VIP açıklaması

titan20
Teşekkür etti: 1 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen titan20 »

Merde yazdı:
Cmt Eki 24, 2020 11:29 pm
Ücret avrupa için normal diyebilirim ancak tr için ayda 8 tlye falan geliyo ki bu ücret vergisini ödüyen fatura kesen bunları şirket adı altında yapan ve sürekli dizi ve film çekimleri için bütçe ayıran platformlardan bile yüksek neredeyse.bu uygulamayı kullanan kişiler zaten benim gibi ölücüler :lol: 100 tl yıllık ücret cidden fazla ayrıca arama özelliği olmadan kullanabilirsiniz diyosunuz da istediğim diziyi 100bin dizinin arasında nasıl arayacağım pardon.Ücrette indirime gidilsin aksi takdirde tarihte her zaman olduğu gibi alternatifiniz çıktığı an tercih edilmeyeceksiniz işletme 101
100 tl bencede fazla 150 tl ye iptv var 1 yılık herşey fazlasıyla mevcut.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti titan20 mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 4.17%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1244 kez

Mesaj gönderen tengildet »

titan20 yazdı:
Pzr Eki 25, 2020 4:46 pm
100 tl bencede fazla 150 tl ye iptv var 1 yılık herşey fazlasıyla mevcut.
Hala anlaşılmayan bir şey var, biz içerik vermiyoruz VIP olunca, sadece yaptığımız programın bazı özelliklerini veriyoruz. VIP olurken bunu dikkate alın lütfen. Dilerseniz bazı özelliklerimiz olmadan( dikkat edin özellik diyorum içerik değil) seyirTURK ü ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkazismailglrburhank07
Değerlendirme: 12.5%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

sadece
Teşekkür etti: 6 kez

Mesaj gönderen sadece »

Hala anlaşılmayan bir şey var, biz içerik vermiyoruz VIP olunca, sadece yaptığımız programın bazı özelliklerini veriyoruz. VIP olurken bunu dikkate alın lütfen. Dilerseniz bazı özelliklerimiz olmadan( dikkat edin özellik diyorum içerik değil) seyirTURK ü ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.
en basta emegi gecen herkese tesekkur etmek isterim, tesekkurler!

icerik ve kaynak olarak bir islem yapilmasa dahi bu verileri duzenli seklide toplayip, test etmek, dogru kategorilere dahil etmek, efor gerektiriyor cunku butun bu stream ve iptv dunyasi basli basina kocaman bir jungle bence, bunun yaninda kodi reposu ve android uygulamasi olarak tasarlanmis ve uzerine ciddi ve guzel sekilde dusunulmus bir cozum, alt yapi gereksinimleri listelemiyorum bile, tebrik ederim!

VIP kelimesine genelde agir allerjim var cunku insanlar arasinda asla ve asla ayirim olmamali, izin de verilmemeli - SeyirTurk'un VIP kelimesini bu sekilde kullanmadigini biliyorum ve ornegin "abone" olarak degistirilmesini onermek isterim, bir dusunun.

ST'un surumleri arasindaki farki tam olarak anlayabilmek icin, rica etsem aradaki farki, mumkunse yol haritasinda olan ozellikler ile bir tablo/matrix ile izah etmeniz mumkun mu?
sahsen, futbol ve adult kanallarini seyretmiyorum ve bunlar haricinde ST'un tum ozelliklerinden, (uygun) ucretli olsa da, faydalanmak isterim.

tesekkur ederim!
sadece
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sadece mesajı için:
Turan_Turkaztengildet
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Detaylı yorumunuz için teşekkür ederim. seyirTURK ü güzel anlatmışsınız.Futbol kanalları zaten yok. Rabbit içerik için karar aşamasındayız. Belki hiç olmayacak zaten. Rabbiti VIP e almamızın tek sebebi yaş kısıtının, olması. "genel" de kredi kartı sahibi veya banka hesap numarasına sahip olabilen kişier 18 ve üzeri kişilerdir ve bu durumda Rabbit içeriklerine erişebilirler. Yani Rabbit içeriği bu yüzden VIP içinde yoksa başka bir sebebi yok. Başka bir sebebi olsaydı buradan söylerdim zaten.
Turan_Turkazsadece
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

xardias
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen xardias »

Avrupadan üye olmak isteyen birisi için 10 euro belki normal olabilir ama ben Türkiye den çalışan ve ona göre kazanan birisi olarak 10 euro benim için pahalı, o yüzden bu şartlarda normal üye olarak devam edeceğim, yada edemeyeceğim çünkü izlediğim 3 tane yabancı dizi vardı onları da ara ki bulabilesin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti xardias mesajı için:
tengildetTeJRTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
TeJR
Site Admin
Teşekkür etti: 144 kez

Mesaj gönderen TeJR »

xardias yazdı:
Pzt Eki 26, 2020 12:12 am
Avrupadan üye olmak isteyen birisi için 10 euro belki normal olabilir ama ben Türkiye den çalışan ve ona göre kazanan birisi olarak 10 euro benim için pahalı, o yüzden bu şartlarda normal üye olarak devam edeceğim, yada edemeyeceğim çünkü izlediğim 3 tane yabancı dizi vardı onları da ara ki bulabilesin
Hocam daha önceden izlemeye başladığınız dizileri bulamamanızı anlayamıyorum açıkcası. Normal üyelerimiz hala izlemeye devam et kısmını kullanmaya devam ediyor ve bu bölümde diziler kaldırılmıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan bulabilmeniz gerekli.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti TeJR mesajı için:
tengildetgentlemenTuran_Turkazonur
Değerlendirme: 16.67%

cosenemoglu

Mesaj gönderen cosenemoglu »

Arkadaşlar Ben bir dizi yada film arattırıyorum örneğin the 100 dizisi maalesef ücrete tabi olmuş, hanı vip üyelik almadan tüm dizi ve filmler ücretsizdi anlamadım !!!!
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti cosenemoglu mesajı için:
Turan_Turkaztengildet

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Lütfen ilk mesajı okuyunuz, ARAMA bir VIP özelliğidir, takip ettiğiniz bir dizi ise izlemeye devam et kısmında dizinizi bulabilirsiniz, aksi halde tek tek aramalısınız. Örneğin the 100 dizisi herkese açık hala.
Hiç tüm medyalar herkese açıktır. Bazı özellikler VIP ayrıcalığıdır.
Turan_Turkazonurismailglr

Kullanıcı avatarı
yildo
Teşekkür etti: 38 kez

Mesaj gönderen yildo »

Gunde 15 tl sigaraya para odeyebiliyoruz amma tengildet ustamizin onca emegi karsiligi sadece tek bir sigaraya cok germemek lazim yillardir tanirim forumdan kendini bizlere cok katkisi faydasi oldu tecrubelerinden faydalandik
Demek istedigi su bir ayricalikmi istiyorsunuz o zaman vip olacaksiniz bunun izahi bu pahaliysa olmayiniz ben vip uye degilim iptv var onunla idare ediyorum cunki
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti yildo mesajı için:
tengildetMersisonurTuran_Turkazismailglrturkmen_m
Değerlendirme: 25%

sivri44

Mesaj gönderen sivri44 »

arkadaşlar ben seyirturk yıllarca izlerim nedeni alt yazılı flimler olduğu için benim kulaklar duymuyor çok fazla onun için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve hemen vip aldım çok memnunum çok ta ucuz teşekkür
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti sivri44 mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz