VIP açıklaması

deniz68
Teşekkür etti: 1 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen deniz68 »

vipe üye oldum.Aslında normal olarak da sıkıntısız seyredebiliyordum üye olmamın sebebi uzun zamandır kullandığım uygulamaya bi şekilde destek olmak çünkü yüz tl yi nerelere vermiyoruz ki.Vip üyeiğin bana tek getirisi arama fonksiyonunun aktifleşmesi ve favori yapabilmem.Fakat arama Türkçe karaktere duyarlı sanırım mesela ''Salgin'' yazıp arattığınızda bir tane film buluyor ama ''salg'' yazdığınızda hepsini buluyor.başka uygulamalarda istediğiniz gibi yazın buluyor.Filmlerde eksiklikler var mesela HUNTER HUNTER diye 2020 fimli var ki bu film sitelerinde var ama uygulamada yok (örnek olarak söylüyorum).Bir de bir önerim olsun mesela türlere girip film veya dizi türü seçtiğimizde tarih olarak da seçebilmeliyiz.(yine bazı uygulamalarda bu özellik var) örneğin gerilim 2015 diyemiyoruz ya gerilimi yada 2015 i seçmemiz gerekiyor.İp bölümü çok karışık.aynı kanal hemen hemen bütün ip yazan yerde var.Halbu ki ip1 de yerli kanallar ip2 de dünya kanalları ip3 de spor kanalları vesaire olasa daha derli toplu olur kanımca.uygulamayı eleştirmek için değil daha iyi olması için önerilerimi inşallah yanlış anlamazsınız kolay gelsin....
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deniz68 mesajı için:
tengildetTeJRTuran_Turkazismailglr
Değerlendirme: 16.67%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1421 kez

Mesaj gönderen tengildet »

Öncelikle desteğiniz için teşekkürler.
Aramayı iyileştirebilir miyiz bakalım, hatta üzerinde çalışmaya başladık.
HUNTER HUNTER diye bir film bulamadım özellikle bizim kaynak olarak kullandığımız film sitelerinde. Biz film linklerini belli başlı bazı film sitelerinden alıyoruz biliyorsunuz.
Tarih i aramaya eklersek artık o arama olmuyorda filtreleme oluyor, filtreleme kısmına girersek orası derya deniz çıkamayabiliriz bile :) bakalım ne yapabiliriz.
IPTV konusunada viewtopic.php?f=7&t=155 konusunu okuyabilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
deniz68Turan_Turkaz
Değerlendirme: 8.33%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

bahtsizugur
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen bahtsizugur »

Merhaba,

Ben de yeni vip üyeliğe geçtim. Herkese de tavsiye ediyorum gerçekten çok faydalı oldu, arama özelliği çok iyi. Belki daha önce yazılmıştır bilmiyorum ama filmler için oyuncu araması çıkıyor ancak malesef dizilerde çıkmıyor. Bu konuda iyileştirme yapılırsa gayet güzel olur.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti bahtsizugur mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 4.17%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

bahtsizugur yazdı:
Cmt Ara 05, 2020 3:11 pm
Merhaba,

Ben de yeni vip üyeliğe geçtim. Herkese de tavsiye ediyorum gerçekten çok faydalı oldu, arama özelliği çok iyi. Belki daha önce yazılmıştır bilmiyorum ama filmler için oyuncu araması çıkıyor ancak malesef dizilerde çıkmıyor. Bu konuda iyileştirme yapılırsa gayet güzel olur.
Teşekkürler. Ancak Dizilerdede filmlerdeki gibi oyuncu, yönetmen, senarist ler çıkar, ayrıca o kişilere tıkladığınızdada o kişi ile ilgili film ve diziler listelenir.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

bahtsizugur

Mesaj gönderen bahtsizugur »

tengildet yazdı:
Cmt Ara 05, 2020 3:29 pm
bahtsizugur yazdı:
Cmt Ara 05, 2020 3:11 pm
Merhaba,

Teşekkürler. Ancak Dizilerdede filmlerdeki gibi oyuncu, yönetmen, senarist ler çıkar, ayrıca o kişilere tıkladığınızdada o kişi ile ilgili film ve diziler listelenir.
Ben iki dizide(HIMYM ve Supernatural) baktım ikisinde de çıkmıyor. Ekran görüntüsü koyuyorum. Siz de bir incelersiniz. Şimdi siz öyle yazınca farklı bi dizide baktım orada çıktı. Hepsinde çıkmıyor demekki
Screenshot_20201206-011645.png
Screenshot_20201206-011631.png
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti bahtsizugur mesajı için:
Serkanice

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Her şey otomatik alındığından tümünü kontrol etme imkanımız yok tabii,bu dizi için düzeltmeye çalışalım. haber verdiğiniz için teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Serkanice

lolomolo

Mesaj gönderen lolomolo »

Ailem üye olalım diyor, para yatırmak için IBAN diye arattım ama bulamadım, bir seferlik bana kızmadan yarım yüzyıllık yaşıma hürmeten, beni IBAN no yazan mesaja yönlendirir misiniz? 🤦🏻‍♂️
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti lolomolo mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
homers
Teşekkür etti: 162 kez

Mesaj gönderen homers »

lolomolo yazdı:
Sal Ara 08, 2020 8:04 am
Ailem üye olalım diyor, para yatırmak için IBAN diye arattım ama bulamadım, bir seferlik bana kızmadan yarım yüzyıllık yaşıma hürmeten, beni IBAN no yazan mesaja yönlendirir misiniz? 🤦🏻‍♂️
Forum sayfalarında IBANno bulamamanız normal, uygulama üzerinden ulaşabirisiniz.

"VIP üyelik hesaplarının satın alınabileceği yöntemler uygulamalar üzerinden (Android uygulamamızda menüde bulunacak olan "VIP bilgi" kısmından, Kodide ana menüdeki "Bilgiler" menüsü altında "VIP bilgi" kısmından) öğrenilebilecektir. Bu uygulama 19.10.2020 tarihinde başlamıştır. Tarafınıza gönderilebilecek E-Mailler SPAM klasörüne düşebilir, lütfen kontrol ediniz."

Daha detaylı bilgi için bu başlıktaki ilk mesaja bakınız
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti homers mesajı için:
tengildet

lolomolo

Mesaj gönderen lolomolo »

Olaya vakıf değilim evdekiler istedi ben sadece emir eri olarak çalıyorum ama cevap gelmeyince akşam eve dönünce yemek vermezler diye gittigidiyor üzerinden satın aldım. Sonra da alışverişi onayladım,. Kendim de akşam bakacağım bu olay neymiş diye... Belki birşeyler seyrederim. Size başarılar, herkese iyi seyirler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti lolomolo mesajı için:
tengildet

ooemir
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen ooemir »

Ucuz yapip sürümden kazanmak varken neden bu ısrar anlamıyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ooemir mesajı için:
tengildet