VIP açıklaması

prowell
Teşekkür etti: 2 kez

Re: VIP açıklaması 15.10.2020

Mesaj gönderen prowell »

Merhabalar, daha önce de tavsiye olarak belki bahsi geçmiştir bilemedim ama programa dair çeşitli öneriler paylaşılıyorken ben de belirteyim istedim:

IPTV panelinde kanallara erişimle ilgili temelden bir değişiklik yapmak mümkün olabilir mi acaba ilerleyen dönemde? Örneğin şu an bir kanalı izlemek istediğimde, öncelikle 15 küsur karışık IPTV listesi arasından bir tanesini seçip, o listede o kanalı bulup açıyorum. Bazen o listede o kanal olmayabiliyor ya da çalışmıyor, o yüzden tekrar başka bir listeye girip oradan kanalı bulup açıyorum vs. Dolayısıyla bir kanaldan başka bir kanala geçmek de bir hayli zor oluyor.

Halbuki, halihazırda film ve dizi listelerinde olduğu gibi yapılsa, yani IPTV paneline girdiğimizde direkt kanal listesi (tercihen alfabetik olarak) önümüze çıksa, biz o listeden bir kanalı seçtiğimizde önümüze alternatif IPTV kaynakları çıksa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Seçtiğimiz kaynakta bir sıkıntı varsa diğer alternatifi denemek için tekrar uzun arayışlara girmek durumunda kalmayız ve kanal geçişleri de çok daha kısalmış olur. Dizi & film listeleriyle aynı mantık yani. Ki dizi & film konusunda Seyirturk'ü diğer uygulamalara kıyasla en kullanışlı ve mantıklı kılan özelliklerden biri de bu. IPTV konusunda da uyarlanabileceğini sanıyorum bu mantığın.

Hele ki VIP uygulaması başladıktan sonra bence bu tarz atılımlar isabetli olabilir. Çünkü açık konuşayım, uygulamayı aylardır çok beğenerek kullanan ve bunun da ötesinde Adminlerin genel yaklaşımını sempatik ve dost canlısı bulan biri olarak, VIP ücretinin lira üzerinden daha makul bir miktara (örneğin 75 TL civarı miktarlar) sabitlenmesi yerine direkt Euro'ya endekslenip pahalıya denk gelmesinden ötürü biraz üzüldüm. Örneğin şu an öğrenci bütçemle cebimde çok para olmadığı için birkaç hafta daha bekleyip VIP satın almam muhtemel, ama bu esnada Euro uçtuğu takdirde daha da pahalıya denk gelecek benim için. Elbette kur dalgalanmalarına yapacak bir şeyiniz yok ama ücret illa dövize fikslenmeyebilirdi diye düşünüyorum. Benim gibi düşünen çok fazla insan olacağını da tahmin ediyorum. Dolayısıyla VIP kullanım için ek cazibeler ve kolaylıklar sunmak daha gerekli olacaktır.

İyi çalışmalar ve mutlu Pazarlar dilerim :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti prowell mesajı için:
turbetfurSerkaniceTuran_Turkaz
Değerlendirme: 12.5%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1420 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Yorumlarınız için teşekkürler. IPTV nin doğası gereği buntip bir yapılandırma mümkün değil. Ama değerlendirme listemize alalım ne yapabiliriz bakalım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 4.17%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

sasukecarlos
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen sasukecarlos »

Bir film izleyelim diyorum çoğu link hata veriyor. Görüntü kalitesi çoğu videoda kötü. İp tv desen selçuk sports kadar bile çalışmıyor linkler. Böyle bir sistemde vip olsa ne olur olmasa ne olur. Gerekirse kendi cloud sisteminizi kurun filmleri oraya atın. Link öldü derdi olmasın. İp tv ler daha stabil olsun. O zaman herkes üye olur zaten. Bu haliyle pek bir cazibesi yok ne yazık ki.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sasukecarlos mesajı için:
tengildetTuran_Turkazkruisland
Değerlendirme: 12.5%

esat585
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen esat585 »

Hangi uygulamayı beğensek 2 gün sonra paralı oluyor bahtımız kara mıdır nedir? Bir de önerim olacak mantıksız değilse tabi. Uygulamayı Google Play'de paralı olarak satsanız daha da iyi olmaz mı sizce de? Ben şahsen sizi koden sayesinde keşfettim şuan paralı bile yapsanız böyle bir uygulama olduğunu nasıl bilecekler? Ben o yüzden Google Play'de satmanızı tavsiye ederim. Ama fiyat biraz uçuk gibi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti esat585 mesajı için:
Turan_Turkazkruisland
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

esat585 yazdı:
Pzr Eki 18, 2020 4:23 pm
Hangi uygulamayı beğensek 2 gün sonra paralı oluyor bahtımız kara mıdır nedir? Bir de önerim olacak mantıksız değilse tabi. Uygulamayı Google Play'de paralı olarak satsanız daha da iyi olmaz mı sizce de? Ben şahsen sizi koden sayesinde keşfettim şuan paralı bile yapsanız böyle bir uygulama olduğunu nasıl bilecekler? Ben o yüzden Google Play'de satmanızı tavsiye ederim. Ama fiyat biraz uçuk gibi.
Önerinizi bizde düşündük, uygulanabilir geldi belki ilerde ekleriz bu seçeneği. Teşekkürler.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
kamilcicek
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

Vipe geçtiğiniz anda kaldığımız sezonları göstermedi. Tamam biz kendimiz buluruz kaldığımız yeri ama. Kaldığımız bölüm komple gitmiş her dizide. Örneğin 5. Bölümde kaldıysak 5. Bölüm. Bir başka dizimin 2. Bölümü gibi. Düzelirseniz seviniriz
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kamilcicek mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Kontrol edelim.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

kamilcicek yazdı:
Pzt Eki 19, 2020 1:00 am
Vipe geçtiğiniz anda kaldığımız sezonları göstermedi. Tamam biz kendimiz buluruz kaldığımız yeri ama. Kaldığımız bölüm komple gitmiş her dizide. Örneğin 5. Bölümde kaldıysak 5. Bölüm. Bir başka dizimin 2. Bölümü gibi. Düzelirseniz seviniriz
Düzeltildi. Geri bildirim için teşekkürler.
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
karagoz
Teşekkür etti: 251 kez

Mesaj gönderen karagoz »

İşlem tamam usta.Bilgine.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti karagoz mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
kamilcicek
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

tengildet yazdı:
Pzt Eki 19, 2020 1:17 am
kamilcicek yazdı:
Pzt Eki 19, 2020 1:00 am
Düzeltildi. Geri bildirim için teşekkürler.
Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kamilcicek mesajı için:
Turan_Turkaz