mesaj gönderen homers »

cyberrx yazdı:
Prş Oca 06, 2022 10:10 am
İyi günler, uygulamanızda böyle bir özellik var mı? Varsa nasıl kullanabilirim çünkü favorilere aldığımız her şey iç içe sıralanıyor.
dizileri ve filmleri ayırıyor Android uygulama,(ayarlardan sayfa özelleştirmeye gidip ,dizi favoriler ve film favorileri uygulama ana sayfasında görünür olması için seçip, kaydet ile ilerlemeniz gerek)
Kodi de ise dizilerim menüsü altında dizi favoriler, film menüsü altında film favoriler olarak gruplanıyor. Ana menüde ise tüm favoriler olarak görünüyor

belgesel hem dizi hem de film türü olduğu için belgeseller diye ayrı bir ayrıım sağlıklı çalışmayacaktır.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
deşarj
Değerlendirme: 1.54%

cyberrx
2

Mesaj gönderen cyberrx »

cevap için çok teşekkürler hocam ama zaten sorun burada seçim yapamamamda. Seçiyorum ama yine eski haline dönüyor. Bu sorun android de

Kullanıcı avatarı
homers
3

Mesaj gönderen homers »

cyberrx yazdı:
Prş Oca 06, 2022 10:59 am
cevap için çok teşekkürler hocam ama zaten sorun burada seçim yapamamamda. Seçiyorum ama yine eski haline dönüyor. Bu sorun android de
ayarları değitirdikten sonra kaydet tuşuna basmıyorsunuz sanırım, (en alttan bir üsttedir)

cyberrx
2

Mesaj gönderen cyberrx »

hocam Alan 1,Alan 2,Alan 3 ve Alan 4 yazan kısımlar varya o kısımları değiştirmek istiyorum, seçeneklerden birini seçiyorum ama çıkınca yine Alan 1,Alan 2,Alan 3 ve Alan 4 yazıyor demek istedim yani seçenekler daha kayıt aşamasına gelmeden eski haline geçiyor. Bu genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi böyle :?

Kullanıcı avatarı
homers
3

Mesaj gönderen homers »

cyberrx yazdı:
Prş Oca 06, 2022 11:18 am
hocam Alan 1,Alan 2,Alan 3 ve Alan 4 yazan kısımlar varya o kısımları değiştirmek istiyorum, seçeneklerden birini seçiyorum ama çıkınca yine Alan 1,Alan 2,Alan 3 ve Alan 4 yazıyor demek istedim yani seçenekler daha kayıt aşamasına gelmeden eski haline geçiyor. Bu genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi böyle :?
Ayarlar menüsünde ,oturumunuz açık , altında rabbit ayarları / özelleştirmeler den özelleştirmeleri seçtiniz. Ana sayfanızı kumandanızın yön tuşu ile sayfam olarak seçin, kumandanızın ok tuşu ile onaylayın,altında sayfanızda yer almasını istediğiniz 4 alanı yukarıdaki gibi kumandanızı kullanarak belirleyin, yön tuşları ile alta inin kaydet' e basın. Uygulamadan çıkın tekrar girin.
Özelleştirmeler altında bu seçenekler yoksa yada ok tuşuna basıp aşağı ilerlediğinizde yaptığınız seçim kayboluyorsa uygulamanızda ters giden birşeyler olabilir. Yeniden kurmak çözebilir belki
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
deşarjtengildet
Değerlendirme: 3.08%