VIP açıklaması

abakir04
Teşekkür etti: 0

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen abakir04 »

ödeme yaparken [email protected] olarak yaptım. VIP aktif edilmiştir mesajı geldi. ancak uygulamada e-mail adresim [email protected]. görünüyor. bunu nasıl düzeltebilirim.

atillabostan

Mesaj gönderen atillabostan »

Selam,
VIP üye oldum kullanıyorum ama Rabbit lerde büyük sıkıntı var. VPN kapalı iken videoları izleyemiyorum medya yok diyor. VPN açıkken Rabbit menüleri siliniyor. Bu saçmalık nasıl düzelir.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 2242 kez

Mesaj gönderen tengildet »

atillabostan yazdı:
Çrş May 11, 2022 2:45 pm
Selam,
VIP üye oldum kullanıyorum ama Rabbit lerde büyük sıkıntı var. VPN kapalı iken videoları izleyemiyorum medya yok diyor. VPN açıkken Rabbit menüleri siliniyor. Bu saçmalık nasıl düzelir.
VPN açıkken sıkıntı olmamalı.
Sistemizniz ile ilgili bir problem yaşıyorsunuz.
Şöyle yapın
Android-ayarlar-uygulamalar-seyirturk-verileri temizle yapın muhtemelen düzelecektir.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

abakir04 yazdı:
Çrş May 11, 2022 2:28 pm
ödeme yaparken [email protected] olarak yaptım. VIP aktif edilmiştir mesajı geldi. ancak uygulamada e-mail adresim [email protected]. görünüyor. bunu nasıl düzeltebilirim.
[email protected] VIP yapıldı diğer hesabınız silindi.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

abakir04

Mesaj gönderen abakir04 »

profilimdeki [email protected] sildim. [email protected] tanımladımve şifreyi de değiştirdim. ancak bu hesapla uygulamaya giremiyorum. şifre hatalı diyor.

lifeisunfair

Mesaj gönderen lifeisunfair »

tengildet yazdı:
Çrş May 11, 2022 11:49 am
lifeisunfair yazdı:
Çrş May 11, 2022 9:45 am
Ödeme yapıldı. [email protected]
Aktivasyonunuz yapıldı.
Teşekkürler.
Teşekkür ama şöyle bir sorun var. Uygulamayı hem telefona hem TV box a kurdum. Telefondan kullanıcı adı ve şifreyi girdim sıkıntı yok, TV den girmeye çalıştığımda "Bu kullanıcı Adı ile üyelik Bulunmakta, Eğer Kullanıcı adı size Aitse şifreniz yanlış" diyor. Şifreyi değiştirerek tekrar denedim telefonda anında giriyor ama TV de aynı hatayı vermeye devam ediyor.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

şifrenizi yanlış giriyorsunuz Mitv de , huawei de girdiğinizden farklı bir şifre girerek deniyorsunuz.
Şifrenizi hatırlamıyorsanız Bu sayfanın en üst kısmında bulunan Şifre değiştirme linkindeki UYGULAMA şifresi değiştirme butonunu kullanarak şifrenizi sıfırlayın lütfen.
Aynı sıkıntıyı yaşarsanız bana şifrenizi özelden bildirin kontrol edeyim tekrar.

Orqun1907

Mesaj gönderen Orqun1907 »

İyi günler
[email protected] 12 aylık ödeme yapıldı

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Orqun1907 yazdı:
Cum May 13, 2022 2:30 pm
İyi günler
[email protected] 12 aylık ödeme yapıldı
Aktivasyonunuz yapıldı.
Teşekkürler.

melihcancendek

Mesaj gönderen melihcancendek »

GÜNCEL FİYAT NEDİR ? ÖDEME YAPMAK İSTİYORUM . Mİ BOX S TE UYGULAMA VAR VİP AKTİF ETMEK İSTİYORUM.