VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1244 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen tengildet »

Yazmıştım, tekrar edeyim, uzunca bir süre özellikleri ayırmayacağız ve yıllık ücret 95 tl olarak kalacak.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 4.17%

bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

yrg
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen yrg »

Seyirturk bu ucreti kesinlikle hakediyor ama odeme konusunda baska kanallar bulunmali, aldigim hizmeti ispatlayamayacagim ve tanimadigim birine havale yapmayi guvenli bulmuyorum. Anonim yollar illaki vardir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti yrg mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
TeJR
Site Admin
Teşekkür etti: 144 kez

Mesaj gönderen TeJR »

yrg yazdı:
Cum Eki 23, 2020 8:14 pm
Seyirturk bu ucreti kesinlikle hakediyor ama odeme konusunda baska kanallar bulunmali, aldigim hizmeti ispatlayamayacagim ve tanimadigim birine havale yapmayi guvenli bulmuyorum. Anonim yollar illaki vardir.
Gitti gidiyorda 20 adet VIP açtık. Bu yöntemle almak isteyenler https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar ... _615301842 adresinden işlemi yapabilirler. Satın alma sonrası lütfen gitti gidiyor üzerinden bizim sistemde kayıtlı mail adresinizi özel mesaj ile gönderiniz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti TeJR mesajı için:
tengildethomersTuran_Turkaz
Değerlendirme: 12.5%

yrg

Mesaj gönderen yrg »

Bravo. daha iyi.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti yrg mesajı için:
Turan_Turkaztengildet

hexo

Mesaj gönderen hexo »

hocam bu sitede başka mail kullanıyorum ama internetde alışverişte başka mail kullanıyorum bana bir telefon numarası verin ben gittigidiyordan alışveriş olayını tamamlayınca size gerçek mailimi ve adımı soylerım sizde kontrol edebilirsiniz
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti hexo mesajı için:
Turan_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

hexo yazdı:
Cmt Eki 24, 2020 12:18 pm
hocam bu sitede başka mail kullanıyorum ama internetde alışverişte başka mail kullanıyorum bana bir telefon numarası verin ben gittigidiyordan alışveriş olayını tamamlayınca size gerçek mailimi ve adımı soylerım sizde kontrol edebilirsiniz
Gittigidiyordan alacaksanız, oranın özel mesajından, veya buradan (gittigidiyor kullanıcı adınızı da içeren) vıp için kullandıığınız e-mailinizi bildirirseniz yeter.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

ooemir
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen ooemir »

Gittigidiyorda 100 tl :(
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ooemir mesajı için:
tengildet

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Bir kaç mesaj üstte farklı kanallardan ödeme istenmiş bizde çözüm üretmeye çalışıyoruz bunlardan biride gittigidiyor oldu, ancak belli bir oranda komisyon alıyor bizim elimize sadece 90 TL geçiyor maalesef, bu komisyonu dileyen dostlarla yarı yarıya paylaşmış olduk bu noktada adil bir paylaşım olduğuna inanıyoruz. Sizin bildiğiniz daha az masraflı bir ödeme yöntemi varsa Havale dışında (ki onuda kullanıyoruz dileyen o yolu da kullanabilir) ve TR de çalışan bilmek isteriz. Teşekkür ederim.
Turan_Turkaz

Merde

Mesaj gönderen Merde »

Ücret avrupa için normal diyebilirim ancak tr için ayda 8 tlye falan geliyo ki bu ücret vergisini ödüyen fatura kesen bunları şirket adı altında yapan ve sürekli dizi ve film çekimleri için bütçe ayıran platformlardan bile yüksek neredeyse.bu uygulamayı kullanan kişiler zaten benim gibi ölücüler :lol: 100 tl yıllık ücret cidden fazla ayrıca arama özelliği olmadan kullanabilirsiniz diyosunuz da istediğim diziyi 100bin dizinin arasında nasıl arayacağım pardon.Ücrette indirime gidilsin aksi takdirde tarihte her zaman olduğu gibi alternatifiniz çıktığı an tercih edilmeyeceksiniz işletme 101
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Merde mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Merde yazdı:
Cmt Eki 24, 2020 11:29 pm
...alternatifiniz çıktığı...
Gönlümüzdekini söylemişsiniz, Umarım en kısa sürede rakiplerimiz olur buna gücenmekten çok seviniriz. Rekabet bir çok şey kazandırır. Teşekkür ederim.
Turan_Turkaz