15 Ekim 2020 tarihinde VIP sistemine geçeceğiz.

Kullanıcı avatarı
Sarkastik
3
Teşekkür etti: 2 kez

Re: 15 Ekim 2020 tarihinde VIP sistemine geçeceğiz.

Mesaj gönderen Sarkastik »

tengildet yazdı:
Cum Eki 02, 2020 3:47 pm
mailinizdeki ilk noktadan dolayı bir sıkıntı yaratmış. Dilerseniz bana uygulamadaki kullanıcı adınızı özel mesaj olarak atın buradan ekleyelim.
teşekkür ederim az önce denedim ve oldu. aynı hatayı almadığım gibi mailiniz eklendi uyarısı aldım. Açıkçası bu işlemi belki vip kullanıcı olurum ihtimalinden dolayı yaptım. Çünkü uygulamanızı uzun süredir epey aktif kullanıyorum. Hem android tv hem android telefounumda yüklü. Aslında netflix, amazon, bein connect aboneliklerim var üstüne stremio ve teatv gibi uygulamalar kullanıyorum ama sizin uygulamadan aldığım keyfi hiçbiri vermiyor. Bence artıları şöyle;

- Birçok uygulamada olmayan çoğu içeriği site site gezip bir dünya reklama, virüs yazılıma maruz kalmadan birkaç tıkla izleyebilme özelliği,

- Yabancı film ve dizileri altyazılı izleme taraftarıyım ama bazen bir içeriği türkçe dublajlı bulmak epey zor. Özellikle çocuklarla izlemek istediğim popüler animasyon filmlerde dublaj şart oluyor. Bu konuda seyirtürk büyük kurtarıcı.

- Buffer olayının netflix'ten aşağı kalır yanı yok. Beklemeden anında açılıyor olması çok iyi. Para vererek izlediğim bein connect bile bu konuda çok zayıf mesela.

- Uygulamanın arayüzü çok iyi, çok basit, acaip kullanım kolaylığı sağlıyor, android tv desteği olması ve tv kumandasıyla kullanılması ekstra şahane bir durum. Üstelik sürekli ilgilenen bir geliştiricisi var. Saldım çayıra mevlam kayıra değil.

Tek zayıf bulduğum yanı filtreleme özellikleri. Diyelimki film türlerini seçiyorum, korku kategorisini açtığımda sonraki filtreleme türü sadece imdb puan aralıklarına göre yapılıyor. (9-10 arası, 8-9 arası gibi) Mesela korku kategorisini yeni filmlerden eskiye göre sıralarken her seneyi de kendi içinde yüksek puanlıdan düşük puanlıya göre sıralasa fena mı olur. Böylece 2019 yılı içindeki farklı bir yıldaki en iyi korku filmlerini kolaylıkla bulabiliriz.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sarkastik mesajı için:
tengildetdeşarjTeJRTuran_Turkazhomershoyares
Değerlendirme: 9.23%

Kullanıcı avatarı
deşarj
4
Teşekkür etti: 512 kez

Mesaj gönderen deşarj »

Sarkastik yazdı:
Cum Eki 02, 2020 4:55 pm
tengildet yazdı:
mailinizdeki ilk noktadan dolayı bir sıkıntı yaratmış. Dilerseniz bana uygulamadaki kullanıcı adınızı özel mesaj olarak atın buradan ekleyelim.
teşekkür ederim az önce denedim ve oldu. aynı hatayı almadığım gibi mailiniz eklendi uyarısı aldım. Açıkçası bu işlemi belki vip kullanıcı olurum ihtimalinden dolayı yaptım. Çünkü uygulamanızı uzun süredir epey aktif kullanıyorum. Hem android tv hem android telefounumda yüklü. Aslında netflix, amazon, bein connect aboneliklerim var üstüne stremio ve teatv gibi uygulamalar kullanıyorum ama sizin uygulamadan aldığım keyfi hiçbiri vermiyor. Bence artıları şöyle;

- Birçok uygulamada olmayan çoğu içeriği site site gezip bir dünya reklama, virüs yazılıma maruz kalmadan birkaç tıkla izleyebilme özelliği,

- Yabancı film ve dizileri altyazılı izleme taraftarıyım ama bazen bir içeriği türkçe dublajlı bulmak epey zor. Özellikle çocuklarla izlemek istediğim popüler animasyon filmlerde dublaj şart oluyor. Bu konuda seyirtürk büyük kurtarıcı.

- Buffer olayının netflix'ten aşağı kalır yanı yok. Beklemeden anında açılıyor olması çok iyi. Para vererek izlediğim bein connect bile bu konuda çok zayıf mesela.

- Uygulamanın arayüzü çok iyi, çok basit, acaip kullanım kolaylığı sağlıyor, android tv desteği olması ve tv kumandasıyla kullanılması ekstra şahane bir durum. Üstelik sürekli ilgilenen bir geliştiricisi var. Saldım çayıra mevlam kayıra değil.

