VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 2242 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen tengildet »

mesutpeker yazdı:
Pzr May 29, 2022 11:41 am
Bir aylık vip üyelik ücretini ibana yolladım
Aktivasyonunuz yapıldı.
Teşekkürler.

bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

[email protected]
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen [email protected] »

Öncelikle merhabalar birkaç yerden yazdım tekrardan buradan da yazayım dedim ta ki sizden cevap gelene kadar bu VIP üyeliğini Ben satın alırsam kaç cihazda ayrı ayrı kullanabilirim Ben de bir Android TV Android TV Android telefon var üçünde ayrı ayrı bir şekilde kullanabilir miyim

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

[email protected] yazdı:
Pzt May 30, 2022 10:49 pm
Öncelikle merhabalar birkaç yerden yazdım tekrardan buradan da yazayım dedim ta ki sizden cevap gelene kadar bu VIP üyeliğini Ben satın alırsam kaç cihazda ayrı ayrı kullanabilirim Ben de bir Android TV Android TV Android telefon var üçünde ayrı ayrı bir şekilde kullanabilir miyim
Bu konunun ilk mesajında sorunuzun yanıtı var okuyunuz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

sgurkan
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen sgurkan »

İban No Alabilirmiyim

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

sgurkan yazdı:
Çrş Haz 01, 2022 5:51 pm
İban No Alabilirmiyim
Uygulamalarımızı menülerinde bulunan VIP Bilgi kısmında güncel bilgileri bulabilirsiniz.

atillabostan

Mesaj gönderen atillabostan »

Merhaba,
Nereye yazacağımı bulamadığımdan buraya yazdım. VIP üyeyim dizilerin güncellemesi yapılmıyor galiba. FOX tv de yayınlanmış AŞK Yeniden dizisini izlemeye başladım ama 2. Sezonu sizde yok. 6 yıl öncesinin dizisi. Halbuki kendi sitesinde ve youtube da var. İlla talep etmek mi gerekiyor yoksa sizin hizmetinizde güncellemeler yapılmıyor mu?
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti atillabostan mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 2.33%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

atillabostan yazdı:
Pzr Haz 05, 2022 9:06 am
Merhaba,
Nereye yazacağımı bulamadığımdan buraya yazdım. VIP üyeyim dizilerin güncellemesi yapılmıyor galiba. FOX tv de yayınlanmış AŞK Yeniden dizisini izlemeye başladım ama 2. Sezonu sizde yok. 6 yıl öncesinin dizisi. Halbuki kendi sitesinde ve youtube da var. İlla talep etmek mi gerekiyor yoksa sizin hizmetinizde güncellemeler yapılmıyor mu?
6 yıl demişsiniz :) dizi yayınlanalı. Hem de yerli dizi.
Her gün güncelleme yapmadığımızı düşünüyorsanız, bu tavrınız cidden üzer. Ancak şunu belirteyim kaç film kaç dizi ve link takibi yaptığımızı viewtopic.php?f=14&t=120 adresinde her gün güncellenen istatistiklerde bulabilirsiniz. Bu kadar farklı sistem ve kaynaktan link almanın yanında eski bir kaç diziyi atlamış olmamız sizce de mümkün değil mi? Biz çok büyük kaynaklara sahip bildiğiniz platformlardan değiliz ama elimizden geleni ve fazlasını yapıyoruz. Neyse sonuçta bu sistemi ( kullanıcılar + yazılımlar + programcılar) bir aile olarak görüp, her noktadan gelen şikayet bilgi ve isteklere dikkat edip hayata geçiriyoruz. Elbette hatırlatmalarınız gerekebilir, hatırlatın ne kaybedersiniz. Bu hatırlatmalarınız hem size hem bize fayda sağlar ancak.

En kısa sürede dediğiniz konuyu inceleyeceğiz.

Teşekkürler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
homers
Değerlendirme: 2.33%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

@atillabostan belirttiğiniz diziye ait eksik kısımlar tamamlanmıştır.
Geri bildiriminiz için teşekkürler.

atillabostan

Mesaj gönderen atillabostan »

İlginiz için teşekkür ederim. Ben bir dizi içeriği eklendiğinde niye tamamı eklenmemiş diye düşündüm. Hatırlatma yazacaktım ama yalnızca dizi tavsiye başlığınız var. Öneri ve taleplerin yazılacağı bir başlık göremedim.
Sizinde müşterinize cevap verişiniz bence hoş değil. Siz bir araba alsanız içinden akü çıkmasa üretici fabrika personeli kaç tane parça ile uğraşıyor diye cevap verseler ne düşünürsünüz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti atillabostan mesajı için:
tengildetfb_44
Değerlendirme: 4.65%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

atillabostan yazdı:
Pzr Haz 05, 2022 5:27 pm
İlginiz için teşekkür ederim. ...
Rica ederim.
İstediğiniz konuya yazabilirsiniz, hatta daha iyisi kendinizde bir konu açabilirsiniz. İletişim kurup geri bildirim vermeniz hepimizi sevindirir.