VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1244 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen tengildet »

Arkadaşlar hepinize teşekkür etmek istiyorum. Bunu sadece kendi adıma değil tüm seyirTURK ekibi adına yapıyorum.
Öneri ve eleştirilerinizi her zaman can kulağıyla dinleyip dört gözle okuyor notlarımızı alıyoruz. Zamanı geldiğinde yada sırası diyelim, uygulamaya özen gösteriyoruz. Her öneriniz olmasa bile büyük bir kısmını uyguluyoruz. Bazıları ise maalesef Sistemin getirdiği kısıtlar yüzünden uygulanamıyor.
Bu forum konusunda yazan her şeyi de çok dikkatli okuyup anlamaya çalışıyoruz.
Yazdıklarınıza yanıt veremesek bile bilin ki yazdıklarınızın her birini okuyoruz. Forumda yazılan her mesajı okuyoruz tek birini bile atmadan.
Her yazılan mesaj için, okuduktan sonra mutlaka Teşekkür butonuna basıyorum ki okuduğum ve yazana minnettar olduğum anlaşılsın

Sonuç olarak tüm önerilerini ve eleştirilerini bizden sakınmayan tüm dostlara çok ama çok teşekkür ediyorum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homerskaragozonurcicek35MORUKTuran_TurkazgentlemenSerkaniceburhank07
Değerlendirme: 37.5%

bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

kamilcicek
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

safa yazdı:
Sal Eki 20, 2020 10:45 pm
tengildet yazdı:
Sal Eki 20, 2020 11:51 am
staluer yazdı:
Sal Eki 20, 2020 8:55 am
Merhaba,
Film-Dizi seçtiğimizde 2 seçenek gelmeli ; Türkçe Dublaj - Türkçe Altyazı
Seçtiğimize göre tüm linkler aynı anda görülmeli, çalışan sağlam ve kaliteli olana göre yukarıdan aşağıya sıralanmalı. Özellikle çalışmayan linkler gözükmese çok iyi olur.
Yani kısa ve hızlı bir link kontrol gerekli. Hem çalışan linkler hem de yüksek kaliteli videolar için.
Teşekkürler.
Zaten hem altyazılı hem turkce dublaj olan linkler filmi seçtiğinizde aynı anda geliyor, ve görüntüleniyor. Sıralama ve çalışmayan linkleri silme işi yapılbilseydi inanın baştan yapmıştık. Ama düşünelim bir ne yapabiliriz.
Sonunda ulaşabildim. 20 tl eft gönderdim. Emek desteklenmeli. Yarın hesabınıza geçer. Yanlız bir önerim var. Benim gibi adultla armutla işi olmayanlar için vip2 gibi düşük ücretli bir sistem yapabilirsiniz. En azından arama ve diğer özellikleri kullanabilmeli. Bunu değerlendirin isterseniz.
Arkadaşın tavsiye ettiği Vip 2 gibi bir alternatifi destekliyorum. Hem program yapımcılarını hemde kullanıcılar için uygun seçenek olmuş olur. Düşünürseniz bu konuyu seviniriz. Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kamilcicek mesajı için:
tengildetTuran_Turkazhukaos
Değerlendirme: 12.5%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

safa yazdı:
Sonunda ulaşabildim. 20 tl eft gönderdim. Emek desteklenmeli. Yarın hesabınıza geçer. Yanlız bir önerim var. Benim gibi adultla armutla işi olmayanlar için vip2 gibi düşük ücretli bir sistem yapabilirsiniz. En azından arama ve diğer özellikleri kullanabilmeli. Bunu değerlendirin isterseniz.
Desteğiniz için çok teşekkürler.
Turan_Turkazsafa
Değerlendirme: 8.33%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

staluer
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen staluer »

tengildet yazdı:
Sal Eki 20, 2020 3:11 pm
staluer yazdı:
Sal Eki 20, 2020 2:54 pm

Bilemedim.
Benim bir filme girmem 30-40 saniyeyi geçiyor bazen. En iyi kalite hangisinde diye tek tek bakıyorum :)))
oynamasına başladığı süredir o ki ona bir şey yapamayız videoyu barındıran site ile ilgili,
Ben film afişine tıkladıktan sonra gelen detay sayfasına giriş 15 saniye olur demiştim :)
Önüme temiz, çalışan, kaliteli linkler düşecekse benim için makul süre :))
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti staluer mesajı için:
Turan_Turkaztengildet

staluer
Teşekkür etti: 4 kez

Mesaj gönderen staluer »

kamilcicek yazdı:
Sal Eki 20, 2020 11:13 pm
safa yazdı:
tengildet yazdı:
Sal Eki 20, 2020 11:51 am

