VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
rubaiyim
Teşekkür etti: 5 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen rubaiyim »

iyi günler herkese
biraz önce vip üyelik satın alanlar kervanına bende katıldım.başından beri taktir ettiğim bir uygulama..emek veren herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum..yalnız bir sorunum var.seyirtürk androidi iki farklı cihazda kullanıyorum..andrid tvbox ve cep teledonumda..evdeki android tvbox ta vip kısmındaki mail adresi benim başından beri kullandığım üyelik mail adresim ama cep telefonundan kullandığım seyirtürk uygulamasının vip kısmında çıkan e mail adresi yine bana ait olan ama farklı bir mail adresi..dolayısıyla cep telefonumdaki uygulama aktif olmadı..bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..tekrardan teşekkürler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti rubaiyim mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 4.17%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1244 kez

Mesaj gönderen tengildet »

rubaiyim yazdı:
Prş Eki 22, 2020 2:33 pm
iyi günler herkese
biraz önce vip üyelik satın alanlar kervanına bende katıldım.başından beri taktir ettiğim bir uygulama..emek veren herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum..yalnız bir sorunum var.seyirtürk androidi iki farklı cihazda kullanıyorum..andrid tvbox ve cep teledonumda..evdeki android tvbox ta vip kısmındaki mail adresi benim başından beri kullandığım üyelik mail adresim ama cep telefonundan kullandığım seyirtürk uygulamasının vip kısmında çıkan e mail adresi yine bana ait olan ama farklı bir mail adresi..dolayısıyla cep telefonumdaki uygulama aktif olmadı..bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..tekrardan teşekkürler
Şöyle açıkayayım, siz iki farklı heasap açmışsınız. Birine bir mail adresinizi ve bir kullanıcı adını vermişsiniz diğerinede ilkinden farklı kullanıcı adı ve mail tanımlamışsınız, doğal olarak sistemimiz bu durumu iki farklı kişi olarak kaydetmiş, üctret transferi yaptığınızda verdiğiniz e-mail adresi ile ilintili olan hesabınız aktive edilmiş.
Tavsiyem şu aktive edilmiş cihazınızdaki kullanıcı bilgilerinizi (kullanıcı adı ve şifre) diğer cihazınızda da girmeniz, böylece o cihazdada aktive edilmiş hesabınızı kullanabilirsiniz.

İki hesabınızın birden aktive edilmesi mümkün değil.

Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

turkmen_m
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen turkmen_m »

Merhaba. Uygulamayı çok beğendim. İki konuda güncelleme isteğinde bulunacağım.
1- dizilerde son bölüm en üstte bulunuyor. Ama yeni başladığımız ve fazla sezonlu bir dizi için bu durum pek iyi değil. Bu yüzden bölümleri yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya sıralama seçenekleri getirilebilir mi? ↓↑ Veya mümkünse sezon sezon ayırmak da işe yarar.
2- İzlediğimiz bölümler farklı renkte yazabilir mi? Fazla dizi olunca hangisini izledim hangi bölümde kaldım hatırlamak zor olabiliyor :)

Kolay gelsin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turkmen_m mesajı için:
muratates73Turan_Turkaz
Değerlendirme: 8.33%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

turkmen_m yazdı:
Prş Eki 22, 2020 3:46 pm
Merhaba. Uygulamayı çok beğendim. İki konuda güncelleme isteğinde bulunacağım.
1- dizilerde son bölüm en üstte bulunuyor. Ama yeni başladığımız ve fazla sezonlu bir dizi için bu durum pek iyi değil. Bu yüzden bölümleri yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya sıralama seçenekleri getirilebilir mi? ↓↑ Veya mümkünse sezon sezon ayırmak da işe yarar.
2- İzlediğimiz bölümler farklı renkte yazabilir mi? Fazla dizi olunca hangisini izledim hangi bölümde kaldım hatırlamak zor olabiliyor :)

