VIP açıklaması

Kullanıcı avatarı
karagoz
Teşekkür etti: 271 kez

Re: VIP açıklaması

Mesaj gönderen karagoz »

tepe yazdı:
Prş Mar 11, 2021 11:56 am
tengildet yazdı:
Prş Mar 11, 2021 11:40 am
Evet bunlar programlara gönderdiğimiz film bilgileri. Ama yaşadığınız sorunla alakalı değiller. Ruslar ne dedi :)
Rus bir arkadaşım Kodi Direct'i programlayan kişi'yi tanıdığını belirtti ona sizin pluginsi verdim o inceleyecek.,Neticeyi Size bildireceğim.
Eli değmişken tizen için de ayarlasa.Yapana bir büyük sözüm vardı :)

sametkara
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen sametkara »

Merhabalar, vip için giriş sağlayamıyorum. yardımcı olabilir misiniz? Ayarlar kısmına girdiğimde Kategori yok olarak görünüyor. Çözümü bulamadım. Ekte fotoğrafı mevcut
Dosya ekleri
IMG_1167.jpg

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
Teşekkür etti: 1559 kez

Mesaj gönderen tengildet »

sametkara yazdı:
Pzr Mar 14, 2021 12:18 pm
Merhabalar, vip için giriş sağlayamıyorum. yardımcı olabilir misiniz? Ayarlar kısmına girdiğimde Kategori yok olarak görünüyor. Çözümü bulamadım. Ekte fotoğrafı mevcut
Hangi cihaz? enigma2 ise maalesef ayarlara giriş yapılamıyor. sebebini bulamadık henüz elimizde enigma2 cihaz olmadığı için.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

sametkara

Türkvod'un girişini sağlamıştım ama şu anda seyirtürk için giriş sağlayamıyorum. Kaybolmuş.. Cihazım Microsoft Xbox Series X

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

Cihazla ilgili hiç bir bilgim yok. Doğal olarak kodi nereye ne atar bilemiyorum. Yani kodi.log dosyasını bulup bana göndermeniz sorunu bulmama yardımcı olabilir.
Genelleme yaparsak:
kodi yi kaldırıp yeniden kurmak, kodi içinden addonsa oradan my addons a girip all seçip seyirTURK ü bulup Kaldır deyip kaldırılabilir ve sonra kodi kapatılıp açılarak repomuzdan tekrar kurulabilir. tabi bunların hiç birini denemediyseniz.
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

ost7979

Mesaj gönderen ost7979 »

Hayırlı geceler uygulamanızı mi boxta kullanıyorum gayet memnunum. Vip üye olmayı düşünüyorum hesabınıza ücreti yatırdıktan sonra ne yapmalıyım? Açıklama kısmına kullanıcı adı ve emailimi yazacağım yoksa buradan mı bilgi vereceğim yardımcı olursanız memnun olurum.

sametkara

mecbur kaldırıp yeniden kurdum. şu an şifre kısmı aktif.. gittigidiyor üzerinden sipariş verdim inşallah bugün aktif olur :kahve
tengildet yazdı:
Pzr Mar 14, 2021 5:54 pm
Cihazla ilgili hiç bir bilgim yok. Doğal olarak kodi nereye ne atar bilemiyorum. Yani kodi.log dosyasını bulup bana göndermeniz sorunu bulmama yardımcı olabilir.
Genelleme yaparsak:
kodi yi kaldırıp yeniden kurmak, kodi içinden addonsa oradan my addons a girip all seçip seyirTURK ü bulup Kaldır deyip kaldırılabilir ve sonra kodi kapatılıp açılarak repomuzdan tekrar kurulabilir. tabi bunların hiç birini denemediyseniz.

tepe

Mesaj gönderen tepe »

tepe yazdı:
Prş Mar 11, 2021 11:56 am
tengildet yazdı:
Prş Mar 11, 2021 11:40 am
Evet bunlar programlara gönderdiğimiz film bilgileri. Ama yaşadığınız sorunla alakalı değiller. Ruslar ne dedi :)
Rus bir arkadaşım Kodi Direct'i programlayan kişi'yi tanıdığını belirtti ona sizin pluginsi verdim o inceleyecek.,Neticeyi Size bildireceğim.
Merhabalar,
Konu ile ilgili ısrar ettim hatta biraz bekledim ama sonuçta ilk başta söyledikleri şeyi tekrar söylediler;‘’Kendin bak,aynısını uygula öğren ve yap zor bir şey değil. ‘’

-http://6ivi.com/ bu sizin seyirTURK karşılığı siteleri ,
-bu da plugins’i ;plugin.video.hdrezka.tv

Buraya ;-http://6ivi.com/ girdiğinizde seyirTURK ile aynı olduğunu göreceksiniz,
-plugin.video.hdrezka.tv plugins’ i ise burada; https://mega.nz/folder/0hViGRAI#GcZXGoYkYwmm-NTpdzNTkg

Sizin çok daha kolay işin içinden çıkacağınızı biliyorum,kısa zamanda neticesi ile ilgili haber verirseniz sevinirim.

Kolaylıklar diliyorum.
tepe

sametkara

Merhabalar, VIP olmama rağmen Rabbit'e erişim sağlayamadım. Üye girişi yaptım. Kontrol ettim 15.03.2022 tarihine kadar vip üyeyim. Bilgisayarda açılıyor ama Xbox cihazımda açılmıyor. Nasıl çözebilirim? Ekran görüntüsü paylaştım
Dosya ekleri
IMG_1170.jpg

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin

siz ayarlarada giremiyordunuz? girip giriş yapabildiniz mi xbox da?