VIP açıklaması

herpnex
Teşekkür etti: 0

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen herpnex »

Merhabalar bugün sabah vip üye oldum mail ile dönüş yaptınız ancak tv box da ayarlar bölümünde üyelik ayarlarına bilgilerimi girdim ve oturum açık lütfen ana sayfaya dönün uyarısını aldım. Vip bilgileri kısmına girdiğimde herhangi bir değişiklik yoktu. Uygulamayı kapatıp açtım bu sefer mail ekleme uyarı geldi mailimi giriyorum ekle diyorum. Mailiniz eklenemedi lütfen bir sonraki açılışta tekrar deneyin diyor. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

herpnex

Mesaj gönderen herpnex »

Tv box uygulamasında mı bir arza var herhalde diye düşündüm Android telefon uygulamasında denedim aynı hataları alıyorum

herpnex

Mesaj gönderen herpnex »

Başka bir mail ekledim onu kabul etti tabiki ondada vip durumu aktif değil diyor. Sadece kendi vip üyelik aldığım maili kabul etmiyor çok ilginç. Sanırım vip üye olmadan önce vip üyelik alacağım maili eklemen lazımdı

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1567 kez

Mesaj gönderen tengildet »

herpnex yazdı:
Cmt Nis 17, 2021 12:38 pm
Başka bir mail ekledim onu kabul etti tabiki ondada vip durumu aktif değil diyor. Sadece kendi vip üyelik aldığım maili kabul etmiyor çok ilginç. Sanırım vip üye olmadan önce vip üyelik alacağım maili eklemen lazımdı
Sorununuzu çözebilmek adına size özel mesaj attım okuyunuz, teşekkürler.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Zoro
Teşekkür etti: 2 kez

Mesaj gönderen Zoro »

Vip üyeliğimin aktif olmaması hakkında yukarıdaki üyenin karşılaştığı aynı durum ben de oldu..

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Zoro yazdı:
Pzr Nis 18, 2021 10:28 pm
Vip üyeliğimin aktif olmaması hakkında yukarıdaki üyenin karşılaştığı aynı durum ben de oldu..
Muhtemelen ikinci bir üyelik açtınız sorun ondan kaynaklanıyor,
Kontrol ettiğimde bir ozan kullanıcı isminiz var birde zoro, VIP üyelik aldığınızda bize bildirdiğiniz mail ile ilişkili olan hesabınız ozan VIP yapılmış.
zoro sonradan açılmış bir hesap ve VIP değil,
Girişinizi ozan olarak yapın lütfen, giriş kısmında mailinizi girmeden giriş yapın mail sistemde tanımlı olduğundan bir sonraki girişinizde kendi gelecektir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Zoro
Değerlendirme: 3.7%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

yukarıdaki açıklamamı özel mesaj olarak da gönderdim, oradan da okuyabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlamıyorsanız bana özelden yeni şifrenizi bildirin değiştirelim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Zoro

Turkisch38

Mesaj gönderen Turkisch38 »

Merhaba,
Vip üyelik için ücreti hangi hesaba eft ile gönderebilirim ve önce mi box'tan seyirtürk e girip orada mail adresi mi oluşturmam gerekiyor. Sizin mail adresinize mail mi göndermem gerekiyor? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Turkisch38 yazdı:
Cum Nis 23, 2021 11:50 am
Merhaba,
Vip üyelik için ücreti hangi hesaba eft ile gönderebilirim ve önce mi box'tan seyirtürk e girip orada mail adresi mi oluşturmam gerekiyor. Sizin mail adresinize mail mi göndermem gerekiyor? Teşekkürler.
İlk mesajı tam okumadığınız anlaşılıyor, buradanda tekrar edeyim:
Uygulamamızı açın Menü tuşuna basın,
VIP Bilgi kısmında IBAN larımız var TL IBAN ına gerekli miktarı transfer ediniz, transferi yaparkende Uygulamımıza normal üyelik açarken kullandığınız maili yazınki kimi VIP yapacağız bilelim.
Teşekkürler.

erolcolak

Mesaj gönderen erolcolak »

bir aylık vip üyeliğimi yeniledim bilginize
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti erolcolak mesajı için:
tengildet