Kolay gelsin
VIP olursanız kaldığınız bölüm en üst sıraya gelecek ve son izlediğiniz bölümüm üzerinde kırmızı play ,şareti çıkacaktır. Ama dediğim gibi bu özellik sadece VIP üyelerimize özel.
Turan_Turkaz
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

safa
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen safa »

tengildet yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 2:12 am
safa yazdı:
Sal Eki 20, 2020 10:45 pm
Sonunda ulaşabildim. 20 tl eft gönderdim. Emek desteklenmeli. Yarın hesabınıza geçer. Yanlız bir önerim var. Benim gibi adultla armutla işi olmayanlar için vip2 gibi düşük ücretli bir sistem yapabilirsiniz. En azından arama ve diğer özellikleri kullanabilmeli. Bunu değerlendirin isterseniz.
Desteğiniz için çok teşekkürler.
Seyirtürk ailesinden her kişi destek atmış olsa belki bu vip olayına gerek bile kalmazdı. Ama emek desteklenmeli. Ortada bir emek var sonuçta. Bu arada arkadaşlarada sesleniyorum. İlla vip olmak gerekmiyor. Gönlünüzden ne koparsa destek olalım. İyi çalışmalar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti safa mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Nim
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Nim »

Şuan tüm dünya kanallari Türkiye ulusal sinema spor HD ve HD++ Netflix Amazon prime hepsine para vermeden izliyor iken neden 10 euro?
Uygulamanız güzel eyvallah hiç bir sıkıntı yok programa diyecek hiç bişe yok.
Kusura bakmayın ama yukarıda saydığım ulusal platformalar varken hiç bir içerik üretmeyen bir programa para veremem.
Birde forumda bakıyorum da bu para mevzusundan hiç sikayetci olan yok herke nasıl para yaptıracağız yerini yurdunu söyle hemen gönderelim diyor.ne kadar para harcamaya merakliymissiniz.bakkalda beş kurus para üstünüz kalsa diğer gün beş kurusun kaldı deyip istersiniz.
Bir daha diyorum program hakkını veriyor ama ben o programa para vermem.kaldi kii artık kullanmayı da düşünmüyorum.
Sevgiler saygilar
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Nim mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

scream
Teşekkür etti: 14 kez

Mesaj gönderen scream »

Adult için çeşitli eklentiler var yükleyip kullanılabilir. Sadece film izlemek ve arama yapabilmek için daha farklı bi fiyat olmalıydı bence.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti scream mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

scream yazdı:
Cum Eki 23, 2020 11:11 am
Adult için çeşitli eklentiler var yükleyip kullanılabilir. Sadece film izlemek ve arama yapabilmek için daha farklı bi fiyat olmalıydı bence.
Yanlışınız şurada; biz film izlemeyi kapatmadık, tüm medyalar herkese açık.
Turan_Turkazscream

turkmen_m
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen turkmen_m »

Nim yazdı:
Cum Eki 23, 2020 2:58 am
Şuan tüm dünya kanallari Türkiye ulusal sinema spor HD ve HD++ Netflix Amazon prime hepsine para vermeden izliyor iken neden 10 euro?
Uygulamanız güzel eyvallah hiç bir sıkıntı yok programa diyecek hiç bişe yok.
Kusura bakmayın ama yukarıda saydığım ulusal platformalar varken hiç bir içerik üretmeyen bir programa para veremem.
Birde forumda bakıyorum da bu para mevzusundan hiç sikayetci olan yok herke nasıl para yaptıracağız yerini yurdunu söyle hemen gönderelim diyor.ne kadar para harcamaya merakliymissiniz.bakkalda beş kurus para üstünüz kalsa diğer gün beş kurusun kaldı deyip istersiniz.
Bir daha diyorum program hakkını veriyor ama ben o programa para vermem.kaldi kii artık kullanmayı da düşünmüyorum.
Sevgiler saygilar
Ben öyle düşünmüyorum. Sonuçta içerik üreten platformlar ulusal veya uluslararası ve milyonlarca kullanıcısı var. Uygun fiyata yapmalılar ki herkes izleyebilsin. Onlar az parayla çok kişi üzerinden kazanıyorlar. Bu adamlar da binlerce içeriği topluyor bize sunuyorlar. Yani ortada bir emek var. Gerçi ben bu uygulamayı 3-4 gündür kullanıyorum. Sanırım öncesinde ücretsizdi ve sizin tepkiniz ona. Benzer bir çok platform var diyebilirsiniz ama onlar da reklam alıyor. Bu uygulamada reklam yok sanırım. İnsanlar bir şekilde emeklerinin karşılığını almak istiyor bu normal birşey.

