VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 2242 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen tengildet »

_ATi_ yazdı:
Pzr May 22, 2022 2:49 pm
[email protected] adına VIP ödemesi geçildi aktif edebilir misiniz teşekkürler...
Merhaba,
Ödemeniz şu ana kadar hesabınıza yansımamış durumda. Dilerseniz Alıcı IBAN ını ve isim soy ismini kontrol ediniz( iki sim ve bir soy isimden oluşuyor). Eğer hata varsa gönderiniz bize ulaşmadan bankanız tarafından size iade edilecektir.
Eğer bilgiler doğru ise ve işleminizi FAST sistemi ile yapmayıp EFT ile yaptıysanız hesaba ilk işgünü olan yarın yansıyacaktır. Kontrol edip dönerseniz yardımcı olmaya çalışalım.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
_ATi_
Değerlendirme: 2.33%

bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

_ATi_
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen _ATi_ »

tengildet yazdı:
_ATi_ yazdı:
Pzr May 22, 2022 2:49 pm
[email protected] adına VIP ödemesi geçildi aktif edebilir misiniz teşekkürler...
Merhaba,
Ödemeniz şu ana kadar hesabınıza yansımamış durumda. Dilerseniz Alıcı IBAN ını ve isim soy ismini kontrol ediniz( iki sim ve bir soy isimden oluşuyor). Eğer hata varsa gönderiniz bize ulaşmadan bankanız tarafından size iade edilecektir.
Eğer bilgiler doğru ise ve işleminizi FAST sistemi ile yapmayıp EFT ile yaptıysanız hesaba ilk işgünü olan yarın yansıyacaktır. Kontrol edip dönerseniz yardımcı olmaya çalışalım.
Evet şimdi bende baktım EFT yapmışım Resim neyse yarın hesabınıza geçer aktif edersiniz teşekkürler Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Şimdiden aktivasyonuzu yapalım. Ulaşmazsa yazışırız.
Kaç aylık almıştınız?
_ATi_
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

_ATi_
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen _ATi_ »

İlk defa VIP Servisini deneyeceğim o yüzden 1 aylık aldım bitiminde 1 yıllık almayı düşünüyorum teşekkürler ☺️

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

_ATi_ yazdı:
Pzr May 22, 2022 8:41 pm
İlk defa VIP Servisini deneyeceğim o yüzden 1 aylık aldım bitiminde 1 yıllık almayı düşünüyorum teşekkürler ☺️
Aktivasyonunuz yapıldı.
Teşekkürler.
_ATi_

Vegacruz
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen Vegacruz »

Selamlar,yeni üye oldum.
Vip uygulaması için deneme amaçlı Kodi uygulamasında belirtilen IBAN numarasına 1 aylık bedelin biraz üstü gönderim yaptım.ilgilenirseniz sevinirim.

Mailim : [email protected]

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Vegacruz yazdı:
Cum May 27, 2022 3:20 pm
Selamlar,yeni üye oldum.
Vip uygulaması için deneme amaçlı Kodi uygulamasında belirtilen IBAN numarasına 1 aylık bedelin biraz üstü gönderim yaptım.ilgilenirseniz sevinirim.
VIP aktivasyonunuz yapıldı.
Teşekkürler.

mesutpeker

Mesaj gönderen mesutpeker »

Kodi de iban göremedim, iban numarası gönderirseniz deneme amaçlı 1 aylık vip üyelik almak istiyorum.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

mesutpeker yazdı:
Cmt May 28, 2022 11:53 am
Kodi de iban göremedim, iban numarası gönderirseniz deneme amaçlı 1 aylık vip üyelik almak istiyorum.
Menüde Bilgi, VIP Bilgi kısmına bakınız açılan pencere 3 sayfadır aşağı doğru kaydırarak diğer sayfalara ulaşabilirsiniz.

mesutpeker

Mesaj gönderen mesutpeker »

Bir aylık vip üyelik ücretini ibana yolladım
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti mesutpeker mesajı için:
âhmet