seyirTURK Uygulamasında ve Kodi eklentisinde videolarda çıkan reklamlar hakkında

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2327 kez

seyirTURK Uygulamasında ve Kodi eklentisinde videolarda çıkan reklamlar hakkında

Mesaj gönderen tengildet »

Biliyorsunuz video linklerini ve IPTV lerin tamamını kaynak sitelerden alıyoruz. Bu kaynak siteler zaman zaman internete yükledikleri bu film ve dizilerin arasına çeşitli reklamlar alıyorlar bunları ister bizden isterseniz internetten kendi sayfalarından izleyin reklamlar videoya gömülü olduklarından izlemek zorunda kalıyorsunuz.

Videolara ve IPTV lere gömülü gelen bu reklamlar bize ait değildir. Biz sadece İnternet sitemize ve forumumuza reklam alıyoruz. Uygulama ve eklentide videolarda çıkan reklamlar bize ait değildir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homersdeşarjMersis
Değerlendirme: 4.62%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
deşarj
3
Teşekkür etti: 507 kez

Re: seyirTURK Uygulamasında ve Kodi eklentisinde videolarda çıkan reklamlar hakkında

Mesaj gönderen deşarj »

Uygulamada hiç denk gelmedim (Yabancı dizi ağırlıklı kullandığım için belkide) inşallah bundan sonrada denk gelmem.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
tengildetMersis
Değerlendirme: 3.08%
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Kullanıcı avatarı
homers
3
Teşekkür etti: 441 kez

Re: seyirTURK Uygulamasında ve Kodi eklentisinde videolarda çıkan reklamlar hakkında

Mesaj gönderen homers »

karagoz yazdı:
Çrş Kas 03, 2021 6:39 pm
Uygulamada hiç denk gelmedim (Yabancı dizi ağırlıklı kullandığım için belkide) inşallah bundan sonrada denk gelmem.
film siteleri özellikle vizyon/sinema çekimleri olan filmlere atıyorlar bu gömülü reklamları
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
Bdernek
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Bdernek »

tengildet yazdı:
Çrş Kas 03, 2021 6:33 pm
Biliyorsunuz video linklerini ve IPTV lerin tamamını kaynak sitelerden alıyoruz. Bu kaynak siteler zaman zaman internete yükledikleri bu film ve dizilerin arasına çeşitli reklamlar alıyorlar bunları ister bizden isterseniz internetten kendi sayfalarından izleyin reklamlar videoya gömülü olduklarından izlemek zorunda kalıyorsunuz.

Videolara ve IPTV lere gömülü gelen bu reklamlar bize ait değildir. Biz sadece İnternet sitemize ve forumumuza reklam alıyoruz. Uygulama ve eklentide videolarda çıkan reklamlar bize ait değildir.
Merhaba dünden beri Android box ta azar app reklamından bıktım VIP üyeyim uygulama çok çok başarılı idi. Nazar değdi.
Yok mu bir çözümü

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Bdernek yazdı:
Pzt May 22, 2023 9:13 pm
tengildet yazdı:
Çrş Kas 03, 2021 6:33 pm

Merhaba dünden beri Android box ta azar app reklamından bıktım VIP üyeyim uygulama çok çok başarılı idi. Nazar değdi.
Yok mu bir çözümü
bunu nerede görüyorsunuz? Hangi kaynakta görmektesiniz?
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
Bdernek

Mesaj gönderen Bdernek »

Mi android box ta görüyorum

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Bdernek yazdı:
Pzt May 22, 2023 9:20 pm
Mi android box ta görüyorum
Anlıyorum.
Ancak hangi aşamada görüyorsunuz? yani seyirturkü açar açmaz menüler gelmeden mi? menüdemi? film açtığınızda film aralarında mı ?

Kullanıcı avatarı
Bdernek

Mesaj gönderen Bdernek »

Merhaba
Film başında ve aralarda 2 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu hep azar tanışma uygulaması geliyor

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Bdernek yazdı:
Pzt May 22, 2023 11:45 pm
Merhaba
Film başında ve aralarda 2 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu hep azar tanışma uygulaması geliyor
Durumu ilk mesajda açıklamıştım. Bu reklamları bizim engelleyebilmemiz mümkün değil çünkü film içine gömülü, biz kaynak sitelerin verdiği bu tip şeylere müdahale edemiyoruz. Keşke engellebilsek ama şu anki sistemde bu mümkün değil çünkü videoları biz yüklemiyoruz.

Ama siz izlediğiniz kaynağın adresine gidin( örn. filmmakinesi linkinden izliyorsanız onun internet sitesine gidin) ve bu reklamlardan hoşlanmadığınızı belirtin. Belki dikkate alırlar.

Tekrar edeyim biz UYGULAMAmıza kesinlikle reklam almıyoruz.

Kullanıcı avatarı
Mersis
3
Teşekkür etti: 147 kez

Mesaj gönderen Mersis »

Ben Sony Tv Kodi içinden izliyorum hiç reklam çıkmıyor.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Mersis mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%