Ben bu uygulamayı nasıl kullandım ondan bahsetmek istiyorum. Aslında benim TV'de Netflix var ve Ağustos 2017'den beri kullanıyorum. Ama son zamanlarda Amazon Prime çıktı ve beğendiğim dizileri var. Televizyonumda Amazon yok, X96 Mini Android Box kullanıyorum (IPTV için) ona da yüklenmiyor amazon, netflix falan. Lisanssız ürünmüş ondan yüklenmiyormuş. Ben de mecbur telefondan dizilla'dan izliyordum. Sonra facebook'taki Netflix Türkiye grubunda birisi bu uygulamadan bahsetmiş. Bi bakayım dedim. Android tv box uyumlu olduğu için, fiyatı da uygun geldiğinden hemen satın aldım. Amazon aylık 7,8 burası da aylık 7,9'a denk geliyor. 10 kuruş farkla ekstra binlerce içerik. Benim için çok avantajlı bir durum :D Eğer seyirTürk android tv box uyumlu olmasaydı işim olmazdı bile :) Hatta dün dizilla'ya sordum tv için uygulama yapacak mısınız diye. Planları varmış ama henüz değil dediler. Onlar çıkarınca burayı kapatabilirim açıkçası.

Herkesin maddi durumu farklı, bişey diyemem ama yıllık 95 tl çok değil sonuçta verilen bir hizmet var. IPTV'ye yıllık 200 veriyorum. Buranın IPTV'sinde bein spor yayınları, belgesel, sinema kanalları falan çok iyi değil sanırım. Kullandığım IPTV'de de dizi/filmler var baya ama burası kadar iyi değil. Sonuçta onlar öncelikli olarak TV üzerine, burasıysa dizi-film üzerine kurulu platformlar. Yani ikisini de kullanmaya mecburum. Netflix de açık kalacak çünkü eşim bu android box'tan falan anlamıyor. Direkt netflix tuşuna basıp girmek istiyor :) Eğer televizyonum smart değil de android olsaydı seyirTürk üyeliğinden sonra netflix'i kapatırdım zaten.

Yani dediğim gibi maddi durum konusunda kimseye bir şey diyemem ama aylık 8 tl gayet uygun bence. Ha tepkiniz eskiden ücretsizdi şimdi niye ücretli diyorsanız, birçok uygulama var reklamsız versiyonları paralı olan. Burası da öyle yapabilir. Aramalar, favoriler herkese açık olur ama arama yapmadan önce reklam izletir. Ana sayfaya, favoriler sayfasına banner reklam koyar falan. Biz para verenler de reklamsız takılırız. böylece win-win durumu olabilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turkmen_m mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

kamilcicek
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

tengildet yazdı:
Cum Eki 23, 2020 2:17 pm
scream yazdı:
Cum Eki 23, 2020 11:11 am
Yanlışınız şurada; biz film izlemeyi kapatmadık, tüm medyalar herkese açık.
Teorik olarak tüm medyalar herkese açık ama bulabilirsen.
Ücretli yapmanızda haklılık payı illaki var. Emek var sonuçta. Sıfır reklamlı bir uygulama da para kazanmaz tabiki. Bir şekilde yapılan emeğin karşılığı olmalı. Ama bir arkadaşın teklifi gibi uygulamanın her alanını kullanmayanlar için kısıtlı bir vip lite gibi bir oluşum olmalı diye düşünüyorum. @staluer den Alıntı yapıyorum

“ içerik durumuna göre şu şekilde olabilir ;

- seyirTURK : Ücretsiz ( arama favori kaldığın yer öne gelme adult hariç )
- seyirTURK Lite : 20-30TL (Arama yapılabilir, Favori eklenebilir, Adult Hariç, İPTV hariç vb)
- seyirTURK Pro : 95TL (hepsi dahil)

En azından böyle bir düşünceniz varmı yokmu. Yoksa sadece vip 10 Euro ve normal üyelik mi ?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kamilcicek mesajı için:
Turan_Turkaz