Ölü Linkler Kendi olmayan filmler

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3
Teşekkür etti: 0

Ölü Linkler Kendi olmayan filmler

Mesaj gönderen fatmeto »

Son zamanlarda Sıkca Eklenen filmlerin Medya bulunmadı hatası almaktayım. Yetkililerin daha dikkatli olmasını rica ediyorum.
Bahsettiğim konu yeni eklenen filmlerde

Örn: FreeGuy (gerçek Kahraman) filmini uzun zamandır bekliyorum.Açtığımda farklı alakasız bir film çıktı. üstelik en popüler filmler bölümünde nasıl eklendi hemen.

Son çıkan filmlerde Dynasty Warriors : 2 linkde ölü yeni eklenmiş bir film

Çok eski bir film olan Mumya filmine girdim geçen Hdfilmcehennemi linkleri Diğer yeni çıkan olana diğerleri kendine aitti.

Bunların dışında önerilerim var:
Her filmin bir id numarası olmalı Kullanıcılar İd ile program üzerinden yada buradan hata yada sorunları bildirebilsin.
En popüler filmler izlenmye göre sıralanıyor sanırım. Bunun yerine Filmi izledikten sonra kendi vereceğimiz bir puanlama sistemi olmalı.

Umarım bu söylediklerim mümkündür. Daha kaliteli ve Güzel bir Yazılım olması dileği ile
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti fatmeto mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Re: Ölü Linkler Kendi olmayan filmler

Mesaj gönderen tengildet »

Linkleri el ile eklemiyoruz. bazı bot programlarımız var günlük olarak kaynak siteleri ziyaret ederek o gün eklenmiş linkleri sistemimize aktarıyorlar, atıyorum saat 13 de eklenmiş bir link bize ekleniyor ancak 16 tıda o kaynak site filmi siliyor, o sildiğinde maalesef bizim sistemde silinmiyor link kalıyor ve siz tıkladığınızda o link çalışmıyor ve size bilgi veriyor medya bulunamadı diye, veya videoyu barındıran site kodlarını değiştirdiği için artık uygulamalarımızın çözücüleri o videoya ulaşamıyorlar.

Yanlış isimli filmlerde de bot lar ismi alıp o isme göre imdb numarası sorguluyorlar ve uygun buldukları ilk filmi o kabul edip bilgileri imdb den alıyorlar. Bazen aynı isimli filmler veya diziler olabiliyor o noktada da filmin afişi ve özeti ve ekibi oynayan filme ait olmayabiliyor, bu noktada her filmi tek tek el ile kontrol edemiyoruz, sadece sizin gibi dostların uyarısı ile o filmleri düzeltebiliyoruz. Kaldıkisizin bahsettiğiniz filmin linkleri sanırım sitesinede yanlış yüklenmiş ve daha sonra kaldırılmış https://www.hdfilmcehennemi2.pw/gercek- ... -izle.html linkine bakınız. Bu filmin linki kaldırıldı. teşekkürler.

Dynasty Warriors filminin her iki linkide çalışıyor. (Android uygulamamızda kontrol ettim.)

Sistemde her filmin kendi ID si var zaten, kaldı ki imdb numaraları da var. Ancak isim ile de bildirmeniz yeterli buradan Ancak uygulama üzerinden bildirim önerinizi değerlendirelim.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
fatmeto
3
Teşekkür etti: 0

Re: Ölü Linkler Kendi olmayan filmler

Mesaj gönderen fatmeto »

Dynasty warriors 2 link bende hala çalışmadı bugünde girdim. Normalde fullhdfilmizlesene linklerinde sorun yaşamıyorum. Enteresan biri durum. Neyse bakalım. çözüm için önerebilceniz bişi varsa cevabınızı bekliyorum. Android de deniyorum. hem wifi hemde vodafone veri iletişimi ile denediğimde 2 sindede aynı sonuç
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti fatmeto mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%