Tek zayıf bulduğum yanı filtreleme özellikleri. Diyelimki film türlerini seçiyorum, korku kategorisini açtığımda sonraki filtreleme türü sadece imdb puan aralıklarına göre yapılıyor. (9-10 arası, 8-9 arası gibi) Mesela korku kategorisini yeni filmlerden eskiye göre sıralarken her seneyi de kendi içinde yüksek puanlıdan düşük puanlıya göre sıralasa fena mı olur. Böylece 2019 yılı içindeki farklı bir yıldaki en iyi korku filmlerini kolaylıkla bulabiliriz.
İlk madde için bende pc sürümü de olsun istemiştim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti deşarj mesajı için:
TeJRtengildet
Değerlendirme: 3.08%
Samsung 55MU9000 Smart TV-1 Adet 90 lık sabit çanak-Mibox S 4K-Homatics Box R 4K-Netflix-Disney+ Prime Video-Real Debrid

Kullanıcı avatarı
Sarkastik
3

Mesaj gönderen Sarkastik »

Sarkastik yazdı:
Cum Eki 02, 2020 4:55 pm
tengildet yazdı:

Bişeyi eksik yazmışım. Eksikliklerden biri de bir yöntemi var mı bilmiyorum varsa da ben bulamadım. İzlemeye devam et kısmındaki içeriklerin kaldırılamıyor oluşu.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Sarkastik mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4
Teşekkür etti: 2332 kez

Mesaj gönderen tengildet »

filmler 1 hafta içinde kendiliğinden silinir. sizin yapabileceğiniz bir şey yok. O şekilde kodlandı.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tengildet mesajı için:
Turan_Turkaz
Değerlendirme: 1.54%
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

Kullanıcı avatarı
tevfikfikret
3
Teşekkür etti: 0

Mesaj gönderen tevfikfikret »

Makul bir ücret olursa seve seve üye olacağım. Uygulamanız çok başarılı, ayrıca bir kısmını ücretli yapmanız da doğru olanı durumu olmayan kullanıcıların da faydalanmaya devam edebilmesi güzel bir durum.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti tevfikfikret mesajı için:
tengildetTuran_Turkaz

ooemir
3

Mesaj gönderen ooemir »

Keşke harici oynatıcı ile izleyebilme imkanımız olsa :)
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti ooemir mesajı için:
tengildet
Değerlendirme: 1.54%

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

ooemir yazdı:
Cmt Eki 03, 2020 8:33 pm
Keşke harici oynatıcı ile izleyebilme imkanımız olsa :)
Olabilir ancak harici oynatıcılardan kaldığınız yeri alma şansımız olmayabilir, bu durumda kaldığınız yerden başlatma özelliğide rafa kalmış olur. Ancak durumu araştırıyoruz, çözüm bulabilirsek neden olmasın. Teşekkürler.
Turan_TurkazKamil
bizim kadınlarımız: / korkunç ve mübarek elleri ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle / anamız, avradımız, yarimiz Nazım Hikmet Ran

anilcenker1
3

Mesaj gönderen anilcenker1 »

Suan bu uygulamayi turkvoddan daha iyi yapan tek şey ücretsiz olması eğer parali yapılacaksa seyirturk kullanmanın hiç bir anlami yok oturmamış bir sistem turkvoda göre film dizi sayısi çok az ikiside paralı olsa sizi seçicek insan ya fiyatı uygun diye seçer yada eş dosttur.

Kullanıcı avatarı
tengildet
Site Admin
4

anilcenker1 yazdı:
Pzr Eki 04, 2020 3:06 pm
... film dizi sayısi çok az...
istatistiklerimize baktınız mı?
viewtopic.php?f=14&t=120
adresine giriniz ve film dizi ve link sayılarına bakınız kaç film var kaç dizi var bunlara ait kaç link var. Elbette herkes istediği uygulamaları kullanacak bunun alternatifi yok tabii.
Bizim programlarımız VOD lar gibi değil. Örneğin seyrettiğiniz dizileri en öne çıkaran, kaldığınız bölümü liste başına taşıyan, videoda kaldığınız yeri hatırlayıp siz girdiğinizde oradan oynatan bir yerli VOD programı söylermisiniz. Diğer özelliklerimizi saymaya gerek yok bence.
...oturmamış bir sistem...
Bize yol gösterir önerilerinizi sunarsanız, tüm dostlar gibi önerileriniz her zaman bizi yönlendirecektir.

Yorumunuz ve öneriniz için teşekkürler.
homersTuran_Turkaz

coolmeen
3

Mesaj gönderen coolmeen »

Dogrusu android tv mde,
1-seyirTÜRK ün menüsü diğer TURKvoda göre daha kullanışlı.
2-Film ve dizilerde bir eksiği yok
3-Türe göre film ve dizi bulma daha kullanışlı ve pratik
4-Eksiği ne derseniz,sadece futbol.
Genel kullanım olarak ben SeyirTURK ü daha rahat,menüsü daha kullanışlı bulmaktayım
Uygun bir ücretle üye olmak niyetindeyim.Sadece menüsü,kullanım kolaylığı ve görsel güzelliği için.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti coolmeen mesajı için:
tengildetTuran_Turkazhoyares
Değerlendirme: 4.62%

Kilitli