Videolarda takılmalar ve kopmalar, ilk açılışta logoda takılı kalma hakkında

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Videolarda takılmalar ve kopmalar, ilk açılışta logoda takılı kalma hakkında

Mesaj gönderen tengildet »

Son günlerde seyirTURK'ün video oynatmasında takılmalar, bir kaç dakika oynatmadan sonra kapanıp menüye dönme, ilk açılışta logoda takılı kalma şikayetleri alıyoruz.

Durumu şöyle açıklamaya çalışayım:
seyirTURK uygulamaları içlerindeki menüleri, posterleri, açıklamaları, film isimlerini vs göstermekten ve internetten alınmış medya linklerini, kullanıcı tarafından seçildikten sonra medya oynatıcısına (ki seyirTURK uygulamalarından bağımsız, kullandığınız cihazın oynatıcılarıdır, bizim tarafımızdan programlanmamışlardır.) iletmekle yükümlüdür. Medya linkinin oynatıcıya iletilmesinden sonra meydana gelen sorunlar seyirTURK ten kaynaklı olamazlar. Bu aşamada oynatıcıya verilen link kırık olabilir, internetiniz yavaş olabilir, internetiniz video sunucusuna ulaşmıyor olabilir, videoyu barındıran siteler çok yoğun olduğundan yanıt vermekte güçlük çekiyor olabilir. Ayrıca bulunduğunuz ülkenin yurtdışı internet çıkışları dar olabilir, o anki yükü kaldırmıyor olabilir. Tüm bunlara ek olarak Covidden dolayı bir çok ülkede dışarı çıkma yasakları insanlara evlerinde internetle uğraşmaktan başka bir seçenek bırakmıyor yani interneti normal günlerden daha fazla kullandığımız için o ülkenin internet kaynakları yetersiz kalabiliyor olabilir. Özellikle akşamları bu olay daha fazla olabilir.

Kısacası posterlerde açıklamalarda vs sorun varsa bizden, ama video oynatma sıkıntısı ise içinde bulunduğumuz durumdan kaynaklıdır.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Barbaros187
3
Teşekkür etti: 0

Re: Videolarda takılmalar ve kopmalar hakkında

Mesaj gönderen Barbaros187 »

Merhaba
Son güncelleme sonrası videolar 2 gün açıldı ondan sonra şimdiye kadar açılmıyor acaba sorun ne olabilir? Hem kodi hem android de denedim
Teşşekkürler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Barbaros187 mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: Videolarda takılmalar ve kopmalar hakkında

Barbaros187 yazdı:
Prş Oca 07, 2021 1:31 am
Merhaba
Son güncelleme sonrası videolar 2 gün açıldı ondan sonra şimdiye kadar açılmıyor acaba sorun ne olabilir? Hem kodi hem android de denedim
Teşşekkürler
bu konunun ilk mesajını okumadınız sanırım.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Barbaros187
3

Re: Videolarda takılmalar ve kopmalar, ilk açılışta logoda takılı kalma hakkında

Mesaj gönderen Barbaros187 »

Okudum büyük bir ihtimal ben hata yapıyorum örneğin diziplus linkleri Browser üzerinden açılıyorken seyirtürk üzerinden açılmıyor

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

Re: Videolarda takılmalar ve kopmalar, ilk açılışta logoda takılı kalma hakkında

Barbaros187 yazdı:
Cum Oca 08, 2021 1:12 am
Okudum büyük bir ihtimal ben hata yapıyorum örneğin diziplus linkleri Browser üzerinden açılıyorken seyirtürk üzerinden açılmıyor
tengildet yazdı:
Prş Oca 07, 2021 11:42 pm
Diziplussitesi 2 haftadır sıkıntılı bir çalışıp bir çalışmıyor sıkıntılı günler geçiriyor. Sürekli odlarla oybuyorlar. yarın düzeltmiş olacağız güncelleme ile. umarım bu kez uzun süre gider.

kamilcicek
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

Şuan gene oldu. Logoda kalıyor bazen sadece yazılarla kalıyor. İlk mesajdaki gibi oynattıran sonra olan bir problem değil. Programla alakalı bir durum. Reset butonu gibi bişey olsa düzelir diyen düşünüyorum.
image.jpg

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

sunucuya ulaşamıyorsunuz bu durumda cekke.tk ya browserla girip bakın sadri alışık resmi görmeniz lazım.

kamilcicek
3
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

tengildet yazdı:
Cmt Oca 09, 2021 2:31 pm
sunucuya ulaşamıyorsunuz bu durumda cekke.tk ya browserla girip bakın sadri alışık resmi görmeniz lazım.
Gördüğümüzde sorun yok mu demek oluyor. Orayı anlamadım.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

evet

hiltijr
3

Mesaj gönderen hiltijr »

hocam görüyorum sadri alışığı ama hiçbir iptv klasörünü açamıyorum, güncellerken beklemeden girdim sanırım ondan oldu. Ardından kodiyi de repoyu da silip baştan yükledim modem pc resetledim ama hala açılmıyor hiçbir klasör, hata verip günlük dosyasına bakın diyor yardımcı olabilir misiniz?