Zaten hem altyazılı hem turkce dublaj olan linkler filmi seçtiğinizde aynı anda geliyor, ve görüntüleniyor. Sıralama ve çalışmayan linkleri silme işi yapılbilseydi inanın baştan yapmıştık. Ama düşünelim bir ne yapabiliriz.
Arkadaşın tavsiye ettiği Vip 2 gibi bir alternatifi destekliyorum. Hem program yapımcılarını hemde kullanıcılar için uygun seçenek olmuş olur. Düşünürseniz bu konuyu seviniriz. Teşekkürler.
İçerik durumuna göre şu şekilde olabilir ;

- seyirTURK : Ücretsiz
- seyirTURK Lite : 20-30TL (Arama yapılabilir, Favori eklenebilir, Adult Hariç, İPTV hariç vb)
- seyirTURK Pro : 95TL
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti staluer mesajı için:
kamilcicekTuran_Turkazburhank07tengildetscreammuratates73
Değerlendirme: 25%

turbetfur
Teşekkür etti: 19 kez

Mesaj gönderen turbetfur »

Vip almayı bende düşünüyorum belki şu adult harici bir vip üyelik daha uygun fiyata çıkarırsınız diye bekliyorum. Böyle bir ihtimal var mı? Arama ve favori olayı olsun yeter
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti turbetfur mesajı için:
tengildethukaosTuran_Turkazmuratates73
Değerlendirme: 16.67%

Kullanıcı avatarı
karagoz
Teşekkür etti: 236 kez

Mesaj gönderen karagoz »

Olaya kendi açımdan yorumumdur kimse gücenmesin lütfen..Arama ve Favori olduktan sonra geriye ne kalıyor?Ustalar şartları ve destek ücretini belirlemiş bizlere sunmuş.Destek bu şekilde olunursa olunur yada normal üyeliğe aynen devam edilir.İptv Üyeliğim var Adult kanal Vod bir sürü.Netflix ve Amazon Prime da var torent zaten cepte.Uygulamayı aylardır yıllardır kullanıyoruz.Ben bilmediğim için soruyorum sizlerin bildiği bir uygulama varmı misal ben yerli dizi izlemem Yerli diziler olmasın yada Netflixe üyeyim netflix dizileri filmleri olmasın ücret şu olsun diyebildiğiniz?Maçları veren platforma diyebiliyormuyuz ben şu takımı tutuyorum sadece bunun maçları olsun ücreti bu olsun vs.vs.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti karagoz mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

turbetfur yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 9:42 am
Vip almayı bende düşünüyorum belki şu adult harici bir vip üyelik daha uygun fiyata çıkarırsınız diye bekliyorum. Böyle bir ihtimal var mı? Arama ve favori olayı olsun yeter
fiyat politikamızda çok uzun bir süre değişiklik olmayacak.
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 4.17%

deniz68
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen deniz68 »

Bu vip konusunda benim de bir önerim olacak.vip ful 10 euro birde adultla iptv ile işi olmayanlar için (benim gibi) sadece film ve dizi platformu yapsanız ve daha az ücretlendirseniz?. teknik olarak mümükün mü acaba?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deniz68 mesajı için:
Turan_Turkazmuratates73

kamilcicek
Teşekkür etti: 7 kez

Mesaj gönderen kamilcicek »

karagoz yazdı:
Çrş Eki 21, 2020 10:59 am
Olaya kendi açımdan yorumumdur kimse gücenmesin lütfen..Arama ve Favori olduktan sonra geriye ne kalıyor?Ustalar şartları ve destek ücretini belirlemiş bizlere sunmuş.Destek bu şekilde olunursa olunur yada normal üyeliğe aynen devam edilir.İptv Üyeliğim var Adult kanal Vod bir sürü.Netflix ve Amazon Prime da var torent zaten cepte.Uygulamayı aylardır yıllardır kullanıyoruz.Ben bilmediğim için soruyorum sizlerin bildiği bir uygulama varmı misal ben yerli dizi izlemem Yerli diziler olmasın yada Netflixe üyeyim netflix dizileri filmleri olmasın ücret şu olsun diyebildiğiniz?Maçları veren platforma diyebiliyormuyuz ben şu takımı tutuyorum sadece bunun maçları olsun ücreti bu olsun vs.vs.
İstenirse niçin olmasın. Örnekleride var tabiki.
Beinconnect gibi aile sinema full olanları var. Beinsport tuttuğun takımın maçını alabiliyordun. Birde örnek olmasına da ekstra gerek yok açıkçası. İstenirse yapılır. Seyirtürk lite yapılabilir arkadaşların dediği gibi. İp tv ve adult olmayan fiyatı daha uygun. Ben onu bekliyorum açıkçası. Çıkana kadar vip almam muhtemelen. Teşekkürler
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti kamilcicek mesajı için:
Turan_Turkazmuratates73